Ринок Чатучак Вихідні в Бангкоку: Поради по вижили ринку

Posted on

Ринок Чатучак Вихідні в Бангкоку: Поради по вижили ринку
Недільний ринок Чатучак в Бангкоку, також званим JJ Market або просто «ринок у вихідні дні,» є одним з найбільших в світі відкритих ринків і найбільший ринок в Таїланді. Він стверджує, що найбільший ринок у вихідні дні в світі, залучаючи 200000 відвідувачів в тиждень і продає майже все, що можна побажати, від домашніх тварин до меблів до одягу.

Оскільки ринок Чатучак настільки величезний, розвалившись на більш ніж 25 акрів-і популярною, що більшість відвідувачів дають собі принаймні, кілька годин, і до повного дня бродити і магазин. Бачачи весь ринок протягом дня буде утомливих зусиллям таким чином це допомагає мати план покупок, коли ви йдете.

Поради по Відвідування ринку вихідного дня

З невеликим радою від тих, хто ходить часто, покупки 15000 кіосків на ринку Чатучак вихідних буде менш складним. У той час як деякі з цих порад будуть служити вам добре на будь-якому ринку, інші є специфічними для ринку Bankok.

 • Підіть рано : Ідіть перед натовпами і тепло роблять його важко насолоджуватися покупками.
 • Отримати карту: Чатучак є великим і заплутаним, так що легко заблукати. Візьміть карту від одного з центрів для відвідувачів на зовнішньому периметрі ринку або скористатися багатьма картами , розміщених всередині.
 • Діяти швидко: Якщо вам це подобається, купити його зараз, як це буде важко знайти свій шлях назад.
 • Використовуйте Landmark: The Clock Tower в центрі ринку є найпростішим місцем для пошуку. Це робить хороший орієнтир для зустрічі з людьми.
 • Ошукали: Хоча злочинність є досить низьким в Таїланді, дрібне злодійство трапляється в багатолюдних ринках. Чи не уявляйте легку мішень (наприклад, розпакований рюкзак, смартфон , що стирчить із задньої кишені, і т.д.). Навіть до сих пір, ви , швидше за все , щоб отримати «пограбували», будучи перевантажений або продати підробку!

що купити

Для відвідувачів, кращі значення в Чатучак є предмети домашнього вжитку, тайські шовку, вироби ручної роботи та одягу.

Все в Чатучак дешевше , ніж в торгових центрах ( навіть MBK ) і більш туристичних ринків в місті, так що досвідчені покупці чекають , щоб зробити всі свої покупки сувенірів , поки вони не отримають тут. Є також безліч торгових точок , що продають меблі, обладнання, музика, інструменти, буддійського мистецтва, антикваріат, книги, домашніх тварин, рослин, а також безліч сорочок, суконь та взуття, які весело, дешево, і барвистим.

Що не купити

Лавки в Чатучак ринку були розорений робить нелегальну торгівлю птахів, рептилій та інших тварин.

Як і на інших ринках по всій Азії, багато продуктів, виготовлені з комах, диких тварин і морських матеріалів для продажу. Не маючи простий спосіб перевірити джерело, навіть купуючи вироби з черепашок може підтримувати згубні практики. Уникайте нічого, зробленого з продуктів тваринного походження в цілому.

Деякі елементи, щоб уникнути є:

 • Вироби з продуктів тваринного походження (наприклад, слонової кістки, шкіри крокодила, панцир черепахи, коралів і т.д.)
 • Збереглося комахи, змії, павуки і
 • Антикваріат і предмети, які можуть бути розглянуті «культурні артефакти» можуть підняти брови чиновників
 • Технічно, це незаконно, щоб експортувати зображення Будди з Таїланду, хоча це рідко дотримується

переговори

На відміну від багатьох інших туристичних ринків в країні, Чатучак не місце для жорсткого торгу, так як вся конкуренція тримає ціни розумною. Якщо ви купуєте багато від будь-якого постачальника, ви можете отримати 10 – 15-відсоткову знижку, але рідко більше, ніж це.

Тим не менш, ви все одно повинні торгуватися за предмети мало. Робіть це в добродушно. Якщо ви не можете отримати ціну, яку ви хочете, є дуже хороший шанс, що ви будете бачити один і той же пункт пізніше, глибше на ринку. Але купувати, якщо це єдиний в своєму роді знайти, є дуже низький шанс знайти свій шлях назад до того ж кіоску пізніше.

Доставка Матеріал Головна

Є цілий ряд судноплавних компаній з точками на ринку, і більшість з них можна знайти в додатку на Khampheng Пхет II Road. Дрібні деталі, ймовірно, найкраще упаковані в багаж, але більші деталі можуть бути занурені компанією як DHL в будь-яку точку світу.

Їжа і питво

Є більш ста кіосків і ресторани на ринку, де можна купити прохолодні напої, присісти і відпочити, або мати повну тайську їжу. Більшість з них на вулиці, але і для кондиціонування повітря, шукати Toh Plue ресторан в основному ринку або Рода через вулицю на Khampheng Пхет II Road.

План є під час відвідування ринку Чатучак. Ви можете гризти від вуличних кіосків їжі, їсте в суді їжі, або знайти правильний, сидячий ресторан. Кілька барів і нічних клубів по всьому фуд-корт оживають ввечері.

обладнання

Є ванні кімнати, банкомати, і навіть поліцейський стенд на ринку. У 2017 році, безкоштовний Wi-Fi був доданий в список на ринку зручностей.

Годинники для ринку Чатучак

Ринок Чатучак відкритий для громадськості по суботах і неділях з 9 ранку до 6 вечора ринок виглядає відкритий по п’ятницях, але в цей день тільки для оптовиків. Середах і четвергах, тільки секція заводу відкритий з 7 ранку – 6 вечора

Якщо ви серйозно ставитеся до покупок, прибувають на ринок раніше. Ви будете бити деякі палюче післяобідній тепло і частина 200000 покупців, які відвідують на ринку кожних вихідні Бангкока. Деякі кіоски закриті трохи рано днем.

Як дістатися до ринку Чатучак в Бангкоку

Ринок Чатучак знаходиться в північній частині Бангкока, недалеко від станції BTS Mo Chit. страхітливе рух Бангкока повертає на відносно коротку відстань в довгу подорож. Заплануйте близько години на таксі з району Каосан на ринок. Використовуйте поїзда, коли ви можете.

Остерігайтеся багатьох магазинів і кіосків по шляху в надії перехопити або відвернути вас від реального ринку. Ви можете дістатися на машині, таксі, Skytrain або МРТ.

 • За Driver: Всі водії таксі будуть знати , де знайти ринок Чатучак, але не всі будуть готові , щоб включити прилад. Тримайте маркування таксі , поки ви не знайдете досить чесний , щоб використовувати метр. Ви повинні будете вести переговори з водіями тук-тук , перш ніж потрапити в.
 • За Skytrain: Самий безпроблемний і цікавий спосіб дістатися до Чатучак Ринок з Бангкоком підвищеної BTS Skytrain. Просто сісти на поїзд до станції BTS Мо Чит потім використовувати Вихід 1 і йдіть на схід ( в сторону парку / зелених насаджень) 15 хвилин до тих пір , поки не побачите кіосків. Ви будете бачити знаки на ринку; більшість людей буде йти в будь-якому випадку.
 • За MRT: Хоча Чатучак Парк здається найбільш логічним, зійшовши на станції метро в Kampaengphet вимагає трохи коротше ходьби (10 хвилин). Прогулянка на північ в сторону парку.