Святкування перемоги добра над злом у Балі в Galungan

Posted on

Святкування перемоги добра над злом у Балі в Galungan

Galungan найважливіше свято для балийских індуїстів. Фестиваль є святкування в честь творця всесвіту ( Іда Sang Hyang Віді ) і духи заслужених предків. Він символізує перемогу добра ( дхарма ) над злом ( адхарми ) і закликає баліец , щоб показати свою вдячність з пропозиціями, молитвою і танцем.

Пропозиції до предків

Galungan відбувається два рази в рік в 210-денному циклі балийского календаря і зазначає час року, коли дух предків, як вважає, щоб відвідати землю. Балійські індуїсти виконують ритуали, які призначені, щоб вітати і розважати ці повернулися духи.

Будинкові з’єднання, які складають ядро ​​балийского суспільства оживають з богослужіннями, пропонованих сім’ями, що живуть всередині. Сім’ї пропонують рясні жертви харчування і квітів до духів предків, висловлюючи подяку і надію на захист. Ці жертви також пропонується в місцевих храмах, які упаковані з відданими.

Весь острів розсада високі бамбукові стовпи, або  penjor , які, як правило , прикрашені фрукти, кокосові листи і квітами і встановити на праві кожного входу на проживання. У кожних воріт, ви також знайдете невеликі бамбукові вівтарі налаштованих спеціально для свята, кожен з яких один підшипника тканих підношення пальмового листя для духів.

інтенсивні препарати

Препарати для Galungan починаються за кілька днів до фактичного дня свята.

  • Penyekeban: За  три дні до Galungan, сім’ї починають свої препарати з «Penyekeban.» Penyekeban буквально означає «деньщоб прикрити»як це той деньколи зелені банани покриті у величезних глиняних горщикахщоб прискорити їх дозрівання.
  • Penyajahan: два дня заздалегідь зазначає час самоаналізу для балийского і, більш прозаїчно, часщоб зробити балийские тортивідомі як Jaja . Ці кольорові коржі з рисового тесту смаженого використовуються в пропозиціях і також їдять особливо на Galungan. У цю пору року знаходить перенасичення Жажа в кожному селі ринку.
  • Penampahan:  За день дояк забій день. В цей день, балийский ріжуть жертовних тваринякі будуть йти в храм або вівтар жертви. Galungan характеризуються раптовим надлишком традиційної балийской їжі, як lawar (пряна свинина і кокосовий соус страви) і сатана.
  • Galungan день: балийский віддані моляться в храмах і зробити їх підношення духам. Жінки бачили проведення підношення на їхні голови, в той час як чоловіки приносять пальмове листя.
  • На наступний день після Galungan: балийский відвідати їх одноплемінників і близьких друзів.
  • Kuningan: десятий день після Дня Galungan відзначає кінець Galungan і вважаєтьсящо той деньколи духи піднімаються на небо. В цей день, балийский роблять спеціальні пропозиції жовтого рису.

танець баронг

Під час Galungan церемонія відома як Ngelawang виконується в селах. Ngelawang є церемонією екзорцизму у виконанні баронг, божественний протектор у вигляді міфічної тварини.

Баронг запрошують в будинку, як він робить свій шлях через село. Його присутність покликане відновити рівновагу добра і зла в будинку. Мешканці будинку будуть молитися перед танцюючим баронг, який потім дасть шматок його хутра на пам’яті.

Після того , як баронг відвідує, важливо , щоб зробити підношення Canang сарі , що містить гроші.

Ласощі для Почуттів

У той час як фактичні гуляння відкриті для балийских тільки туристів, які відвідують Балі під час цього свята отримати видовище місцевого кольору. Чи не кожен день побачиш, багато одягнених жінок, які перетинають вулицю, щоб зробити продукти харчування підношення місцевий храм, і там щось святково про penjor розгойдування на вітрі скрізь ви дивитесь!

Під час Galungan, деякі місцеві ресторани їздити зростаючий попит на балийской їжі, пропонуючи спеціальні на всі види вітчизняних страв. Це прекрасний час, щоб спробувати Балійском їжу в перший раз! З іншого боку, в багатьох місцях будуть закриті для Galungan, так як їх благочестиві балийские співробітники, ймовірно, буде йти в свої села, щоб святкувати.

Як балийском календар слід 210-денний цикл, Galungan відбувається два рази в рік приблизно кожні шість місяців. Перевірте, щоб побачити, якщо ваша поїздка буде збігатися з Galungan, щоб краще підготуватися. Ви можете забронювати готель в Балі рано на ці дати, а свято-любителі з усього світу роблять Galungan власні плани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *