Рим Події та фестивалі в серпні

Posted on

Рим Події та фестивалі в серпні
Міста по всій Італії в серпні, як правило, спорожнити, як жителі попрямувати прохолодними температури уздовж узбережжя. Рим не відрізняється, але є ще багато зробити для туристів, які відвідують Рим в серпні.

У літні місяці побачити важкий турпотоку в Римі і в інших частинах Італії. У той же час, римляни голова з міста, тобто ви можете зіткнутися менше натовпу в ресторанах і барах, хоча пам’ятки, ймовірно, все ще будуть зайняті. Якщо у вас є серце встановити на харчування в певному ресторані, перевірте заздалегідь, щоб побачити, якщо він відкритий – багато установ закриваються на всі або частину місяця серпня.

Будьте готові до спекотної, сонячній погоді в Римі в серпні. Несе багаторазову пляшку води з вами , щоб заповнити на одному з численних міських nasoni або вільних фонтанів громадських питних. Носіть капелюх сонця і сонцезахисний крем і робити часті перерви , щоб охолонути в тіні.

Ось головні події, що відбуваються в Римі в серпні місяці:

Ferragosto в Римі

15 серпня, Ferragosto (Успіння дня), національне свято, тому багато підприємств і магазини будуть закриті в Римі і в інших частинах країни, особливо в великих містах.

Традиційний пік літніх відпусток для більшості італійців, Ferragosto, який падає на релігійному святі Успіння, це час, коли багато римляни відправитися на пляж або гір протягом декількох тижнів відпочинку далеко від стресу міста. Для тих, хто залишився в місті, є танцювальні та музичні фестивалі і, в загальному, святковий настрій до самого вечора.

Релігійні свята в Римі в серпні

Фесту делла Мадонна делла Неві відзначається 5 серпня Свято «Мадонна сніг» святкує чудотворну серпня сніг, що випав в 4-му столітті, тим самим сигналізуючи віруючих побудувати церкву Санта-Марія-Маджоре. Перепостановленія заходи проводиться з штучним снігом і спеціальним звуковим і світловим шоу.

Опера в термах Каракалли

З середини липня до початку серпня, Рима оперної трупи, Театро ді Рома Dell’Opera, етапи виступу на красномовними руїни терм Каракалли. Це чарівна установка, і продуктивність під відкритим небом , тут потрібно обов’язково побачити подія для шанувальників опери. Дивіться повний розклад сезону на Римський оперний театр сайті.

Lungo иль Тибр Roma

З червня по серпень, набережна Тібру або Тібру в центрі Риму вітає спливаючу село барів, ресторанів, магазинів і розваг. Викликається Lungo иль Тибр ( «уздовж Тибру»), ця подія робить цікавий спосіб провести вечір в серпні. Там дуже часто жива музика і імпровізовані вуличні вистави.

Жива музика і кінотеатр під відкритим небом

Відкрита музика та інші виступи відбуваються в протягом літа в Римі. Estate Romana має повний, веселий календар літніх виступів і заходи, в тому числі під відкритим небом кінопоказів за всьому місту. У Кастель Сант – Анджело ви знайдете музику і виступи вечорами до середини серпня.

На острові Тибр в середині річки Тібр, L’Isola дель Сінема тримає під відкритим небом показів останніх і старовинних міжнародних та італійських фільмів.

Концерти проходять на площах і в парках Риму, берег Тібру вирівняні з кіосками, і Шекспір (на італійському мовою ) виконується в Театрі Земної кулі в Вілла Боргезе.