Рим Події в лютому – Що відбувається в Римі в лютому?

Posted on

Рим Події в лютому - Що відбувається в Римі в лютому?
У прекрасному Римі, лютий холодна – середні максимуми температури знаходяться в середині п’ятдесятих років за Фаренгейтом (13 градусів за Цельсієм) – і іноді дощитиме. Але натовпу, як правило, тонше, кілька сонячних днів можуть вислизнути, і є кілька важливих фестивалів, щоб зігріти ваше серце.

Carnevale (Дати Vary)

Найважливіше свято в Римі в лютому це вісім-одноденний фестиваль під назвою Carnevale. Carnevale це італійська назва для Mardi Gras, щорічного святкування попереднього поста християнина. Пост це релігійне спостереження , в якому його учасники провести 40 днів посту і молитви. Цей період починається Попільна середа і закінчується в Пасхальну неділю: вступного до поста є одна велика вечірка, особливо у вихідні дні безпосередньо перед  Martedi Грассо , або жиру у вівторок, в останній день святкувань.

Терміни Carnevale в Італії варіюються з офіційним календарем Ватикану на Великдень, але фестиваль дата початку завжди знаходиться між 3 лютого і 9 березня проводяться заходи по всьому місту, починаючи з відкриття параду на Віа дель Корсо, рясніє італійських маскарадних масок і розробити костюми. Всі основні базарні площі в Римі Пьяцца ді Spagna, Пьяцца Навона і Пьяцца делла Републіка, проводити театральні та дитячі заходи. Замок Святого Ангела зазвичай прикрашену штучний каток для середини зими катання.

Carnevale також привід для дітей, щоб бути веселими, від обливання друзів і дорослих з жменею конфетті, навіть кидали сирі яйця і борошно один на один. Ви побачите, тротуари, посипаних тисячі маленьких шматочків різнокольорових конфетті.

Події Під час Carnevale-і Після

Пьяцца дель Пополо, де запеклі вершника скачки раз мали місце, сьогодні пропонується верхова костюмах парадів під час карнавалу, кульмінацією коні шоу, де кінні зірки і їх коні виконують акробатичні, виїздки, і танці під музику. Ви також можете знайти історичні репродукції італійських п’єс 16-го 17-го століття (на італійській мові), на карусель, лялькові шоу і святкові солодощі.

Всі сторони закінчуються на жирний вівторок (також відомий як Масляну або Mardi Gras). Якщо ви зупинилися в Римі для поста, ви знайдете Риму тихіше, що відображає місце. Станція церкви, розкидані по місту, були обрані в Ватикані пройдуть в місцях скупчення мас на кожен день Великого посту, починаючи з 7:00 ранку. Хоча немає ніяких походів від церкви до церкви, кожна церква має свій власний день протягом усього періоду. Під час Страсного тижня, найкрасивіші церкви в Римі вибирають для поклоніння, в тому числі базиліки Санта-Сабіна, де тато відзначає Ash середу.

День святого Валентина (14 лютого)

День святого Валентина є свято день Святого Валентина (Фесту ді Сан Валентино або La Festa дельї Innamorati) в Італії. Сан – Валентино був римським священиком, який жив в Римі, в 3-му столітті; він був раннім християнином, який одружився на християнські пари в таємниці і був замучений 14 лютого, 269. Сьогодні, сучасні римляни відзначають, даючи один одному квіти, цукерки і листівки. Багато ресторанів пропонують спеціальні з романтичною вечерею при свічках.

Музеї та інші розважальні заходи по всьому місту часто мають два-на-один ціни входу, і всесвітньо відомий шоколатьє Perugina робить Валентінское видання свого казкового Baci шоколаду, який ви побачите на продаж у всьому світі. Закохані раз кріпляться до навісного Риму Понте Milvio і викинули ключ увічнити свою любов. На жаль, звичай став занадто популярним і міський уряд був змушений відрізати тисячі навісних замків і заборонити практику. Інші любителі пам’ятати Одрі Хепберн і Грегорі Пек в 1953 фільму Римські канікули, відвідуючи місця плівки по всьому Риму в тому числі Іспанських сходів, фонтану Треві і Уста Істини (Уста істини).

Зимові продажу (Saldi)

Магазини в Римі і решта Італії провести величезні продажу, або  Салди ~ d , два рази на рік, взимку і влітку. Зимові продажу не починаються в січні і триватиме до початку березня, або до зими товар не аншлаг. Це шанс зачерпнути величезні угоди, особливо на моди і аксесуарів. Завсідники знайти більш доступні магазини , що вистилають всі Віа дель Корсо, середнього і вищого класу магазинів на Віа Кола ді Рієнцо , недалеко від Ватикану, і супер-високого класу дизайнерських магазинів навколо Віа Венето і Іспанських сходів.

Проте, незалежно від того, як шикарного магазину, все висить на «Салди ~ d» знак в січні, і ви можете знайти відмінні ціни, як продавці потіснитися для весняних випусків.