Рим Знижка Проходи і комбіновані квитки

Posted on

 Рим Знижка Проходи і комбіновані квитки
Відвідування стародавніх пам’ятників і музеїв Рима може бути дорогим, і деякі з найвідоміших місць, як Колізей, має довгі черги на касі. Дізнайтеся про деякі з проходів і карт, які можуть допомогти вам заощадити час і гроші на Рим відпустку.

Купуючи ці перепустки заздалегідь, ви можете уникнути перевозити великі суми грошей, щоб платити за кожен вхід, і з деякими з проходів, вам не потрібно буде купувати метро або автобусні квитки.

Примітка Про понеділках

Кілька сайти і більшість музеїв, в тому числі чотирьох національних музеїв Рима, закриті по понеділках. Колізей, Форум, Палатин Хілл і Пантеон відкриті. Це гарна ідея, щоб перевірити ще раз годинник розташування, перш ніж йти.

Roma Pass

Roma Pass включає в себе безкоштовний проїзд протягом трьох днів і безкоштовний вхід для вашого вибору з двох музеїв або сайтів. Після перших двох цілей, роми Pass дає власникові зниженою ціною прийому в обраних музеїв і археологічних пам’ятників, виставок та інших заходів.

Пошукові системи включають Колізей, Капітолійський Музеї, Римський Форум і Палатин, галереї Боргезе, Замок Святого Ангела, руїни в Аппіа Антика і Остія, і багатьох сучасних художніх галерей і музеїв.

Ви можете купити ваш Roma Pass онлайн через Подорожнього (рекомендується, так що ви маєте його , перш ніж відвідати місто), і це також дозволить вам пропустити лінії в музеї Ватикану, Сікстинської капели і базиліки Святого Петра. Якщо ви будете чекати , поки у вас ноги на землю, роми Pass можна придбати в туристичних інформаційних пунктів , в тому числі залізничного вокзалу та аеропорту Фьюмічіно, турагентства, готелі, Атак (автобус) в касах і газетних кіосках. Roma Pass також можна придбати безпосередньо з окремих музеїв або кас сайту.

Archeologia Card 

Archeologia  Card, або археологія карта, добре в протягом семи днів з моменту першого використання. Archeologia карта включає в себе вхід в Колізей, Римський Форум, Палатин, сайти Римський національний музей, Терми Каракалли, і гробниці Цецилії Metella на древньої Аппиевой дорозі.

Археологія карти можна придбати на вході в більшість з перерахованих вище сайтів або з Риму відвідувачів центру в  Via Parigi 5 . Карта хороша в протягом семи днів безкоштовного прийому (один раз на сайті) , починаючи з дати першого використання. Ця карта не включає в себе транспортування.

Римський Колізей Квитки

Загальновідомо, що це був найвідоміший атракціон в стародавні часи, і сьогодні, римський Колізей є головним місцем огляду визначних пам’яток в Римі. Лінія квитка на римському Колізеї може бути дуже довгою. Щоб уникнути очікування, ви можете купити карту Roma Pass, Archeologia або приєднатися до екскурсійної групи Колізей. Крім того, ви можете купити Колізей і Римський Форум проходить онлайн в доларах США від Подорожній, і включає в себе доступ до Палатин.

Чотири музеї комбінований квиток

Комбінований квиток чотири музеї, назвав Biglietto 4 Musei , включає в себе один допуск до кожного з чотирьох національних музеїв Рима, Палаццо Альтемпс, Палаццо Массімо, Терми Діоклетіана і Balbi Crypt. Карта хороша в протягом трьох днів і може бути придбана в будь-якому з сайтів.

Транспортні Перепустки

Транспортні проходи, добре для необмежених поїздок на автобусах і метро в Римі, доступні в протягом одного дня, три дня, сім днів, і один місяці. Пропуску (і поодинокі квитки) можна придбати на станціях метро, Tabacchi , або в деяких барах. Автобусні квитки і перепустки не можуть бути куплені на автобусі. Прохід повинен бути перевірений на першому використанні. Пропуску (і квитки) повинні бути перевірені шляхом штампування їх в машині перевірки на автобусі або на машині , в метро , перш ніж увійти в турнікет метро.