Skip to main content

Сонгкран: Таїландський Водний фестиваль

 Сонгкран: Таїландський Водний фестиваль
Сонгкран, неофіційно званий «фестиваль Таїланд води» є щорічним заходом , ознаменували початок традиційного тайського нового року. Сонгкран є найбільшим святом в Таїланді і сумно , як дика боротьба води в світі.

Ноутбук, смартфон, паспорт … не думаю, що ви якимось чином звільняється від добродушного розбризкування незалежно від того, що ви носите або носити! План намокнути і залишатися таким чином протягом принаймні трьох днів, якщо ви де-небудь недалеко від свята.

На щастя, промокання під час Сонгкран збігається з палючим температур в квітні – найспекотніший місяць року.

Що таке Таїланд Водний фестиваль?

Офіційно відома як Сонгкран, тайський фестиваль води про очищення, очищення, і мають новий старт. Будинки прибираються; Статуї Будди проводяться по вулицях в процесії бути вимиті з квітковим запахом води. Старійшини честь шанобливо лити воду на їх руки.

У таких місцях, як Чіангмай, ви отримаєте задоволення бачити довгий парад статуй Будди, проведених через воріт. Зазвичай, розглядаючи кожне зображення вимагають відвідувань десятків витягнутих храмів.

Хоча справжня Сонгкран традиція розбризкували воду на людей, мандрівників і місцевих жителів водометів донських і відрами , щоб прийняти «благословення» на інший рівень! Обливання або окроплення людей з водою означає очищення від поганих думок і дій. Це приносить їм удачу в новому році. Іноді firehoses використовуються для дійсно поширити хороші благословення!

Як офіційні процесії і формальність кінця, скопище форма на вулиці танцювати, партії, і лийте води в добродушного веселощі. Подумайте Mardis Гра з водою бою. Щоб підняти ставки, багато тайці додати лід їх водою. Вони утворюють банди і команди, які носять маски або банани, а орудуючи великі гармати води.

Хоча Холі в Індії, ймовірно, може претендувати на звання для messiest фестивалю Сонгкран в Таїланді, звичайно, вологе фестивалів в Азії.

Не хвилюйтеся, ви, ймовірно, не буде заперечувати проливним. У другій половині дня температура в квітні (в Таїланді спекотний місяць) регулярно піднімається вище 100 градусів за Фаренгейтом.

Коли таке Сонгкран?

Сонгкран був коли – то на основі місячного календаря, однак, в даний час терміни фіксовані. Фестиваль Таїланд води офіційно працює в протягом трьох днів , починаючи з 13 квітня і закінчуючи на 15 квітня церемонії відкриття почнеться вранці 13 квітня.

Хоча фестиваль офіційно триває всього три дні, багато людей знімають з роботи і розтягнути фестиваль на до тих пір , як шість днів – особливо в туристичних місцях , таких як Чіангмай і Пхукет.

Увага: Будьте готові рано! Збуджені діти можуть занурити вас (і ваш смартфон або паспорт) днів до офіційного початку фестивалю.

Де відсвяткувати фестиваль

Хоча епіцентр Сонгкран навколо старого міста ровом в Чіанг Май, ви знайдете масові урочистості в Бангкоку, Пхукет, і всі інші туристичні райони.

Малі міста і провінції можуть відзначати в більш традиційній манері, причому основна увага приділяється на храмової діяльності, а не п’яним розгулом. Для більш традиційного досвіду, розглянути питання про відвідування Isaan – найбільший регіон Таїланду на північному сході, який отримує менше туристів, ніж це необхідно.

Сонгкран також святкується з задоволенням в Луанг Прабанг (Лаос), Бірмі, Камбоджі та інших частинах Південно-Східної Азії.

Сонгкран в Чіанг-Май

Чіангмай, безумовно, місце, щоб бути для дикому святкування фестивалю води. Нічне життя вирує на цьому тижні. Чекайте величезні натовпи і затор руху навколо рову Старого міста. Тапа Gate буде епіцентром, люди за допомогою рову або шлангів за умови брусків, щоб заповнити їх відра і воду зброю.

Транспорт з Бангкока в Чіангмай стає дуже зайнятий в дні, що передували Сонгкран. Вам потрібно приїхати дні, щоб знайти житло в межах Старого міста недалеко від дії. Бронювання від’їзду квиток рано, якщо ви плануєте поїхати відразу після свята.

Влада злийте прогірклому воду з рову і поповнити його з більш чистою водою до початку фестивалю. Незалежно від того, що вода нічого, крім питних, і ви, ймовірно, в кінцевому підсумку ковтання неабияку кількість випадково. Переконайтеся, що ваші поїздки щеплення для Азії до теперішнього часу! Водорозчинні віруси, такі як кон’юнктивіт (рожевий очей) і шлунок проблеми є спільними після фестивалю.

Три важливих правила Сонгкран

 • Не лийте воду після заходу сонця. Ви будете бачити, як люди роблять це, але вони не мають рації.
 • Чи не бризкати ченців, вагітних жінок або дітей.
 • Чи не знімайте сорочку або сукню непристойності. Під час святкування 2016 року Сонгкран, британський чоловік був заарештований за його сорочку!

Поради для Насолоджуючись Таїланд Водний фестиваль

 • Ви промокнете – дуже мокрий! Справді, якщо ви не барикаду себе в готельному номері, не планують бути сухим в денний час. Тільки ченці, цар, і вагітні жінки звільняються від того плеснули. Незалежно від того , скільки ви благання або які предмети ви носите з вами, ви не могли б бути атаковані персонал готелю з водою , як тільки ви вийдете з кімнати.
 • Сонгкран відняла більше, ніж його частка камер і телефонів. Як уже згадувалося вище, або водонепроникним все або залишити всі цінні речі в готелі.
 • Розміщення і транспортування в Чиангмае на повну потужність. Ви повинні прибути рано для будь-якої надії знайти місце, щоб залишитися поруч з дією.
 • Не ходи босий. Незважаючи на зусилля, щоб заборонити пляшки, бите скло закінчується всюди.
 • П’яний розгул велика частина фестивалю Таїланд води. Чекайте орди людей, танцюючих і пити на вулицях. Місцеве самоврядування в Чиангмае розправився все більше і більше на п’яній поведінці в громадських місцях. Ви можете бути оштрафовані.
 • Чи не водити мотоцикл під час Сонгкран! Дорожньо – транспортні пригоди та загибелі людей – вже дуже високо в Таїланді по порівнянні з іншими країнами – більш ніж в два рази під час фестивалю води, в основному з – за водіння в нетверезому вигляді. Іноземці водіння на мотоциклах, не звільняються від одержання хлюпнув. Насправді, вони часто стають мішенню!
 • Сонгкран захоплюючі і хороша карма в новому році! З якої – то причини, несучи великий пластмасовий водяний пістолет , здається, підбадьорити людей. Не один з ривків , хто використовує фестиваль як привід , щоб діяти як хуліган (наприклад, бризкаючи людина в нічний час або зйомка в приміщенні в бізнес). У звичайних правилах тайського етикету все ще застосовуються. Не викликають інші втратити обличчя або стати збентежений , бо вони бачили , ви втрачаєте своє прохолодне в водяну бою.

Святкування Таїланд Фестиваль води

 • Зберігайте добре ставлення! Сміхотлива тайці і туристи збираються плескатися вас з водою – не злитися або відчувати себе виділяли. Мокрий погром є частиною святкування. Не йти, якщо ви не плануєте брати участь.
 • Або отримати відро – там буде багато навколо безкоштовно – або вести переговори, щоб купити водомети на ринку, так що ви можете приєднатися до веселощів. Tie рядки на ваше відро, так що ви можете заповнити його з водою бочки швидше.
 • Хоча гучні місця, такі як Као Сан Роуд в Бангкоку може бути винятком, як правило, плескіт зупиняється при заході сонця, коли температура падає незначно. Навіть до сих пір, деякі гуляки все ще намагаються хлюпнути вас після заходу сонця.
 • Бути обережним. Водіння в нетверезому вигляді є серйозною проблемою під час Сонгкран. Пішоходи регулярно наїзду транспортних засобів. Будьте обережні при перетині дороги або, стоячи на перехрестях.
 • Хоча вода бризкаючи це задоволення для всіх, пам’ятайте, що Сонгкран насправді релігійне свято. Тримайтеся подалі від шляху віруючих в храмах і святинях. Якщо ви відвідаєте храм, виявляти належну повагу.

Сонгкран Привітання

Традиційний спосіб побажати кому – то добре на Сонгкран і помиритися після човгаючи їх є з SAH-вах-ді пописати МАІ , який в основному означає «щасливий Новий рік.» Ви можете сказати , що це в якості основного вітання під час Сонгкран або після того, як ви привітатися з ким – то на тайському мовою .

Більш ніж імовірно, ви також почуєте Сук Сан – тьмяний Сонгкран (вимовляється: Suke Sahn Wahn пісня Kran) , що означає «щасливий Сонгкран день.»

Інші Ритуали Під час Сонгкран

Поряд з дощуванням або кидати воду, кілька місцевих жителів можуть бути розмазування білого порошку або пасти на інших. Паста зазвичай щіткою м’яко на щоках і на лобі. Символічно, що підопічні від невезіння. Не турбуйтеся: Паста повинна бути розчинної у воді, тому він не забарвлює одяг.

Ще один старий Сонгкран ритуал , щоб зв’язати благословенні рядки ( сай гріх ) на зап’ястях людей. Якщо хто – то підійде до вас з рядком проходила з початку до кінця, розширити зап’ясті долонею , зверненої до неба. Вони зв’яжуть на новий браслет (вони , як правило , тонкі, бавовняні струни благословенні ченцями) і сказати короткий благословення. Традиція залишати струни , поки вони не зламатися або впасти на своєму власному. Якщо вони стають занадто огидно носити, намагаються розв’язати їх , а не вирізати (ви не хочете , щоб зламати удачу).

Носіння барвисті одягу є традицією під час Сонгкран. Туристи і місцеві жителі часто носять яскраво кольорові, барвисті «Сонгкран сорочки», щоб відсвяткувати. Ви знайдете безліч липких Сонгкран сорочки для дешеві.

Як уникнути промокання під час Сонгкран

Ви не можете! Якщо ви не приховуєте в приміщенні в протягом трьох днів, ви можете тільки зменшити замочування йдучи куди – небудь сільської де вода розбризкуються більше, ніж викинуто. Навіть тоді, в місцях з меншою кількістю Farangs (іноземці), то можна розглядати в якості пріоритетної мети.

Так, постійно будучи в воді іноді охолодженим з льодом похованні над головою може випробувати своє терпіння після того, як другий або третій день. Забудьте намагається сидіти, читати або працювати в будь-якій установі під відкритим небом.

Ультиматум простий: Якщо ви не хочете, щоб промокнути або приєднатися до хаотичних свят, нікуди не ходить поруч Сонгкран! Або планують приєднатися до бійки і отримувати задоволення або перечекати свято десь в іншому місці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *