Страшні Місця для відвідування в Римі

Posted on

Страшні Місця для відвідування в Римі

Склеп капуцинів Monks

Церква цілком з скелетів своїх колишніх братів? Це саме те , що ви знайдете в Склеп капуцинів ченців . Готель розташований поруч з гордовитою Віа Венето, склеп прикрашений кісток і черепів більше 4000 ченців, все влаштовувало в цікаві моделі, такі як зореутворення і розп’ять. Склеп як захоплюючий , як це моторошне.

Катакомби на Via Appia Antica

Тисячі римлян, в тому числі святих і тато, були поховані у великій мережі катакомб за межами Риму на Via Appia Antica (Аппієва Way). Найбільший і один з найстаріших катакомб , щоб відвідати Санкт – Domitilla. Ви також можете відвідати Сан – Каллісто , яка містить 14 папської крипту і Сан Севастян, де Святий Себастьян був похований (церква Святого Себастьяна підноситься над катакомбою).

Ватикан Некрополь

Як і в катакомбах на Аппієвій дорозі , але розташовані нижче Ватикану, Ватикан Некрополя або I SCAVI є моторошним поглядом на могилах десятків тато, в тому числі Святого Петра. З огляду на його знамениті жителі, я Scavi це один з найсвятіших місць в Римі. Але це , звичайно , стає моторошно , коли один робить паузу , щоб думати , що вони йдуть серед залишків найлегендарніших постатей церкви.

музей Чистилища

У маленькій церкві Святого Серця Suffragio біля замку Санта-Анджело є однокімнатний музей душа в чистилище (Museo делла Аніме Чистилище), в якому розповідається різними прикладами душ замкнених в цьому просторі між небом і пеклом. Свідок докази чистилища (тобто, паранормальних), наприклад, долоні спалених на сторінках книг, і бути наляканим для іншої частини вашого візиту.

Будинок-монстр

Поруч з Іспанських сходів , на Via Gregoriana 28, є Палаццо делла Maschera Grottesca, палац 16-го століття , який може похвалитися особа демона як частина його фасаду. У той час як відвідувачі не допускаються всередину палацу, вони можуть стояти зовні і подивуватися загрозливого монстра під роті , що робить дверний отвір.