Речі, яких слід уникати в Бангкоку

Posted on

10 помилок Новачок Уникнути Перебуваючи в Бангкоку

10 помилок Новачок Уникнути Перебуваючи в Бангкоку

Є кілька речей , щоб уникнути в Бангкоку , що поїздка до першого часу мандрівників в Таїланді швидко розвивається столиці. Як і в будь-якому великому місті, є крива навчання , перш ніж знайти зручну канавку. Місто Ангелів є спосіб оббирають новачок з Вай і ввічливою посмішкою.

На щастя, незважаючи на репутацію бути гучним, Бангкок є досить безпечним порівняно з іншими містами одного і того ж розміру. Більшість з цих потенційних пасток в Бангкоку буде коштувати вам час і гроші. Готуючись до прибуття допоможе вам уникнути деяких з найвідоміших новачкові мандрівник помилки, зроблені в Бангкоку.

1. Не користуючись надземним

Система BTS Skytrain в Бангкоку відмінно, але багато мандрівники не вирішуються скористатися. На щастя, надземний є першим таймер дружнім і досить легко з’ясувати. Ви, ймовірно, навіть не доведеться міняти рядки.

Карти розміщені і квиткова машина легко зрозуміти; упори чітко оголошені на поїздах, хоча акцент може вас здивувати. Покриття обмежується тільки деякі частини Бангкока, але Sukhumvit є одним з них. Надземному не отримає вас в район Као Сан Роуд, але це особливо корисно для переміщення між популярними торговими центрами.

Використання витрат на надземних лише кілька монет, щоб пересуватися. Мало того, що це дешевше, ніж наземний транспорт, ви будете почувати себе добре, не застрягли в в постійно gridlocked рух на бульварі нижче.

2. Входження в транспортування без узгодження

Номер один правило меленого подорожі справедливо для всіх напрямків, а не тільки Бангкока: завжди переговори тарифу або дізнатися ціну , перш ніж потрапити всередину.

Після того, як ви в тук-тук або таксі і на ходу, водій може задати будь-яку ціну , яку вони хочуть. Ваші варіанти оплати або виконати трюк рулон з рухомого транспортного засобу.

Таксі в Бангкоку, як правило, м; вони стверджують, що це прямо на знаку. Але водії волів би робити вигляд, лічильник зламаний і вимагає більшого тарифу. Водії, які патрулюють туристичні райони для наївних мандрівників буде впиратися – або повністю відмовитися – використовувати лічильники, стверджуючи, що «рух» або «годину пік» є причиною.

Уникайте підтримку недобросовісних водіїв таксі. Замість цього граду власного таксі, наполягайте через вікно, що драйвер використовувати прилад, то потрапити всередину. Будьте терплячі: Ви, можливо, доведеться зупинити кілька таксі або ходити навколо кута від туристичної смуги, але ви будете в кінцевому підсумку отримати чесну поїздку.

3. Погодитися Нехай Ваш Тук-Тук драйвера Стоп

Беручи поїздку на тук-тук в хаотичному русі Бангкока є невід’ємною частиною переживання Міста Ангелів. Ви повинні спробувати повітря, і немає кращого способу, щоб спробувати забруднення Бангкока, ніж сидіти за божевільним водієм тук-тук.

Напилення звуки і дика поїздка все частина задоволення. Але один з найстаріших афер в книгах для вашого водія, щоб попросити вас десь зупинитися. В обміні на швидкі зупинки в декількох магазинах, нібито без тиску, щоб купити, ви отримаєте значно дисконтированную поїздку.

У магазинах , звичайно , не буде місця , які ви хочете , щоб протегувати; ціни завищені для оплати комісій водіїв. Не витрачайте свій час відбиваючись продавців: переговори для реальної їзди на тук-тук, і дати зрозуміти , що ви не хочете будь – яких зупинок. Для того, щоб знайти чесного водія тук-тук, граду один себе. Не використовуйте тук-Тукс припаркований поблизу туристичні місця.

Для туристів, тук-туки , як правило, не набагато дешевше , ніж відміряна їзда на таксі. Зробіть це для досвіду, але і використовувати таксі , коли ви віддаєте перевагу кондиціонер, безпеку і комфорт.

4. Купівля Дешеві відра Напої

Backpackers в Азії люблять їх відро напоїв, а також на поверхні ці різнобарвні піщані відра, здається, як добра справа. Для близько $ 5, ви отримаєте значне відро льоду, алкоголь і змішувач.

Хоча оригінальне «тайське відро» є Sangsom (місцевий ром), потужний тайський Redbull – Redbull виник в Таїланді – і коку-колі, тепер ваша уява є межею для придумування негабаритних коктейлів. Але є улов.

Більшість з відра для продажу в барах вздовж Khao San Road пропонує дуже мало вибуху на диби. Ви отримаєте досить липких солодкі міксери для відправки цукру в крові плавання , але дуже мало алкоголю. Кращий сценарій, вони зроблені з дуже дешевими духами , які були заливаються в різні пляшки.

Зачекайте, щоб користуватися цими відрами в прекрасних островах, де вони відбулися.

5. Куріння в недозволених місцях

Якщо ви курите, ви повинні знати про тривалої поліції шахрайстві в Бангкоку. З усіх речей, щоб не робити в Бангкоку, не курити в недозволених місцях!

Завжди шукайте схваленим місця для куріння; попільнички присутній хороший показник , але не завжди. Просто тому , що місцеві жителі і таксисти курити – і знижуючи їх сигарети на асфальті – не означає , що ви не штрафують за те ж саме.

Поліція часто встановлюють пости на вище Сукхумвіт pedways розорити туристів для падіння сигарет. Вони особливо дивитися райони Sukhumvit і Khao San Road.

Бункери і попільнички були цілеспрямовано видалені, щоб полегшити більше штрафів – які йдуть безпосередньо в кишеню.

6. Не беручи достатньо грошей в банкоматах

Плата за операції ATM в Таїланді продовжувати йти вгору з кожним роком.

Всі банкомати в даний час зарядки $ 6 US – 7 за кожну операцію на додаток до того, що валютні податки ваших банківських зборів.

Хоча Таїланд ще кілька дешеві призначення, грошові кошти в касі, як правило, йдуть швидко. Візьміть стільки грошей, скільки можливо, щоб не платити за кілька транзакцій. Доплат ATM в Таїланді додати швидко.

Навіть з непомірними податками, машини як і раніше стикалася з карти скіммінгу пристроїв, які можуть вкрасти вашу інформацію. Спробуйте використовувати банкомати всередині банківських відділень або, по крайней мере, в добре освітлених місцях, де злодії не могли легко отримати доступ до машини.

7. Харчування в готелі

Бангкок має неймовірну харчову сцену – але це безперечно за дверима Вашого готелю. Смачні тайська локшина не єдиний варіант: ви знайдете міжнародну кухню всюди – навіть справжні переживання суші.

Занадто багато мандрівників роблять помилку їжі в готелі, або через фамільярність або зручності. Не втрачайте жодної страви в Бангкоку!

Ви знайдете ще багато цікавих пропозицій набагато вигідніші ціни на вулицях. Не робіть помилку, платити за завищену, недостовірну їжу, якщо у вас немає іншого вибору.

8. Не Торгуватися за кращу ціну

Як і в інших місцях в Південно-Східній Азії, Таїланд має культуру ведення переговорів. Ви можете попросити знижку на досить добре все, окрім їжі і води. Навіть ваше житло може запропонувати кращу ціну, якщо ви просто запитайте.

Ціни відзначені як «фіксовані» у власних торгових центрах часто можуть бути предметом переговорів. Ви будете мати кращий шанс на знижку, якщо ви купуєте багато ваших сувенірів з того ж місця. Для того, щоб отримати справедливу ціну, вам доведеться важко вести переговори в таких місцях, як у вихідні дні ринок Чатучак.

Чи не переговори ціни, як це роблять багато туристів, фактично управляє місцевої інфляцією і культурної мутацією. Насолоджуйтесь місцевими ринками, то знають , як вести переговори зі знижкою на правильному шляху: з посмішкою.

9. Залишивши цінні речі в багажі на нічному автобусі

Нічні автобуси з Бангкока в тайських острова на півдні, а також автобуси з Бангкока в Чіангмай, були страждають від дрібних крадіжок протягом багатьох десятиліть.

Автобусний обслуговуючий персонал повзати в багажному відсіку , як автобус рухається і допомогти собі дрібні предмети з багажу. Мандрівники не помічають речі , яких немає на наступний ранок , поки незабаром після того , автобус виїхав.

Тримайте що-небудь цінне з вами на вашому місці, і упакувати укладатися мішки відповідно. Речі, такі як леза бритви, ліхтарі, зарядні пристрої USB, і навіть сонцезахисний крем привабливі цілі часто залишаються в похідному багажі.

Порада: Не дивлячись на те, ви повинні повідомити про крадіжки в туристичній поліції, що не слід очікувати якихось – або законних допомоги взагалі. Десять років тиску на автобусних компаній дали тільки «ми не відповідальні» знаки.

10. Не приймаючи річкове таксі

Одна з найбільших помилок, мандрівники роблять в Бангкоку не користуючись Чао Прайя для отримання навколо.

Хоча таксі човен, які курсують широку річку трохи складніше орієнтуватися, ніж Skytrain, вони досягають інші цікаві частини міста – включаючи Чайнатаун.

Не дозволяйте шуму і хаос залякати вас (обслуговуючий персонал дмуть свистки, і пасажири мають дуже короткий час, щоб перейти на платформу); річкові таксі дуже економічні для отримання навколо. Крім того, ви отримаєте насолоджуватися цікавим пейзажем по шляху!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *