Собор Нотр-Дам Інформація для відвідувачів

Posted on

Собор Нотр-Дам Інформація для відвідувачів

Можливо найприголомшливіший готичний собор в світі, Собор Нотр-Дам Парижа, безсумнівно, є найвідомішим. Задумана в 12-м столітті і завершено в 14-м, нині культовий собор був дуже Серцебиття середньовічного Парижа. Після періоду зневаги, вона відбили уяву, коли письменник 19-го століття Віктор Гюго увічнив його в «Горбань із Нотр-Дам».

драматичні вежі, шпиль, вітражі, і скульптурний Нотр-Дам, майже гарантовано захоплює дух.

Копати глибше в історію захоплюючого пам’ятника, відвідавши підземний археологічний склеп. Сходження на вежу Північної , щоб отримати в перспективі горгулі Парижа є обов’язковим, теж.

Місце і Контактна інформація

Собор розташований в центрі міста на острові Іль – де – ла – Сіте, в районі Парижа , який ділить право міста і ліві берега. Іль – де – ла – Сіте оточений Сени. Місця пам’ятки включають  Депортація Меморіал Другої світової війни , каплиця Сент-Шапель, Латинський квартал, Маре Сусідства і човнові тури Париж.

Адреса: Місце дю паперть де Нотр – Дам, четверту округ
Метро: Сіте або Сен-Мішель (лінія 4)
RER: Saint-Michel (лінія C)
Автобус: Лінії 21, 38, 47, або 85
Телефон: +33 (0) 142 345 610

Кращий час для відвідування

Зазвичай рекомендується відвідати Нотр-Дам в низький сезон (як правило, жовтень-березень): ви будете мати більше шансів уникнути масивних натовпу і довгі лінії.

 Крім того, будній день вранці і ввечері, як правило, набагато спокійніше, ніж у другій половині дня і у вихідні дні. Пам’ятайте, однак, що вечірні відвідування собору не буде оптимальним для перегляду красиві вітражі Нотр-Дам.

Нарешті, відвідування на заході дасть вражаючі види вітражів собору, зокрема, три троянди вікна.

собор Тури

Безкоштовні екскурсії по зовнішньому і головного залу собору доступні англійською мовою за запитом. Зателефонуйте в довідкову службу для отримання більш докладної інформації: +33 (0) 142 345 610.

Тури собору вежі починаються біля підніжжя північної вежі і включають сходження в цілому 402 кроків. Область спостереження за 13-тонний дзвін собору в Південній вежі. 20 відвідувачів допускаються на вежі через кожні 10 хвилин, а останній вхід о 6:45 вечора

Giftshop і музей

Сувенірний магазин знаходиться в головному залі собору і продає Нотр-Дам-тематичні прикраси, футболки та інші подарунки.

Дам Музей Notre розташований в 10, Рю дю Cloitre-Нотр-Дам (за кутом від собору) і простежує походження і історію Нотр-Дам.

доступність

Нотр-Дам доступний для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями. Зателефонуйте в довідкову службу для отримання більш докладної інформації.

Основні історичні факти і дати

  • Галло-римський храм , присвячений Юпітеру і двох ранніх середньовічних церков коли – то стояв на фундаменті Нотр – Дам.
  • Будівництво собору розпочалося 1163 року сот робітників і ремісників працювали в протягом майже 200 років , щоб завершити шедевр ранньої готичної архітектури.
  • Нотр – Дам був розграбований і серйозно пошкоджені під час Французької революції кінця 18- го століття. Реставрації 19-го століття під керівництвом Віолі-ле-Дюк реплицируются більшу частину пошкодженого плями скла, статуями і відмінні шпиля собору.
  • Під час Французької революції , Нотр – Дам був тимчасово перетворений в «Храм Розуму».

Деталі, які потрібно подивитися

Нотр-Дам сповнена яскравих, розкішні деталі, але ще більш тонкі і залишаються непоміченими.

Цікавлюся заглибитися в історію цього чудового сайту? Крім того, подумайте про відвідування археологічних крипту в Нотр-Дам для захоплюючого проблиску в галло-романських фундаментах міста і його подальшого розвитку.