Skip to main content

Самет: Турист острів Закрити в Бангкок

Самет: Турист острів Закрити в Бангкок
До Самет – туристичний острів ближче до Бангкоку – це невеликий, але приваблює постійний потік відвідувачів протягом усього року. Самет не може бути кращим з багатьох варіантів островів Таїланду, але це, звичайно, зручно!

Незважаючи на порівняно легкої доступності від столиці Таїланду 125 миль, розвиток на Ко Самет приємно легше, ніж очікувалося. Велика частина острова знаходиться в межах захищеної зони. Національний парк призначення і обіцянку заміни міського бетону на свіжому повітрі дуже багато, щоб чинити опір для мандрівників, які не мають достатньо часу, щоб вдарити острова далі на південь, наприклад, як в Самуї архіпелазі.

Є кілька варіантів, пляж ближче до Бангкоку, але острова мають зовсім іншу атмосферу, ніж на материку!

Хоча є деякі докази (ковшові напої і фарба тіла змащується на стінах), що Самет раз заманив в альпінізмі мандрівників наступних бананових Блінов Trail через Південно-Східну Азію, зростання цін фільтрується натовп. Сьогодні ви будете в основному знайти європейських сімей дивляться на Fireshow на вечерю. Місцеві жителі приходять на вихідні дні втечі, і острів завжди має кілька економних мандрівників, які спалюють останні дні перед посадкою рейси додому з Бангкока.

Як дістатися до Ко Самет

Ви легко можете зробити свій власний шлях до острова, взявши рейсовий автобус, мікроавтобус або приватне таксі на південний схід від Бангкока до Thip пірсу NUAN в Бан Пе, недалеко від Районг. Привід займає від 3 – 4 години, в залежності від того, як рух колосального Бангкока на цей день.

Крім найму приватного таксі, найшвидший варіант, щоб захопити один з маршруток в Ban Phe відходячи від пам’ятника Перемоги в Бангкоку. Тісні маршрутки не є добрим вибором для мандрівників з великою кількістю багажу.

Ви можете також взяти більший автобус з Ekamai, східного автовокзалу в Бангкоку. Автобуси відправляються кожні 90 хвилин до 5 годин Поїздка не займає близько чотирьох годин, іноді набагато більше, в залежності від трафіку.

Після того, як в Бан Пе, візьміть 45-хвилинний паром до острова. Купівля зворотного квитка не є обов’язковим, і нічого не рятує. Якщо у вас вже є замовлене житло, деякі з курортів запустити великі катери, які скорочують час у дорозі навпіл; перевірити з ними першим. Незважаючи на те, що поїздка коротка, він може отримати грубий в штормових умовах.

Порада: Гарячі ентузіастів соус буде цікаво дізнатися , що дістатися до Ко Самет передбачає проходження через Si Рача, тезка і натхнення для Sriracha соусу.

орієнтація

Самет широкий у верхній потім поступово стає все більш вузьким у напрямку до південного краю. Заходи острова всього 4,2 милі (6,8 км) в довжину від верхньої частини до нижньої частини!

Громадські пороми прибувають на головній пристані Ао Кланг (прикрашеної топлес статуєю людожерки з тайського фольклору) на північній частині острова. Більшість популярних пляжів розкидані уздовж східного боку острова; а один працює дорога на півдні через інтер’єр з гілками виходячи на відключені бухти і пляжі.

Ви прибудете на пірс На Дан у верхній (північній) частині острова. Місто настільки компактний, що вам не потрібно буде транспорт від пірса. Ігноруйте будь-які пропозиції! Ви можете ходити від поромного причалу до центру міста приблизно за 10 хвилин.

Хат Сай Кео (Diamond Beach) і Ао Пхай, можливо , є жвавими пляжами з найбільшим кількістю варіантів для їжі і пиття. Тихіше пляжі розкидані по всьому острову; Ao Wai залишається в основному нерозвиненим і має найдовшу смугу незайманого піску з хорошим плаванням.

Не дивно, що ціни на продукти харчування в місті дешевше, ніж в курортних зонах. Два 7-Eleven minimarts, буквально через дорогу один від одного біля входу в національний парк, залишатися постійно зайнятий. Скористайтеся оперативної води Заправка машини поруч, щоб бути більш відповідальним Мандрівник, тримаючи пляшку з пластикової гірської звалища для якомога довше.

коли Піти

Самет не географічне далеко від острова Ко Чанг, але погода часто відрізняється; острів відчуває трохи мікроклімату.

До Самет, як правило, отримує значно менше опадів, ніж інші острови в Таїланді, отже, більш високу вартість питної води на острові. Хоча дощ не так багато проблем під час сезону дощів, штормів в регіоні може призвести до неспокійного моря.

Зайнятий сезон Ко Самет приблизно наступним сухий сезон для більшості Таїланду (з листопада по квітень). Вологі місяці на острові Самет в вересні і жовтні.

Вихідні і державні свята отримати особливо зайняті на острові Самет через безпосередній близькості від Бангкока.

Національний парк Ко Самет збори

Самет має цікаву установку: велика частина острова існує в Khao Laem Ya Му Ко Самет національний парк. Як тільки ви виходите з головного міста і увійти в парк (де більшість пляжів), вам необхідно сплатити разовий національний парк вступний внесок.

Вхідні ціни на Національний парк на острові Самет:

  • Тайський Дорослі: 40 бат
  • Тайські діти: 20 бат
  • Іноземні Дорослі: 200 бат
  • Іноземні діти: 100 бат

Іноземні робітники, які живуть і працюють на законних підставах в Таїланді може бути в змозі показати випущене урядом посвідчення особи і заплатити місцеву ціну. Ви, ймовірно, може також отримати знижку, якщо ви говорите тайський. У разі прибуття на курорт на човні, ви, ймовірно, будете підходити на пляжі офіцер платити вступні внески.

Деякі обмеженим бюджетом мандрівники гарячилися про дуальну схеми ціноутворення знайшли способи уникнути сплати – і технічно ви не повинні платити, якщо ви ніколи не покинути місто – але все кращі пляжі розташовані в межах національного парку. Дійсно, тільки платити внесок простіше, ніж турбуватися про це кожен раз, коли ви проходите через прохідну, щоб піти в місто.

На жаль, плата явно не поміщати його в стороні очищення великої кількості сміття і сміття буквально у поле зору національного офісу парку!

житло

Пошук не курорт розміщення на Ко Самет стає все більш важким. Є ще деякі прекрасні бунгало преміум-ціною, але більшість з бюджету житло попадається, як знехтувати, б’ють, і завищена в порівнянні з Ко Чанг і інші острови в цьому районі.

Хоча перебування в місті дешевше і зручніше для їжі і пиття, робити це, звичайно, не так добре, як перебування на узбережжі.

Рухаючись на Ко Самет

Мандрівники в розумно придатні не буде жодних проблем ходити між головним містом і Sai Kaew Beach або Ао Пай.

Оскільки Ко Самет пляжі і бухти поширюються всі уздовж вузької форми, багато туристів воліють орендувати мотоцикл , щоб подивитися інші варіанти пляж. На жаль, водіння на Ко Самет не так приємно , як водіння на інших тайських островах. Десятки негабаритних лежачих поліцейських і небезпечно круті пагорби роблять водіння більш клопітно , ніж гострі відчуття.

Якщо ви вирішили орендувати скутер, ціни набагато дешевше від оренди магазинів в місті, ніж від окремих курортів. Ви повинні залишити свій паспорт з магазином; доведеться заплатити близько 300 батів в день або 250 бата, якщо ви ведете переговори. Оренда чотири колісних квадроцикли і візки для гольфу також варіант, якщо ви не комфортно на двох колесах.

Примітка: Якщо ви не відчуваєте себе впевнено за кермом в Таїланді, сонгтій (таксі пікапа) доступні в усьому світі для переміщення туристів між різними пляжами. Припускаючи , що ви не заперечуєте чекаєте інших пасажирів, ціни на сонгтіе досить розумні і засновані на пройдену відстань. Приватні поїздки коштують набагато більше, або ви могли б найняти водія для обіду. Якщо ви не впевнені, завжди запитують оціночну вартість проїзду , перш ніж потрапити всередину.