Січня в Лондоні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

 Січня в Лондоні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися
У той час як ви можете бути холодні в Лондоні в січні, ви також можете зловити хвіст-який кінець міста чарівних прикрас свята. Січня в Лондоні є одним з кращих часів, щоб відвідати це загальновідомо дороге місто, якщо ви на бюджеті. У січні продажі задовольнить самий спеціальний покупець, в той час як готелі також пропонують знижки на проживання протягом цього тихого місяця.

До тих пір, як ви одягаєтеся тепло, січень також ідеальний час для відвідування популярних пам’яток, не стає надмірною натовпом.

Лондон Погода в січні

У той час як Лондон завжди трохи вологий, січень особливо холодний і вологий, але все ж в цілому тепліше, ніж у багатьох інших країнах Північної Європи, а іноді дивно теплий день.

 • Середній максимум: 47 градусів за Фаренгейтом (8,5 градуса за Цельсієм)
 • Середній низький: 41 градусів за Фаренгейтом (5 градусів за Цельсієм)

Температури в Лондоні, як правило, тільки падіння при охолодженні у вечірній час, і місто, як правило, відчуває 11 днів опадів у січні і отримує тільки восьма годин денного світла протягом місяця. Сніг не отримала широкого поширення в Лондоні, але це відбувається іноді.

що Запакувати

Підсумкове тепло в великій кількості шарів. Січня і на початку лютого найхолодніші часи в Лондоні, і ви завжди будете хотіти принести парасольку, коли знайомства з Лондоном. У найхолодніші дні, важке зимове пальто необхідно. Міцні, водонепроникні черевики для ходьби і раніше обов’язковий пак для Лондона.

Події січня в Лондоні

Лондон не страждає від пост-свято свала, в січні пропонує безліч веселих заходів для відвідувачів, щоб насолоджуватися.

 • День Parade Новий рік (1 січня): Див марширують оркестри, уболівальниць, танцюристи і акробати вийшли на вулиці в рамках відомого Дня новорічному параді в Лондоні.
 • London Boat Show ( в початку січня): Більше 500 експонентів демонструють кращі інновації та обладнання катаннячовнах в цьому масовому святі всіх речей морських в ExCelЛондоні.
 • Дванадцята ніч фестиваль (початок січня): Це безкоштовне подія знаменує кінець Різдва і вітає в Новий рік з програмою заходів , заснованих на стародавніх сезонних звичаїв.
 • Отримати в Лондоні театр  (січень і лютий): Захопизнижкою квитків на 50+ Лондон театральних вистав в рамках цього щорічного заохочення.
 • London Art Fair (середина січня): Оголошенаякості прем’єра сучасної британського і виставки сучасного мистецтва в Великобританії, ця подія в Центрі дизайну Іслінгтон збирає разом понад 100 галерей і особливість переговори, екскурсії та великомасштабні установки.
 • Китайський Новий рік парад і фестиваль (кінець січня до середини лютого): Відмітьте найбільш значуща подія в китайському календарі, слідуючи живий парад уздовж Чарінг – Крос – роуд і Шефтсбері – авеню. Урочистості завершаться на Трафальгарській площі, і ви можете насолоджуватися великою кількістю безкоштовних розваг і смачної їжі в китайському кварталі.
 • London International Mime Festival  ( в Протягом січня): Найдовший хід фестиваль в своєму роді, це свято німий форми мистецтва відбувається в різних концертних майданчикахвсьому Лондонувключаючи Барбакан і Сохнув театр.
 • День пам’яті Карла Мученика (30 січня): Це щорічне святкування 1 649 страти короля Карла I відбувається в банкетному залі на Уайтхоллі і включаєсебе вінок укладання і молитви. Хори зазвичай супроводжує службу.
 • Продажі січня (з 26 грудня): підхопити угоду в «продажу в січні» , які технічно починаються на другий день Різдва. HarrodsДжон Льюїс , Selfridges і  Liberty  завжди надійні варіанти після різдвяних угод.
 • Подати заявку на квитки на Винесення Колір в червні (січень і лютий): Святкування дня народження королеви в червні вимагає завчасного планування, і дає вам привід , щоб зробити зворотний шлях.

Січня Рада туристам

 • Коли ви упаковка для вашої поїздки січня в Лондон, пакет, як якщо ви відвідуєте типове зимовий призначення. Це включає в себе неабиякий шарф, рукавички, пальто і капелюх.
 • Лондон не має нестачі в вільних пам’яток справді, багато хто з кращих речей в місті безкоштовно або за низькою ціною. Зима прекрасний час, щоб скористатися зазвичай переповненими пам’ятками, як Британський музей.
 • Якщо ви плануєте поїздку в Лондон на більш пізній термін на рік, бронювання поїздки в січні все ще може погасити великі: Міжнародні поїздки замовлені в січні часто до дешевше, ніж поїздки заброньовані в інші місяці.
 • Якщо ви відвідаєте на початку січня, святкові різдвяні прикраси все ще будуть на дисплеї. Спустіться Carnaby Street, Regent Street, і Оксфорд-стріт, щоб побачити кращий декор.