Рухаючись Лондоні громадського транспорту

Posted on

 Рухаючись Лондоні громадського транспорту

Столиця Великобританії є одним з найвідоміших міст в світі, з величезним діапазоном пам’яток, які визнаються людьми з усього світу. Звичайно, з більш ніж десяти мільйонів людей в районі Великого Лондона, це не дивно, що місто має значну мережу громадського транспорту, і це включає в себе безліч різних методів транспорту, щоб допомогти місцевим жителям і гості, щоб пересуватися по місту. Одна з кращих речей, про поїздку в Лондоні, що ви можете не тільки використовувати попутник-карту, щоб обійти, але ви також можете використовувати будь-яку дебетову або кредитну карту з безконтактної технологією, і система автоматично обчислює найдешевші тарифи для вас.

Подорож на метро

Трубка або метро для іноземних гостей є великою мережею в основному підземних ліній, які перетинають британської столицею, беручи до всіх основних визначних пам’ятках і багато приміських районів теж. Хоча досить старої мережі, що слугувала місту понад століття, поїзди цілком сучасні і події за останні роки також бачили стільниковий телефон сигнал введений для багатьох з підземних ділянок. Варто відзначити, що якщо ви подорожуєте в період з 8 до 10 години ранку або 4 вечора до 6 години вечора в будній день, ви рідко зможете знайти місце, якщо ви не в напрямку до країв мережі, як це часто буває дуже зайнятий в годину пік.

Сервіс New Night Tube Лондона

Традиційно підземна залізниця в Лондоні, як правило, закрита близько опівночі, але один з найцікавіших розробок є введенням менш частих поїздів трубки протягом ночі. Ця служба почалася з лінії Центральної і Вікторія в серпні 2016 року, в той час як вважається, що в грудні 2016 року, також буде нічні поїзди на лініях Jubilee, північних і Пікаділлі. Це відмінний варіант, якщо ви плануєте вирушити в нічний життя районів центрального Лондона, і хочете зручний спосіб подорожувати швидко повернутися до вашої готелі на цих ключових транспортних маршрутів.

Автобуси і нічні автобуси в британській столиці

У той час як труба є один хорошим способом отримати навколо Лондона, всюдисущі червоні автобуси є ще одним поширеним видом в місті, і є сотні різних автобусних маршрутів, починаючи від короткого приміських маршрутів до тих артерій, які подорожують по всьому місту. Більшість з цих маршрутів буде мати, принаймні, на автобус кожні десять хвилин протягом напружених періодів, хоча це може бути менш частим поза пікових годин і у вихідні дні. Нічні автобуси позначені літерою N перед номером маршруту, наприклад, маршрут № 8 стає N8. Ці автобуси не так часто, і лише основні маршрути матимуть нічний автобус, тому переконайтеся, що ви перевірити, перш ніж вийти, що ваш необхідний маршрут має службу нічного автобуса.

Docklands Light Railway

Обслуговування більшу частину південно-східної частини міста, і зокрема, область навколо бізнес-центру в Canary Wharf, то DLR є світло залізничної системи, яка автоматизована і працює без драйверів і в основному проходить над землею. Ці лінії можуть бути доступні з використанням тих же поїздок-карт, послуги трубки, і вони підключаються до мережі труб на основних станціях Банку і Стратфорд.

Приміські поїзди в Лондоні

Якщо ви маєте намір податися далі від центру міста, в передмісті, він часто може бути простіше і зручніше використовувати надземні лінії, які проходять набагато швидше, ніж поїзда трубки на великі відстані, особливо якщо ви прямуєте до Wembley або Crystal Palace. Окремі тарифи, як правило, застосовуються в залежності від маршруту, і одна іншій ситуації, коли це може застосовуватися, якщо ви летите з аеропорту Хітроу, з подорожжю трубки, приймаючи давненько, з послугами Heathrow Express і Heathrow Connect і працюють від London Paddington ,

Послуги для води паром уздовж Темзи

Один з найбільш мальовничих способів подорожі навколо центру Лондона, щоб скористатися послугою річкового автобуса вздовж Темзи, і це йде від Вулвіча на Сході, де ви можете дістатися до стадіону O2 Arena, щоб Putney на заході, з шістьма різними лініями в цілому обслуговування різних станцій по шляху. Хоча ці поїздки не входить в стандартному подорожі-карті, ви отримаєте 1/3 знижку на проїзд, якщо у вас є дійсна проїзна-карта в цей день.