Собор Святого Павла Інформація для відвідувачів

Posted on

Собор Святого Павла Інформація для відвідувачів
Там був собор на цьому сайті 1400 роки, і нинішній собор – великий шедевр сера Крістофера Рена – досягає 300-річчя від дня його освячення в 2010 році.

Собор Святого Павла в всесвітньо відомому куполі є знаковою особливістю горизонту Лондона, але йти всередину, так як є так багато , щоб бачити. Блискучі мозаїки і складні різьблення по каменю дати певний «вау» фактор Святого Павла. І це , не встаючи до відомої шепоче галереї або ще вище до кам’яного галереї або Золотий галереї для дивного вигляду. Дізнайтеся більше про соборі Галереї Святого Павла .

Відвідати Собор Святого Павла безкоштовно

Собор Святого Павла продає квитки для відвідувачів , але є способи , щоб відвідати Собор Святого Павла безкоштовно. Якщо вам не вистачає часу або грошей, дізнатися, як ви можете Відвідайте собор Святого Павла за безкоштовно .

Квитки: Дорослі: За £ 10

  • Перевірте офіційний сайт для останніх цін.
  • Ви також можете замовити квитки в VisitBritain магазин (Пряма Купівля).
  • Ви можете замовити квитки на собор Святого Павла з традиційним пообіднім чаєм через Подорожній.

Як отримати Там в соборі Святого Павла

Адреса:  Святого Павла Погост, Лондон EC4

Найближчі станції метро: Святий Павла / Особняк Будинок / Блекфріарс

Головна Тел: 020 7236 4128 (пн – пт 09.00 – 17.00)
Записано Інформаційна лінія: 020 7246 8348
Веб: www.stpauls.co.uk

Використовуйте Journey Planner або додаток Citymapper планувати свій маршрут на громадському транспорті.

публічні годинник 

Відвідувачі вітаються 7 днів на тиждень. Собор відкритий для екскурсантів пн – сб 08,30 – 16,00 (останній квиток продається). Верхні галереї відкриті для екскурсантів з 09.30 і останній вхід в 16.15.
У неділю собор відкритий тільки для поклоніння, і немає огляду визначних пам’яток. Є послуги кожен день в храмі і запрошуються всі бажаючі. Дізнайтеся більше про щоденні службах в соборі Святого Павла.

Примітка: На кожну годину, на годину, є кілька хвилин молитви.

Екскурсія або мультимедіа тур?

Собор Святого Павла має екскурсії та мультимедійні тури доступні і обидва включені у вартість прийому. Чи варто приймати тур собору Святого Павла або ви можете насолоджуватися вашим візитом без гіда? Дізнайтеся більше про переваги і недоліки кожного варіанта: Собор Тур Святого Павла .

Фотографія в соборі Святого Павла

 Зйомки фільму і фотографії не допускається всередині собору. Проте, якщо взяти екскурсійний тур ви можете сфотографуватися в якомусь тому areas.You повинні також привести камеру в будь-якому випадку, як ви можете отримати відмінний вид з кам’яної галереї і Золотих галерей, а також зовнішня оглядовий майданчик, що виходить на міст Міленіум і Tate Modern.

Детальніше про собор Святого Павла

Святий Павла є Англіканської церквою, а насправді церква народу, як королівські церемонії в основному мають місце в Вестмінстерському абатстві.

До собору Святого Павла ми бачимо сьогодні насправді п’ятий буде побудований на цьому сайті. Він був розроблений сером Крістофером Реном і побудований між 1675 і 1710 після того, як його попередник був зруйнований у Великому Вогні Лондона.

Царствена статуя поза західного фронту насправді королеви Анни, а не королеви Вікторії, як багато хто припускає, як королева Анна була правлячим Монархом, коли собор Святого Павла був завершений.

Королева Вікторія думала, собор Святого Павла був «темним і тьмяним» і фактично відмовився йти всередину для святкування її Діамантового Ювілею (60 років правління) в 1887 році, так що служба пройшла на сходах собору, і вона залишилася в своїй кареті. Для того, щоб спробувати прикрасити місце, Victorians додав блиск мозаїк навколо апсиди, всередині купола.

Святого Павла був перший собор буде побудований після Реформації в 1534 році, і Рен планував Святого Павла без барвистих прикрас. Він був, мабуть, не вразили картини Сер Джеймс Торнхілл в апсиді, під куполом, хоча вони були додані в свій час.

Ви можете бути здивовані, щоб побачити, що більшість вікон має прозоре скло; тільки вітражне скло в американському Меморіальному каплиці позаду головного вівтаря.

Quire і високий Вівтар може виглядати старим, але вони насправді були зруйновані у Другій світовій війні, але потім відновлений в 1960 році до оригінального дизайну Рена.

Кафе в Святого Павла

Час роботи: Пн-Пт з 9 ранку до 5 вечора / нд 12 полуденних до 4 вечора.

Ну цінами, сезонні, місцевих джерел свіжої продукції British подається. Меню регулярно змінюється , але ви завжди можете знайти скріпок бутербродів, салатів і свіжоспечені торти і тістечка. Там же фруктовий торт навіть Святого Павла доступні.
Існує також ресторан в Сент – Пола в склепі, в якому подають обід і полуденок.

Устаткування для інвалідів

користувачі інвалідних колясок і відвідувачі з обмеженими фізичними питаннями повинні увійти через Південний цвинтар. Для отримання більш детальної інформації телефонуйте: 020 7236 4128.

Рівень Crypt має постійні пандуси так повністю доступний (Crypt, магазин і кафе і туалети). На Кафедральній поверсі, єдиний недоступний район є американська каплиця.

Там немає доступу ліфта в галереях, але дисплей Oculus в Crypt дає віртуальний тур 270 градусів, що змушує вас почувати себе, як ніби ви там, не піднімаючись так багато кроків.