Сінгапур Подорожі – Сінгапур Візи, погода, Подорожі Основи і багато іншого

Posted on

Сінгапур Подорожі - Сінгапур Візи, погода, Подорожі Основи і багато іншого

Сінгапур подорож є унікальним досвідом, може бути, тому, що сам Сінгапур такої аномалії.

Південно-Східна Азія крихітного місто / країна / острів, як відомо, чистий і трохи дорожче в порівнянні з іншими містами в регіоні. Сінгапур посідає перше місце в Азії за індексом розвитку людського потенціалу (показник, який бере до уваги охорони здоров’я, злочинність, освіта, якість життя та інші фактори), але країна страждає від інших проблем.

У Сінгапурі в спадщині бетону, важке оподаткування алкоголю і привабливою роздрібної торгівля, що це досить просто, щоб налякати економні рюкзаки назад в Таїланд. Насправді, місто фактично має багаті зелені насадження і на здивуванні велосипеда зручно. Матриця трас і skywalks з’єднання різних парків, які допомагають мандрівникам забути, що вони знаходяться в галасливому місті мільйонів!

Сінгапур Основи Подорожі

 • Офіційна назва: Республіка Сінгапур
 • Час: UTC + 8 (13 годин вперед за східним поясним часом)
 • Телефонний код: +65
 • Столиця: Сінгапур (Сінгапур місто / країна)
 • Населення: 5610000
 • Основні релігії: буддизм: 33 відсотків; Християнство: 19 відсотків; Іслам: 14 відсотків

Що чекати, коли Подорожі в Сінгапур

Як Куала-Лумпур, ви будете стикатися з дуже різноманітне населення Китаю, Індії і малайської людей, поряд з великою кількістю іноземних робітників, які зробили Сінгапур в свій новий будинок. Велика кількість культур суміш, щоб зробити Сінгапур подорожувати по-справжньому освітній досвід.

Досить добре все сінгапурці двомовні і говорити по-англійськи, або місцевий колорит, «Singlish» – хоча це офіційно збентежений урядом. На відміну від деяких хаотичних столиць в Азії, порядок і ефективність високо цінуються в Сінгапурі. Чистота цінується, а водопровідна вода не буде отруювати вас.

Заблукати легко в розповзання торгових центрів, які з’єднані між собою як вище, так і під землею. Ви ніколи не будете бігти з критих просторів в дощовий день. Приємна набережна перетворюється в епіцентр в нічний час для їжі та спілкування. На перший погляд може здатися, що сінгапурці живуть тільки, щоб поїсти і магазин! Але в місті є безліч культурних і творчих моментів, знайдених в стороні від торговельних центрів. Музеї світового класу в Сінгапурі можуть тримати вас зайняті протягом декількох днів.

Чи є Сінгапур Подорожі дорого?

Харчування в Сінгапурі дуже доступне, проте, житло вище , ніж в сусідніх країнах по всьому Південно – Східної Азії. Вхідні квитки порівняно дорогі, але ви часто знайдете безліч безкоштовних заходів , щоб насолодитися навколо міста. Місцеві жителі і досвідчені мандрівники знають , як заощадити гроші в Сінгапурі , скориставшись халяви і знижок.

Жителі, особливо емігранти, саркастично відносяться до Сінгапуру як «прекрасне місто» через важких місцевих штрафів за , здавалося б , дрібних правопорушень . Ви можете бути оштрафовані на місці для жувальної гумки, їзда на велосипеді на тротуарі, приносячи їжу або напої на громадському транспорті, куріння в недозволених місцях, не змиву туалету, або jaywalking поза вуличних перехресть. Навіть попастися з незаконно завантажений фільм або електронна сигарета може означати отримання ляснув зі штрафом на кордоні.

Сінгапур часто пропускаються або тільки дали кілька днів від економних мандрівників з – за його репутації як дорогий призначення – особливо для нічного життя і спілкування. Хоча ви можете легко насолоджуватися неймовірною кухні на під US $ 5 на продовольчих судах , таких як знаменитий Lau Pa Sat, розміщення, магазини і нічні клуби є дуже дорогими по порівнянні з іншими країнами Південно – Східної Азії.

Важке оподаткування роздуває ціни на майже всі. Податки на алкоголь і тютюн є надзвичайно високими. На відміну від інших країн в Азії, Сінгапур технічно не має безмитне посібник для приведення тютюну в країні.

Сінгапур Візовий

Більшість національностей не потрібно організувати візи поїздки до відвідування Сінгапуру; мандрівники зі Сполучених Штатів та Європейського Союзу вирішуються в 90-денне перебування безкоштовно. Ви отримаєте штамп в безкоштовно по прибуттю в.

Якщо проведення відпускаються за рецептом ліків, принести копії рецепта і ваш медичний паспорт, якщо у вас є. Сінгапур має обов’язковий смертний вирок за незаконний оборот наркотиків, так що навіть не думає про притягнення наркотиків з іншої країни!

Офіційний Сінгапур Митного сайт має специфічні особливості про заборонені предмети.

Люди

 • Населення: 5610000 (2015 перепис)
 • Тривалість життя: 83,1 років (третя найдовша тривалість життя в світі, поступаючись тільки первоверховних Японію і займає другим місце Швейцарії)

Сінгапур посідає третє місце в світі по щільності населення, навіть відсоток виграшів в Гонконг за кількістю жителів затиснутих в квадратний кілометр.

Хоча більшість населення китайці, Сінгапур є плавильний котел народів і культур. За оцінками , 43 відсотків жителів країни народилися за межами Сінгапуру.

Цікаво, що жінки в Сінгапурі мають найнижчий рівень народжуваності в світі, проте, велике число іммігрантів та іноземних мешканців тримати населення країни від зниження.

Якщо ви коли-небудь хотіли дати Couchsurfing спробувати, Сінгапур є місцем, щоб зробити це. Багато експатів пропонують можливості залишитися з ними безпечно безкоштовно. Знаючи місцевий хто знає місто величезною допомогою для економії грошей і отримання під туристичної поверхню.

Гроші в Сінгапурі

 • Валюта: Сінгапурський долар (SGD). Типовий знак долара ($) або (S $) поміщається перед сумою.
 • Розділ: S $ 1 ділиться на 100 центів.

Сінгапур є домом для високого відсотка мільйонерів в світі (одноразовим багатство). Навіть мільярдер Саверін, співзасновник Facebook, засудив його американське громадянство і оселився в Сінгапурі в спірний крок , який критики кажуть, щоб уникнути оподаткування.

Сінгапур використовує монету за $ 1 одиницю валюти. В іншому випадку, ви будете стикатися барвисті банкноти номіналом $ 2, $ 5, $ 10, $ 50 і $ 100. Хоча $ 20 і $ 25 нот в обігу, ви рідко бачите їх. Сінгапурський долар ділиться на 100 центів.

Кредитні карти, зокрема, Visa і Mastercard, широко приймаються в готелях, ресторанах і торгових центрах Сінгапуру. Західні з’єднані Банкомати буквально повсюди довкола міста – хороша річ, ви збираєтеся мати потребу в них!

Чайові не є загальноприйнятою практикою в Сінгапурі , проте, є деякі винятки. Ви повинні округлити до найближчого долара при перекиданні водіїв або інших осіб , які надають послуги.

Хоча, як мандрівник ви, ймовірно, не будете досить щасливі зіткнутися будь-якому, $ 10000 законопроектом Сінгапуру є найвищою цінуються банкнотою в світі! Уряд припинив виробництво деномінації в 2014 році і активно видаляючи їх з обігу.

Мова в Сінгапурі

 • Офіційні Мови: китайська, англійська, Bahasa малайський, тамільська (South Indian)

Ви рідко будете мати справу з мовним бар’єром у час подорожі в Сінгапурі. З такою великою кількістю різних етнічних груп , яким потрібно вести бізнес, на англійському говорять скрізь , незважаючи на приблизно на 20 відсотків жителів , що знаходяться в стані читати і писати англійською мовою. Навіть сінгапурська конституція написана англійською мовою.

Хоча Bahasa Malaysia (Малайський) є офіційною державною мовою Сінгапуру, за оцінками, лише 12 відсотків жителів розуміють.

Неофіційний, жаргон важкий варіант Сінгапуру англійської мови гумористично згадується як «Singlish» і запозичує слова з Китаю, тамільською та малайською. Незважаючи на Singlish бути вільно на основі англійської мови, туристи навряд чи розуміють унікальний діалект перемежовується eavily з великою кількістю АГЛ «s .

Кращий час для відвідування Сінгапуру

Сінгапур залишається теплим і отримує досить дощу в протягом усього року , однак, лютий, як правило , самий посушливий місяць. Haze від неконтрольованих пожеж горять у сусідній Суматрі є щорічною проблемою. Пожежі значно знижують якість повітря з травня по серпень.

Фестивалі в Сінгапурі

Велика суміш етнічних груп, які називають Сінгапур свого будинку зазначає ряд фестивалів. Ряд буддистської, ісламської, індуїстської, даоської і християнські свята відзначаються різними групами.

Всі великі китайські свята святкуються з задоволенням в Сінгапурі, зокрема, китайський Новий рік, Mooncake фестиваль китайського і голодних духів фестиваль. Ціни на проживання будуть злітати в ці святкові дні.

Рамадан дотримується мусульманським населенням Сінгапуру, хоча це рідко впливає на хід. Національний день Сінгапуру на 9 серпня і відзначається щорічно з великим парадом і патріотичних свят.

Отримання Там і Around

При такій високій щільності населення на острові, трафік може бути страшно. Приватна власність на автомобілі в Сінгапурі дуже дорого, але це не заважає багато жителів від водіння.

Громадський транспорт на сьогоднішній день шлях в Сінгапурі. Відмінні системи MRT і LRT в основному ефективні і чисті. Системна шина легко орієнтуватися, і ваш EZ-Link транспортні карти (коштує того, якщо ви будете жити протягом більш, ніж просто кілька днів) дозволить вам заощадити час і гроші.

Аеропорт Чангі в Сінгапурі (код аеропорту: SIN) є твором мистецтва. Забудьте про традиційні утилітарних аеропортів з одноманітною вогнів і нещасних пасажирів; Чангі має атмосферу великого торгового центру. Ви знайдете шість відкритих садів, сад метеликів, дитячі ігрові майданчики, тренажерний зал, душові, кінотеатр і навіть плавальний басейн, щоб убити час під час тривалих затримок вильотів!

Singapore Airlines постійно виграє нагороду за те, що серед кращих авіакомпаній в світі.

Якщо ви приїжджаєте сухопутне з Малайзії, спробуйте зручний автобус з Куала – Лумпура в Сінгапур , а не літати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *