Рима Палатин Hill: The Complete Guide

Posted on

 Рима Палатин Hill: The Complete Guide
Рима Палатин Hill є одним з найвідоміших «Сім пагорбів Риму» -The пагорби біля річки Тібр, де різні стародавні поселення колись розвинених і поступово об’єдналися в місто. Палатин, один з пагорбів найближче до річки, традиційно вважаються сайтом заснування Риму. Легенда свідчить, що саме тут в 753 р до н.е., що Ромул, після вбивства свого брата Рема, побудував оборонну стіну, створити систему управління і почали врегулювання, яке буде рости, щоб стати найбільшою силою древнього західного світу.

Звичайно, він назвав місто після себе.

Палатином є частиною головної зони археологічних розкопок стародавнього Риму і знаходиться поруч з Колізей і Римський форум. Проте, багато відвідувачів Риму бачити тільки Колізей і Форум і пропустити Палатин. Вони не вистачає. Палатин повний захоплюючих археологічних розкопок, а також допуск до пагорба входить суміщеної Форум / Colosseum квиток. Це завжди набагато менше, ніж ті, відвідали два інших сайтів, так що може запропонувати хорошу відстрочку від натовпу.

Ось деякі з найбільш важливих місць на пагорбі Палатин, а також інформації про те, як відвідати.

Як дістатися до Палатіна

Палатин можна дістатися від римського Форуму, по підшипника залишили після арки Тита, коли ви вже увійшли в форумі з боку Колізею. Якщо ви отримали доступ до Форуму від Віа ді Форі Імперіалі, ви побачите, Палатин насувається великий над Форумом, за Будинком весталок. Ви можете взяти в пам’яток Форуму, як ви голову в напрямку Палатин-ви не можете дійсно заблукати на шляху.

Наше улюблене місце, щоб увійти в Палатин від Віа ді Сан Грегоріо, розташованого на південь (ззаду) Колізей. Перевага введення тут в тому, що є менше кроків, щоб піднятися, і, якщо ви ще не придбали квиток на Палатин, Колізей і Форум, ви можете купити його тут. Там майже ніколи не лінія, і вам не доведеться чекати в дуже довгій черзі в черзі на касі Колізею.

Якщо ви приймаєте громадський транспорт, найближча станція метро Colosseo (Колізей) на лінії B. 75 автобус йде від вокзалу Терміні та зупиняється біля входу Віа ді Сан Грегоріо. Нарешті, трамваї 3 і 8 зупинки на східній стороні Колізею, в декількох хвилинах ходьби від входу в Палатин.

основний Палатин

Як і багато інших археологічні пам’ятники в Римі, Палатин Хілл був місцем постійної людської діяльності і розвитку протягом багатьох століть. В результаті, руїни лежали один на одному, і це часто буває важко відрізнити один предмет від іншого. Крім того, як і багато інших сайтів в Римі, відсутність описових вивісок робить його складним, щоб знати, на що ви дивитеся. Якщо ви дуже зацікавлені в римській археології, це варто того, щоб купити путівник або, принаймні, хороша карта, яка надає більше інформації на сайті.

В іншому випадку, ви можете просто бродити по пагорбу на дозвіллі, насолодитися зеленими насадженнями і оцінити грандіозність будівель там.

Як ви бродити, шукати ці найбільш важливі місця на пагорбі Палатин:

 • Імператорські палаци:  Цей великий комплекс включає в себе Domus Flavia і Domus Augustana і був будинком римських імператорів з часів Августа до падіння Західної імперії в AD п’ятого століття він був розширений і реконструйований в протягом року, з і що залишається на сьогоднішній день представляють собою фрагменти п’яти століть або більш будівництва. Ось найголовніші з них стадіон, який , можливо, був використаний для скачках або в приватному саду імператора Доміціана і Ванни третього століття Септимія Півночі, побудований під час одного з останніх великих розширень палацу.
 • Вид Цирку:  Від Двірцевій площі, ви можете бродити по краю пагорба Палатин і дивитися вниз на Цирк, неосяжної звичайно гонки нижче Палатин. Ви будете приймати в ту ж точку зору римські імператори користувалися, вони спостерігали за гонки на колісницях та інші видовища від цього окуня високо над сутичкою.
 • Палатин музей:  Цей невеликий музей містить великі скульптури, більшість з них фрагменти, знайдені під час розкопок на Палатине. Це вільно увійти, варто для швидкої зупинки, і є туалети тут.
 • Будинки Августа і Лівії:  імператора Августа і його дружини Лівії були пліч о пліч будинку на Палатине. Обидва були багато прикрашені фресками і мозаїкою, багато з яких залишаються. У будинку серпня, ви навіть можете побачити особистий кабінет імператора, де він написав свою автобіографію, діяння Божественного Августа,  в 14 AD скромного хлопця. Ви можете відвідати обидва будинок на комбінований квиток, але ви повинні зарезервувати заздалегідь, і сайти часто закриваються на консервацію і ремонт. Щоб дізнатися більше, відвідайте веб – сайт COOP культури .
 • У ромуланскіх хатині:  Біля будинку Августа і Лівії, ви побачите знак , який вказує на Кас Ромул . Зробити гак в дальній стороні пагорба Палатин ближче всього до річки, і ви можете побачити те , що залишилося від того, що археологи вважають , є найбільш раннім місцем проживання людини на Палатине. Після того, як проста перевальцем і фірма Дауб хатина , покрита солом’яними даху, що залишається тепер розмістити отвори і фундаменти нарізати туф рок – ліжко. Група житлових будинків була названа «Будинок Ромул» -though немає твердих доказів , що Ромул коли – небудь жив тут. Тим НЕ менше, вони представляють собою важливу частину раннього розвитку Риму. З цієї точки зору, ви також будете мати прекрасний вид на купол собору Святого Петра покинути на відстані.
 • Cryptoporticus:  Цей 130-метровий покритий прохід був побудований імператори для переміщення з одного палацу в інший у відносній таємниці і безпеки від погодних умов і потенційних вбивць. (Це не працює для деспотичного Калігули, який нібито був убитий в цьому коридорі в 41 р н.е.) Коридор містить деякі фрагменти склепінні, різьблені стелі, і, в спекотний сонячний день в Римі, ні прохолодніше місце бути.
 • Farnese Gardens:  Вбудована кардинал Алессандро Фарнезе в 1500 – х роках, Фарнезе сад був перший приватний ботанічний сад в Європі. До жаху сучасних археологів, сад покриває велику частину того, що був палац Тиберія і включити деякі з руїн. Хоча це не що інше , як його колишньої слави, сад все ще гарне місце , щоб ходити, і є багато тінистих, трав’янистих областях , де ви можете відпочити і охолонути. Обов’язково качку в Німфея, штучний грот , побудований , щоб викликати більш ранні римські структури. Також на Фарнезе садів, є кілька терас з видом на Римський Форум, Капітолійський пагорб і за його межами. Ці точки зору пропонують деякі з найбільш знакових видів в Римі і не будуть хапати.

Планування Відвідини Палатіна

Прийом в Палатином входить в об’єднаному квиток в Колізей і Римський форум. Так як ви будете дуже ймовірно , хочете , щоб відвідати ці сайти на поїздки в Рим, ми настійно рекомендуємо вам побачити Палатин , а також. Ви можете купити квитки заздалегідь на офіційному сайті COOP культури  або з допомогою різних сторонніх постачальників. Квитки 12 € для дорослих безкоштовно для тих , хто молодше 18 років. COOP Культура заряджає € 2 за плату квитка для покупок. Пам’ятайте, що якщо ви не маєте квитки заздалегідь, ви можете перейти до входу Палатином на Віа ді Сан Грегоріо і придбати квитки з практично без затримок.

Кілька порад для відвідування:

 • Носіть зручне взуття для ходьби.  Грунт під ногами коливається від упакованих шляхів бруду цементувати тротуари нерівномірною бруківки і дороги , встановлених в римські часи. Є також сходи в декількох місцях. Ви повинні бути в досить хорошій формі для прогулянок і носити міцну, зручне взуття.
 • Принесіть пляшку з водою. Особливо , якщо ви відвідуєте в літній час , ви будете ходити під палючим сонцем, часто в районах без тіні, так що візьміть багаторазову пляшку води. Є кілька водних фонтанів на пагорбі Палатин , де ви можете поповнити пляшку, але немає води в пляшках для продажу на пагорбі.
 • Принесіть закуски або пікнік, але будьте обережні. В Зокрема , поблизу Фарнезе садів, є лавки і кілька областей , де можна плюхнутися на траві і їсть бутерброд ви принесли з собою. Однак, не приносить ковдру і корзинку для пікніка і обчислюючи на розвалившись в протягом декількох годин. Пікніки сам по собі не мають право на пагорбі Палатин, однак, ніхто не буде переслідувати вас, якщо ви зупинитеся на кілька хвилин для швидкого укусу. Зверніть увагу , що немає продуктів харчування і напоїв продажів на пагорбі Палатин, так що якщо ви не принести закуски, часу вашого візиту до або після обіду.
 • Не намагайтеся побачити всі три місця в один день.  Комбінована Археологічна зона Палатіна, Римського форум і Колізей знаходиться в центральному колі, людно і пригнічує. Не намагайтеся взяти у всіх трьох місцях в один день-ви будете вітру до вичерпані , і в кінцевому рахунку , НЕ буде цінувати те , що ви бачите. Ваш квиток хороший в протягом 24 годин з моменту введення першого тяжіння. Отже, якщо ви відвідуєте форум і Палатин в перший день і увійшов, наприклад, о 10 годині ранку, ви можете побачити Колізей на наступний день, до тих пір , як ви вводите до 10 години ранку ми настійно рекомендуємо вам поширити свій візит в протягом двох днів.