Рухаючись Рим: Путівник по громадському транспорту

Posted on

 Рухаючись Рим: Путівник по громадському транспорту
Рим має велику систему громадського транспорту , що складається з метро (метро), автобус, трамвай, і три приміських залізничних ліній (FS) , які рухаються мільйони пасажирів по всьому італійській столиці щороку. Зручний і відносно недорогий спосіб обійти, громадський транспорт Риму, експлуатовані ATAC , з’єднає Вас найбільш популярних туристичних визначних пам’яток Вічного міста.

Ось що вам потрібно знати про отримання навколо Риму на громадському транспорті.

Як Поїхати Рим Громадського транспорту

Рима внутрішня транспортна система дозволяє власникам квитків і проходить подорожувати по всьому міському транспорті в протягом часу , відведеного на квиток куплений. Метод ви вирішите використовувати , буде залежати від того, де ви збираєтеся , і ваш час. Наприклад, автобуси можуть загрузнути в пробці, але швидше рухаються трамваї не доходять багато великих туристичних зон , як це роблять автобуси і метро три лінії також не може бути достатньо широким , щоб отримати , де ви повинні бути , (Детальніше про специфіку кожного методу нижче.) Перевірте сайт ATAC , щоб спланувати свій маршрут.

Методи громадського транспорту

Метро (Метрополитана): Вона складається з трьох ліній: A (помаранчевий), синього (B) і С (жовтий). Працюючи на 60 км (37 миль) доріжок з 73 станції зупиняється, метро ефективна система поїздів , які подорожують як метро (метро) і надземні. Станція Терміні є основним центром метро, з лініями А і В , які перетинають там.

Приміські поїзди (регіональні державні залізниці або FS): Є також три приміські поїзд лінії: Roma-Lido (до Остія), Roma-Giardinetti (вузькоколійка, на вулиці залізної дорога), і Ром-Нори (у віддалені передмістя). Приміські лінії шанувати метро / автобус / трамвай квитки, до тих пір , як ви подорожуєте в межах міста.

Автобуси: тихохідні але часті автобуси курсують самий основні магістралі в Римі і з’єднають райони, метро не досягають. Для того, щоб визначити , які автобусні зупинки , де, подивіться на високі знаки на автобусних зупинках на тротуарі, і знайти автобусну лінію (и) , який зупиняється на або поруч , де вам потрібно йти. Все частіше, перерахуйте цифрові знаки серії автобусів планується прибути на зупинці, так що ви будете знати , як довго ви повинні чекати вашого автобуса.

Найбільші склади автобусів в центрі Риму, і ті, ви, швидше за все, щоб покладатися на для огляду визначних пам’яток розташовані на площі Венеції (з більшістю зупинок праворуч від пам’ятника Вітторіано), в передній частині вокзалу Терміні. Більшість автобусів, що прямують в місто Ватикан зупинки в Борго / площі Піа (Кастель Сант-Анджело) або на площі Пьяцца дель Рісорджіменто, навпаки музеїв Ватикану.

Трамваї: Шість трамвайних ліній проходять через Рим, і вони мають певний стару школу чарівність. Трамвайні зупинки , як правило, на піднесених майданчиках в центрі жвавих вулиць, так що не забудьте використовувати зазначені пішохідні пішохідні переходи , щоб дістатися до якого з цих платформ. Вони трохи краще і чистіше , ніж автобуси, однак, вони не приймають вас в центр міста, а не працювати поблизу основних туристичних визначних пам’яток, так що вони не ваш кращий вибір для огляду визначних пам’яток.

Незважаючи на те, переповнені і хронічно відстає від графіка, здебільшого, Рим автобусів, трамваї і приміські поїзди є надійними та ефективними.

Квитки і тарифи

Як купити: В Римі, ви повинні мати квиток перед посадкою в громадському транспорті. Є кілька місць , де можна купити квитки BIT ( biglietti ), в тому числі кіосків на станціях, в кав’ярнях, в Tabacchi (тютюнових лавках) і газетних кіосках ( edicole ). Ви також можете купити регіональні та міжміські залізничні квитки онлайн на Trenitalia і італ , і автобус / трамвай / приміські залізничні квитки через MyCicero додатки . Прості покупки з допомогою кредитної карти можуть бути зроблені в автоматизованих квиткових автоматах або в Інтернеті, але при покупці одного квитка, потрібно готівкою.

Як використовувати: На метро, квиток вставляється в автоматичні бар’єри квиток при вході і виході. На автобусах, трамваях і пасажири приміських залізничних повинні підтвердити свій квиток в одному з жовтих квиткових всередині автомобіля. Перед тим , як на поїзді, ви знайдете зелені машини перевірки поруч з трекових входами. Більшість операторів сьогодні приймати безконтактні платежі на смартфонах, так що в цьому випадку немає необхідності перевіряти. Але відмова штампувати паперовий квиток може привести до штрафу в розмірі € 55 і вище.

Вартість проїзду:  скаче на все види громадського транспорту в Римі коштує € 1,50. Діти 10 і під їздити безкоштовно в супроводі дорослого.

Знижка Фарес: зі знижкою пропуску громадського транспорту рекомендується для відвідувачів, забезпечуючи краще значення , ніж платити , як ви йдете. Купівля здійснюється в торгових автоматах в будь-якій станції метро, тютюновий магазин, або кіоску. Там є спосіб купити квитки по SMS (текст надісланого на ваш смартфон), але якщо у вас є італійський номер телефону, ми не рекомендуємо використовувати цей варіант. Roma 24H (1 день) коштує € 7; Roma 48H (2 дні) становить € 12,50; і Roma 72H (3 дні) йде за € 18. Там також щотижневий квиток (СНД) за € 24 (добре в протягом 7 календарних днів).

Основні відомості про римському громадському транспорті

 • Годинники робота: автобуси, трамваї і приміські поїзди працюють щодня з 5:30 ранку до півночі, з обмеженими нічним автобусним. Метро працює з 5:30 ранку до 11:30 вечора, з понеділка по п’ятницю і в неділю (до 1:30 ранку по суботах).
 • Основні маршрути: Деякі основні автобусні маршрути для туристичних: 40 (Сент – Пітер), 60 (Колізей), 62 (Spanish Steps), 64 (Ватикан), 81 (цирк), Н і трамваї 8 (Трастевере).
 • Служба оповіщення: Як і будь-який великий місто, перебої трапляються. В Італії, це цілком можливо , випробувати загальну або транспортний страйк ( sciopero ) під час вашого перебування. Для того, щоб отримати оновлювані новини про прийдешні зриви йдуть в MIT.gov .
 • Трансфери:  Квитки на поїзди метро і FS гарні тільки для однієї поїздки, проте автобуси і трамваї дозволяють передавати стільки разів , скільки ви хочете в 100-хвилинного періоду.

Інші варіанти транзиту

Більшість головних туристичних визначних пам’яток розташовані в історичному центрі міста, але кілька важливих пам’яток, таких як папські палаци, сади, катакомби, парки й озера далі далекі від будинку. Багато з них можна дістатися на поєднання метро і / або автобусі, а інші важче дістатися. Ось кілька альтернативних варіантів транзитів ви повинні знати.

Скутери для Hire

Для тих , хто шукає веселощів і простий спосіб , щоб обійти Рим, Scooterino це додаток , яке посилає водія і додатковий шолом , щоб забрати вас, просто стрибати на спину , і вони будуть приймати вас , де ви хочете піти. Є також кілька компаній , в місті , які пропонують електричні велосипеди, електричні моторолери, газові скутери та марочні Vespas на прокат теж.

Якщо ви орендуєте на скутері ( motorino ) пілотувати себе, ви повинні мати дійсні водійські права (немає спеціальної ліцензії не потрібно до 125cc). З огляду на неспокійний і часто швидко рухомих транспортних і безстрашні водії Риму, ми рекомендуємо вам мати солідний досвід , який працює мотоцикл. Примітка: в шоломі потрібно за законом.

велосипеди в оренду

Ви можете орендувати шосейні людини з харчуванням, гірські велосипеди, піші велосипеди, E-велосипеди, швидкісні велосипеди, і тандемні велосипеди. Розглянути питання про приєднання велотур, щоб отримати максимальну віддачу від досвіду.

таксис

офіційні таксі Риму білі, мають знак «таксі» на даху і їх номер ліцензії, надрукований на дверях. Ви не можете вітати таксі на вулиці, але нижче і інші способи можуть отримати таксі в Римі:

 • Перейти до одного з позначених стоянок таксі, розкиданих по всьому місту. Ви знайдете ряди за межами станції, на великих площах, а навколо популярних туристичних визначних пам’яток.
 • Замовлення таксі по телефону прямо з таксі компанії.
 • Організувати пікап з MyTaxi додатки . Він багато працює , як Uber в тому , що ви поклали в запиті і ваше місце розташування і відправляє найближчого таксі , щоб забрати вас.

Тарифи таксі наступним чином : € 2,80 (в км) з 7 ранку до 10 вечора по неділях і в святкові дні: € 4. В ніч з 10 години вечора до 5:30 ранку, € 5,80. Якщо ви їдете від залізничного вокзалу Терміні, є додаткова плата в € 2, плюс € 1 плат за одиницю багажу , який повинен йти в багажнику. Фарес починається тоді , коли ви отримуєте в або в той час , ви викликаєте для одного (не тоді , коли він прибув).

Покататися додатки Обмін

У Римі Uber дозволено тільки для роботи його служби (фургон) UberX і UberPOOL. Водії зобов’язані мати міський автомобіль NCC ліцензії, що робить його значно дорожче, ніж використання таксі.

автопрокат

Якщо ви не плануєте їхати з Рима в інші місця, не пов’язаних з національною залізничною системи, ми рекомендуємо вам уникати водіння в Римі. Мало того, що він дорожчий (газ коштує стільки, скільки 2 євро за літр, що еквівалентно приблизно $ 8 за галон), але парковка на вулиці мало, місто повне погано марковані, вулиць з одностороннім рухом, і влаштували криваву бійню можуть бути крутими.

Для оренди автомобіля в Італії ви повинні бути старше 21 років і мати водійські права, принаймні рік. Якщо Ви будете отримувати фінансову з-за меж ЄС, може знадобитися, щоб мати Міжнародне посвідчення водія (МПВ), яку ви повинні подати заяву перед від’їздом додому. Перевірте з вашої місцевої автомобільної асоціацією для деталей.

Як дістатися до Рима з аеропорту

Є два аеропорти, які служать передмістями Риму і навколишні регіони Лаціо, Умбрії і Тоскани. Аеропорт Фьюмічіно (FCO), також відомий як Аеропорт Леонардо да Вінчі, є великим, міжнародним центром обслуговується далекомагістральних рейсів. Другий Чампіно (CIO), який обслуговується в основному бюджетних авіакомпаній, що виконують рейси в і з міст по всій Італії і Європі.

Трансфер з аеропорту на поїзді і автобусі прийняти турист в одному з двох головних залізничних станцій Риму: Рома Терміні (в історичному центрі) і Roma Tiburtina (тільки поза стінами). Обидва залізничних станції мають транзитні зони, що з’єднують ключові напрямки в Римі.

Аеропорт Фьюмічіно: розташований в 31 км (22 милях) від центру Риму, простий і швидкий спосіб дістатися до головного залізничного вокзалу, Roma Termini, є взяттям Leonardo Express, прямий поїзд трансфер. Йдучи від залізничної станції аеропорту кожні 20 хвилин або близько того , поїзд коштує € 14 в одну сторону. Ряд операторів шин забезпечує економічний варіант в місто з тарифами близько € 6-7 за 45 хвилин поїздки. Якщо ви віддаєте перевагу взяти таксі, вони стягують фіксовану ставку € 48 (в будь-якому місці всередині стіна Авреліана) , але можуть додати багаж і додаткові пасажирські збори.

Чампіно: Цей аеропорт, 15 км (9 миль) від центру Риму, пропонує кілька варіантів передачі міста, проте, немає прямого потягу. Аеропорт автобусів експлуатуються COTRAL , Terravision , Roma Airport Bus і Sit , з гірками вартістю від € 6 і 7 €. Дорога займає близько 30-40 хвилин, в залежності від трафіку. Вартість таксі паушального ( в будь-якому місці в межах Аврелиана стіна) становить € 30, який не включає в себе багаж і додаткові пасажирські збори.

Доступність на римській системі громадського транспорту

 • Метро лінія А має більшість послуг для гонщиків-інвалідів, з 39 поїздів з наданням коштів для інвалідних колясок, а також акустичних систем зупинки сигналізації і систем автоматичного відкривання дверей. Багато зупинки обладнані підйомниками та / або для регулювання зі слабким зором.
 • Є автобуси для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, що обертаються на всіх основних міських ліній, однак у даний час, не всі зупинки доступні завдяки приборкання питань по висоті.
 • Трамвайна лінія 8 (Casaletto – Torre Argentina) повністю доступний. Для отримання додаткової інформації перейдіть на ATAC сайту.

Додаткові поради для Рухаючись Римі

 • Бійтеся кишенькових злодіїв на переповнених вагонах метро і автобусах.
 • Скористайтеся навігаційних додатків , таких як Google карти і Mouversi .
 • Ніколи не приймайте поїздку від водія не в ліцензованому, білому таксі.
 • Рим дуже прохідну міста з основними пам’ятками можна дійти пішки.