Skip to main content

Рухаючись Таїланд – Кращі варіанти для транспорту в Таїланді

Рухаючись Таїланд - Кращі варіанти для транспорту в Таїланді
Пересування в Таїланді дуже легко, завдяки відмінній туристичній інфраструктурі та високому обсягом мандрівників. Але не всі варіанти транспортування рівні, коли мова йде про ціну і клопоту.

Тук-Тук

Їзда на тук-туку це унікальний досвід, який не можна упустити в Таїланді. Прослуховування швидко говорити водій і смоктання у вихлопних газах є частиною досвіду. Але якщо вам дійсно потрібно пересуватися з комфортом, ви можете отримати отмеренное таксі приблизно за ту ж ціну – або менше!

Тук-тук водії в Таїланді відомі своїм шахрайство. Ви повинні будете вести переговори за проїзд, перш ніж потрапити всередину, і ніколи не погодяться припинити в магазинах водій рекомендує шляхом.

 • Детальніше про використання ТУК-Тукс в Таїланді .

таксі

Таксі в Таїланді часто дешевше і зручніше, ніж ходити на тук-туку, якщо ви переконаєтеся, що водій використовує метр. Просто тому, що знак на вершині читає «Таксі метра» не гарантує, що водій буде використовувати метр.

Перш ніж потрапити в таксі, переконайтеся, що буде використовуватися прилад. Якщо водій відмовляється – і вони можуть, особливо в годину пік – просто продовжуйте град таксі, поки ви не знайдете чесного водія. Ви повинні будете заплатити додатковий збір при використанні купона таксі від аеропорту. Ви також повинні платити будь-які збори, з якими стикаються.

мотоцикл таксі

У той час як деякі мерзенні власники можуть запропонувати вам їздити на своєму мотоциклі, офіційні водії мотоциклів таксі в Таїланді, повинні носити кольоровий жилет. Ви повинні будете вести переговори за проїзд перш, ніж отримати на, то тримайся – взяти мотоцикл таксі в жвавих містах можуть бути волосся підвищення досвіду!

Примітка: Ваш водій буде , ймовірно , носити тільки шолом доступні. Туристичне страхування рідко покриває нещасні випадки , які відбуваються на мотоциклах.

Потяги в Таїланді

Подорож на поїзді в Таїланді може бути дуже приємним, особливо на коротких, мальовничі прогулянки , такі як перегоні між Бангкоком і Аюттхая. В відміну від далеких автобусів, поїздів часто заповнюються швидко в Таїланді; спробувати забронювати квиток за кілька днів.

Таїланд має асортимент поїздів з рейками, так ви в кінцевому підсумку з новою, сучасною перевезенням або скрипучих, старіння один просто питання удачі. Незалежно від того, поїзди краще, ніж автобуси, як для пейзажу і свободи, щоб розтягнути ноги на прогулянці.

Для нічних поїздок, мандрівники, як правило, за замовчуванням шпал автомобілів другого класу. Супроводжуючий прийдуть навколо, щоб перетворити протистоять стендові місця в двох ліжок з шторками. Кращі нари трохи дешевше, але коротше в довжину; мандрівники з довгими ногами буде затісно.

Напористі бабки продають неякісну їжу і напої за завищеними цінами на поїздах для автотуристів. Принесіть свої власні закуски або ви можете відвідати вагон-ресторан в задній частині поїзда.

 • Дізнайтеся все про подорожі на поїзді в Таїланді .

рейси

Хоча, звичайно, не найдешевші, бюджетні рейси завжди найбезпечніший і найзручніший спосіб пересування по Таїланду. Чим раніше ви бронюєте з бюджетними перевізниками, тим більше грошей, які ви будете економити. Ви все одно доведеться платити додаткові збори за багаж і отримати свій власний транспорт до аеропорту.

Деякі великі аеропорти для обходять в Таїланді:

 • Бангкок (BKK)
 • Чіангмай (CNX) – для паю та інших точок на півночі
 • Koh Samui (USM) – для доступу до островів, таких як Ко Пангало і Ко Тао
 • Пхукет (HKT) – для доступу до островів на західній стороні Таїланду
 • Крабі (KBV) – для доступу до островів на західному узбережжі і місця, такі як Рейлі
 • Сурат Тані (URT) – для доступу до островів в Сіамській затоці

Читайте про аеропорту Суварнабхумі в Бангкоку і що очікувати.

Туристичний автобус або автобус уряд?

Відвідувачі Таїланд найчастіше не в кінцевому підсумку на туристичних автобусах тільки з проданих квитків турагентствами і столи прийому. У той час як обсяг іноді робить туристичні ціни навіть дешевше, ніж державні автобуси, туристичні автобуси часто неприємні – пасажири загнали, як велика рогата худоба – а іноді навіть мети розкрадання.

Для більш комфортного, досвіду далекомагістрального автобуса, вам необхідно зробити свій власний шлях на таксі або тук-туку до автобусної станції і придбати власні квитки, а не через агент. Переміщення по станції і знайти правильні черзі іноді можуть бути проблемою, однак, державні автобуси часто більш зручні і включають в себе воду і легкі закуски.

Нічні автобуси в Таїланді

Беручи нічний автобус в Таїланді мають деякі великі переваги. Ви заощадите ніч проживання, прокидаєтеся в пункті призначення, а не даремно хороший день переміщення між точками. Але якщо ви не відпрацьований, не слід очікувати, щоб отримати багато спати на нічний автобус, як ваш водій дме в ріг і крениться над нерівними дорогами. Нога кімната може бути тісно, ​​особливо якщо пасажир перед вами повністю відкидається своє місце.

Хоча маленький присадкуватий туалет, як правило, знаходяться на борту нічних автобусів, ви, сподіваюся, зробити одну або дві зупинки, так що водій може зробити перерву. Зупиняється на розповзання придорожніх туристичних центрів, як правило, дуже короткий – використовувати туалет перший потім магазин для продуктів харчування і напоїв!

Підказка: Принесіть фліс або ковдру з вами на автобусі. Хоча ковдру іноді при умови, що вони часто забруднені. Ви будете раді , що ви принесли теплий одяг , як кондиціонер часто досягає температури замерзання.

Крадіжка на нічних автобусах в Таїланді

Якщо ви вирішили взяти туристичний нічний автобус, не залишайте цінні речі в вашому багажі , які будуть зберігатися під ним. Десятиліттями старі проблеми, помічник водія піднімається в багажному відсіку автобуса , поки він котиться вниз по дорозі і відкриває мішки. Дрібні предмети , такі як телефон і кишенькові зарядні пристрої часто пропадають, і ваш автобус довго буде вниз по дорозі , перш ніж ви виявите , що немає.

Кілька порад, щоб уникнути крадіжки на нічних автобусах:

 • Злодії не завжди йдуть на великі предмети. Навіть дорогий сонцезахисний крем іноді вкрадений.
 • Зафіксуйте свій багаж або використовувати пластикові зв’язку поштового індексу для з’єднання застібки-блискавки; ви можете відрізати їх після того, як ви приїдете.
 • Упакувати тільки білизна – переважно брудно – у верхній частині сумки.
 • Закрийте ваші сумки в сховищі способі, так що ви можете сказати, якщо вони були відкриті.
 • Не ставте сумки поруч з центральним проходом і ніколи не засинає з телефоном або MP3-плеєр в руці.
 • Записую в автобусну компанію, номерний знак, і тримати свій квиток.

Проблема крадіжки нічного автобуса особливо широко поширені на туристичних автобусах з Khao San Road в Бангкоку до тайських островів і Чіангмай. На жаль, навіть у звітності крадіжок туристичної поліції не отримаєте ваші деталі назад.

знімна Скутери

Ви можете орендувати скутери по всьому Таїланду для від $ 5 – $ 10 на добу. Якщо ви комфортно за кермом один, орендуючи мотоцикл може бути великим, дешевий спосіб досліджувати острова і відвідати місця за межами міста. Якщо ви не досвідчений наїзник, залишити водіння в великих містах для іншої поїздки. І пам’ятайте: Ви лівосторонній в Таїланді!

На жаль, на Всесвітньої організації охорони здоров’я, Таїланд має один з найвищих числа смертельних дорожньо-транспортних пригод на душу населення в світі.

Рухаючись в Таїланді

Використовуйте ці спеціальні інструкції для переміщення уздовж популярних маршрутів:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *