Сент-Пол базилік в Римі

Posted on

Базиліка Сан-Паоло Fuori ль Мюри, Папська церква в Римі

 Базиліка Сан-Паоло Fuori ль Мюри, Папська церква в Римі
Базиліка Papale San Paolo Fuori ле Мюр , або Сент – Пол поза стінами, є одним з найважливіших церков Риму. Це один з чотирьох папських церков разом з базилікою Святого Петра у Ватикані, собор Рима Святого Іоанна Латеранського і Базиліка Санта – Марія Маджоре в Римі.

Костянтин був базиліка, побудованої над могилою святого Павла, зазначеної пам’ятним каменем в римському кладовищі в двох кілометрах за межами стіна Риму. Оригінальний базиліка була освячена в 324. Протягом багатьох років, базиліка Святого Павла, як і раніше є популярним місцем паломництва і доповнення до будівлі зробили найбільший базиліки в Римі до будівництва базиліки Святого Петра в 1626 році У 1823 році пожежа зруйнував церкву, але він відразу ж був відновлений у первісному вигляді, використовуючи всі частини, які залишилися недоторканими і були створені мозаїки на фасаді. Близько 100 років тому, був доданий вхід портик з 150 колонами.

У 13-му столітті, були додані багато творів мистецтва, в тому числі чудовою мозаїкою, яка домінує в передній частині церкви над вівтарем. Найбільш важливою реліквією костьолу є частиною ланцюга, як вважають, були використані Святого Павла, коли він був поміщений у в’язницю в Римі, на дисплеї на маленькому вівтарі над його могилою.

Ланцюги, що тримали Сент-Пол

Павло прибув до Риму в 61AD для суду, який засудив його до смерті за те, що християнин. Він був обезголовлений десь між 65 до 67AD. Ланцюги вважають, були використані, щоб приєднатися до Павлу римського солдата, який охороняв його стали важливою реліквією. Інші реліквії, що належать церкви, відображається в каплиці мощей.

Під землею, під вівтарем , який відображає ланцюжка, мармурова надгробна плита з написом PAULO Apostolo MART або апостола Павла мученика. Надгробок сидить над величезним саркофагом. В останнє відкриття було зроблено нижче Папської Вівтар , щоб дозволити гробниця було видно.

Романський Великдень Свічка Мармурова скульптура


Створений в 12-м і 13-м століттях по відомим римським мармуровим скульптори Nicola d’Angelo і П’єтро Вассаллетті, величезна скульптурна свічка стенд Великдень є шедевром романського мистецтва. 5,6-метровий мармурова колона розділена на вісім розділів, прикрашені з фігурами або показуючи біблійні сцени або світські сцени і фігури, включаючи тварин і рослин.

Також всередині церкви фризом з мозаїчними медальйонами портретами все тато. Чотири бічних каплиць містять важливі твори мистецтва.

Сан – Паоло Каплиця мощей і картинна галерея


Безпосередньо перед входом в картинній галереї (де фотографії не допускається) цікава каплиця реліквій, яка показує деякі з релікварії церковних холдингових реліквії, починаючи від нігтів до кісток і черепа фрагментів, в першу чергу зі святих або колишніх тат. Існує також шматок дерева називається з Санта-Кроче, або священного хреста.

Усередині картинній галереї представлені картини, показ літургійних шат і релігійних об’єктів, а також копія 9-го століття Каролінгів Біблії.

Для того, щоб побачити Каплицю мощей і картинну галерею, вам потрібно купити квиток на biglietteria, квиткову касу. Квиток включає в себе відвідування прекрасного монастиря обителі.

Монастир в базиліці Сан-Паулу


Чернеча громада в Сан-Паулу сходить до кінця 6-го століття. Папа Григорій VII (1073-1085) спочатку був ченцем в цьому монастирі.

Мозаїка роботи і багато колони прикрашають монастир, який можна відвідати з оргвнеску (який також включає в себе картинну галерею і Капела мощей). У центрі знаходиться фонтан, оточений садом і по всьому периметру знаходиться дисплей римських саркофаги і надгробки фрагментів, знайдених під час розкопок навколо базиліки. Частина з викопаної некрополі можна побачити на тій підставі, поза церквою.

інформація для відвідувачів

Сент-Пол Базиліка знаходиться на Via Ostiense близько двох кілометрів від Порта Сан-Паулу.

  • Як дістатися : метро лінії B, базиліка Сан – Паоло зупинки або на автобусі 271 або 23.
  • Вхід : Вхід вільний , але є вхідна плата , щоб подивитися картинну галерею, каплицю реліквій, і монастир.
  • Аудіогід , англійською або італійською, можна орендувати в квитковій касі.
  • Сувенірний магазин продає товари з монастиря, книги і предмети релігійного культу.