Рим в березні: Події та фестивалі

Posted on

 Рим в березні: Події та фестивалі

Березня це прекрасний час, щоб відвідати Рим. Погода, як правило, прохолодна і м’яка, і ви можете знайти хороші авіаквитків і готель. Місто буде переповнений прямо на Великдень (в ті роки, коли Великдень припадає на березень), але, як правило, є менше відвідувачів в березні. Є також деякі весело, цікаво і «тільки в Римі» події та фестивалі, що відбуваються в Римі в березні-ось деякі з найбільш популярних.

Carnivale

Залежно від того, чи потрапляє Великдень в березні або квітні, попередньо Пісне фестиваль Carnivale може відбутися на початку березня. Свята піку в вихідні днів до останнього дня Carnivale, який Fat вівторок або Масляна. Є парадів і кінні шоу на площі Пьяцца дель Пополо, і ви знайдете тротуарів Риму покриті паперовими конфетті викинутих групами школярів. Більш дратівливі молоді люди можуть брати участь у вуличних боях, використовуючи сирі яйця і борошно – так що будьте впевнені, щоб триматися подалі від лінії вогню!

Міжнародний жіночий день (Festa Делла Донна)

8 березня Міжнародний жіночий день у всьому світі, або Фесту делла Донна в Італії. Чоловіки приносять жінкам в їх житті грона запашні жовті квіти Мімоза, і групи жінок, як правило, виходять на обід разом. Якщо ви перебуваєте в Римі в цей день, і у вас є особливий ресторан на увазі, що це гарна ідея, щоб зробити замовлення заздалегідь. Музеї та сайти іноді пропонують безкоштовно або за зниженими цінами допуску до жінок на 8 березня.

Festa Санта-Франческа Романа – Благословення автомобілів

9 березня Римляни доїхати до площі дель Колізей недалеко від церкви Санта Франческа Романа, де вони мають свої автомобілі благословенній. Франческа був святий, який жив в 14 столітті. Вона покровитель водіїв автомобілів, тому що, як свідчить легенда, ангел освітить дорогу перед Франческа, як вона підійшла, щоб захистити її.

Поминання смерті Юлія Цезаря

15 березня, також відомий як іди березня, день Юлій Цезар був убитий, його смерть ознаменована поруч з його статуєю на Римському форумі. Люди також залишити квіти в храмі Цезаря в форумі.

День Святого Патрика в Римі

Так, День Святого Патрика в Італії річ. Хоча не широко відзначається в місті Римі є чимало ірландських емігрантів і ірландських барів , де ви знайдете ірландську музику і їжу. Вчені Lounge ірландський паб  з живою музикою з Guinness і типові ірландські страви по 16 березня і 17. два  Друїди ірландських пабів  мають живу ірландську музику і пообіцяти день партія святого Патрика. Ірландський паб Фіннегана  каже , що це тільки належить паб Irish Риму.

вербну неділю

Якщо ви відвідати Рим в березні і трапилося бути там під час Пасхи, ви для одного з найбільш однозначно римського досвіду турист може випробувати. Страсний тиждень, дні, що ведуть до Страсного п’ятниці і Великодня, це один з найжвавіших і найжвавіших пір року, щоб відвідати Рим і Ватикан, і з повною підставою.

Великодній тиждень починається у Вербну неділю з особливим месу Папою на площі Святого Петра. Благословення Пальми, процесії і маси проходять в першій половині дня, як правило, починаючи з 9:30. Це безкоштовно відвідувати, але стає дуже тісно, ​​тому планують прибути рано.

Хороша п’ятниця

У Страсну п’ятницю є папська меса о 5 годині вечора в базиліці Святого Петра. Увечері ритуал хресного або  Via Crucis , розігрується поблизу Колізей Рима, як правило , починаючи з 9:15 вечора. Станції Віа Крусіса були розміщені на Колізеї в 1744 році Папа Бенедикт XIV і бронзовий хрест в Колізеї був побудований у 2000 році, в ювілейному році.

У Страсну п’ятницю, величезний хрест з палаючими факелами висвітлює небо, як станції хреста описані на декількох мовах. Зрештою, тато дає благословення. Це дуже зворушливо і популярна процесія. Якщо ви йдете, очікують великі натовпи і бути в курсі про можливість пікап кишені, як ви б в будь-якому переповненому туристичному місці.

Пасхальна неділя

Великдень, або Паскуа , є другим тільки до Різдва , як найважливіший релігійне свято в Ватикані і в усій Італії. Папа говорить , що паски Святу Месу на площі Святого Петра, як правило , починаючи з 10:15. Це ще один популярний і дуже багатолюдно подія. Вхід вільний, але квитки необхідні і повинні бути предметом запиту через папсца веб – сайт .

Опівдні Папа дає повідомлення Пасхи і благословення в центральній лоджії базиліки Святого Петра.

Рим Marathon

Щорічний  Maratona ді Рома проходить в кінці березня або початку квітня. Це шанс для бігунів , щоб взяти в пам’ятках Риму на курсі 26,2 милі , які вітру повз все найбільш важливих пам’ятників міста. Оскільки багато вулиць закриті для руху транспорту під час марафону, відвідувачі також отримати перерву від руху транспортного засобу і можливості повболівати на полозах.

La Festa ді Сан Джузеппе (День батька)

La Festa ді Сан Джузеппе (Сент-Джозеф, чоловік Марії), 19 березня, також відомий як День батька в Італії. На наступний день, який раніше був національне свято, традиційно відзначається багать, а іноді і видовищ зі сценами з життя святого Йосипа. Діти дарують подарунки своїм батькам на Сан-Джузеппе і День zeppole, обсмаженого у фритюрі тесту кульки, схожі на пончики, які традиційно їдять.

Перехід на літній час

Хоча це не свято або подія, це важливо знати, що останню неділю березня (або суботу вночі) відзначає початок літнього часу в Європі. Годинники повернені на одну годину назад. Зверніть увагу, що ця дата пізніше, ніж зміна часу в США і інших частинах світу, так що майте це на увазі, коли ви викликаєте друзів і близьких назад додому або планувати свої польоти.