Skip to main content

Святкування Дня взяття Бастилії у Парижі

 Святкування Дня взяття Бастилії у Парижі
Кожен 14 липня, Париж святкує День взяття Бастилії (званий La Fête Бастилії або La Fête Nationale французькою мовою), який зазначає штурм Бастилії в 1789 році і першого великого подія Французької революції 1789 року.

Руйнування Бастилії в центрі Парижа було вибрано як символ перших спонукань Франції демократії, хоча б кілька Відновлено монархій і криваві революції, щоб створити неминущу Республіку.

Аналогічні по духу Дня незалежності США або День Канади День взяття Бастилії це святкова подія, яке хлюпається феєрверк і патріотичні ходи по Парижу. Це відмінний спосіб насолодитися на свіжому повітрі парадів літніх і невимушену атмосферу під час навчання більше про (і беручи участь в) французької та паризьку історії.

Події та свята

День взяття Бастилії святкування в 2018 році пройде не тільки на 14 липня , але за кілька днів до національного свята. Для всеосяжного керівництва спеціальних подій в цьому році, в тому числі парадів і урочистих подій, зверніться на офіційний сайт міста . Крім того , перейдіть для інформації про традиційні заходи і фестивалях , що проводяться на і навколо свята.

Свято і його історія

Прочитайте цей путівник по Франції державного свята, і ви будете мати словниковий запас , що потрібно , щоб дійсно принести в Fête Nationale (національне свято) в справжньому, повністю рідному шляху! В кінці кінців, знаючи щось – що про місцевою мовою , це хороший спосіб , щоб дізнатися про саму культуру.

Ця історична ілюстрація показує штурм Бастилії в центрі Парижа на 14 липня, 1789. У в’язниці, розташоване в укріпленої середньовічної структурі, яка пізніше була спустошена вогнем і зруйнована, була спрямована через свої великі магазини зброї і штурм по повсталі був критичний момент в перших паростках французької революції. Сьогодні Колони їй Juillet стоїть на місці, хоча насправді не пам’ять штурму Бастилії, а скоріше 1830 Revolution відомий як «Les Trois Глоріосо». Ultracontemporary Opera Bastille тепер займає площу і є головною визначною пам’яткою тут.

Як Святкувати Свято іншого місця

Не може бути в Парижі для цього веселого нагоди? Чи не worry– Є багато інших місць по всьому світу, де ви можете принести в національне свято Франції.

Традиційні Бастилії в день заходу

  • Феєрверк майже завжди в меню в урочистостях з нагоди Дня взяття Бастилії у французькій столиці і зазвичай спалахують в небі близько сутінків. Часто запущений в безпосередній близькості від Ейфелевої вежі, Сент – Жермен – де – Пре, і навколо Монпарнас, феєрверки можна замовити з інших місць по всьому місту, забезпечуючи вас високо досить , щоб отримати хорошу точку зору. Деякі пропоновані плями точка зору з даху Центру Жоржа Помпіду, Монмартр або Belleville.
  • Бал його 14 Juillet гігантський танцювальний вечір традиційно проходить на площі Бастилії (де колись – то стояла штурмувала в’язниця) вечір напередодні Дня взяття Бастилії (13 липня). Інша тема вибирається щороку, як правило , надаючи можливість надіти складні костюми і почути живу музику.
  • Традиційний військовий парад на Єлисейських полях починається близько Тріумфальної арки на знаменитій авеню в другій половині дня 14 липня і поширюється через Париж. Рухомий данину, або помпою? Справа смаку.
  • Пожежні Галас: Франція має unique– і рішуче quirky– традицію firehouses відкриває свої двері для широкої публіки 13 липня і 14 з нагоди Дня взяття Бастилії, пропонуючи живі демонстрації і танці. Вульгарне веселощі гарантовано. Пожертви , як правило , просили у двері.