Рим Shopping Guide: Від моди на блошиних ринках

Posted on

 Рим Shopping Guide: Від моди на блошиних ринках
Шопінг в Римі є фантастичним, незалежно від того, якщо ви шукаєте кутюр’є, антикваріат, або угоду. Нижче наведено кілька ідей про те, де робити покупки в столиці Італії.

Покупки для високої моди

Деякі з найбільших імен в італійської моди-Fendi, Valentino, Bulgari-родом з Риму, і ви знайдете свої флагманські магазини, а також бутики від Prada, Armani, Versace, Ferragamo, Cavalli, Gucci і багато інших по сітці вулиці біля Іспанських сходів.

Via Кондотти є головним гальмом Риму для кутюр і «бажаних» вікно покупок, хоча ви також знайдете високу моду привабливу з бутиків на Віа Боргоньоне, Via Frattina, Via Sistina і Віа Бокка де Леоне.

Мережа магазинів та Mainstream Магазини

Якщо ви хочете, щоб робити покупки, де регулярні Римляни магазин, є кілька хороших місць, щоб піти.

Віа дель Корсо, і вулиці, які виходять від нього, є найбільш очевидним торговим районом. Кілометрова вулиця, яка проходить від площі Венеції на площу П’яцца дель Пополо є всілякі магазини, в тому числі флагманського магазина Ferrari, численні взуттєвих магазинів, популярні модні брендів, таких як дизельне паливо і Benetton, і універмагів (Rinascente, Coin).

Інша область популярністю у римлян Віа Кола ді Рієнцо в районі Прати. Це довга вулиця, на північ від Ватикану має аналогічний асортимент магазинів для тих, хто на Віа дель Корсо, але має набагато менше туристів товпляться на тротуарах.

Відкритий Блошині ринки і Антикваріат

Є кілька хороших відкритих ринків, блошині ринки, і місця, щоб купити антикваріат в Римі. Порта Portese, який не працює по неділях з 7 ранку до 1 вечора, є найважливішим блошиних ринком в Римі і є одним з найбільших блошиних ринків в Європі.

На Порта Portese, ви знайдете все, від антикварних предметів домашнього вжитку в пасивну одяг і музики для оригінального мистецтва, ювелірних виробів, плакатів, меблів і т.д. Porta Portese розташований в південній частині міста Трастевере.

Ще один блошиний ринок, щоб спробувати це один на вулиці Sannio розташований всього в декількох кварталах на південь від базиліки Святого Іоанна Латеранського. Цей ринок продає головним чином одяг і аксесуари, в тому числі дизайнерські нок-офф. Він працює вранці з понеділка по суботу.

Порада: Це технічно незаконне, щоб купувати і продавати підроблені предмети, в тому числі дизайнера нок-офф. Насправді, покупка нокауту від виробів може означати здоровенні штрафи для продавця і покупця.

У той час як ви можете знайти багато хорошого антикваріату в римських барахолках, є кілька вулиць і райони, які відомі своїми антикварних продавці. Віа дель Babuino, недалеко від кутюр магазинів навколо Іспанських сходів, відомий свого антикваріат, зокрема, антикварні меблі і картини.

Неймовірно мальовнича вулиця, на якій, щоб зробити свої антикварні магазини Віа Giulia, вулиця, яка проходить майже паралельно Тибр заходу від Кампо-де-Фьорі. Ви також знайдете кілька антикварів на лабіринті вулиць на кривій Тібру між Via Giulia і Віа дель Governo Веккьо.

Один з найпростіших способів наблизитися до цього античний район є, починаючи з замку Сант-Анджело і ходити на південь від прекрасної Понте Сант-Анджело (міст Ангелів).