Таблиця Етикет у Франції: французька Таблиця Манера, їжа і вечерю Етикет

Posted on

Таблиця Етикет у Франції: французька Таблиця Манера, їжа і вечерю Етикет

Кожен перший раз мандрівник у Франції має момент реалізації Сідаючи за їжу, що стандарти етикету дотримуються вдома не завжди застосовуються за кордоном. Правила різні, і процвітати в новій країні, відвідувачі повинні пристосуватися робити речі шляху роблять місцеві жителі.

Відвідування Звана вечеря

Коли запросили на обід, принести подарунок для господині. Хороші ідеї включають квіти, пляшку хорошого вина, або попередньо узгоджений десерт або сир блюдо або щось, що було придбано на місцевому ринку.

Однак, якщо запросити для apéros, попередньо обід пити з їжею пальця , який може тривати може займати від 30 хвилин до трьох годин, не подарунок не треба. Французька вечеря часто складається з салату із заправкою для стартера, основне блюдо, сир блюдо, десерт і кава. Хліб, вино і мінеральна вода пропонуються в протягом всього прийому їжі.

Манери за столом

Після того, як формально сидить за обіднім столом, почекати, поки господиня не кладе серветку на коліна, а потім і інші гості повинні послідувати цьому прикладу. Якщо запит зроблено на «будь ласка, передайте сіль,» тільки передати запитувану спецію. У той час як в США, сіль і перець, іноді «в шлюбі» означає, що вони завжди залишаються разом на столі, тобто не у Франції.

тостів

Зачекайте, поки господар лідирувати, будь то аперитив або вечерю, звичайно. Після того, як все було обслужено напоєм, господар, як правило, зробити короткий тост, після якого починається скла брязкіт.

Він ввічливий , щоб зробити зоровий контакт , як ви говорите, « Santé .» І не забувайте, що якщо ви чотири або більше, ви не повинні переходити в той час як Дзвін , який , як кажуть , приносить невдачу. Швидше за все , цокаються вище або нижче інших людей , що роблять дзвін.

Правила хліба

На вечері, хліб коштує прямо на скатертину, якщо це не формальний прийом їжі, в якій використовуються хлібні тарілки.

Хліб повинен бути розірваний на дрібні шматки перед їжею, як це вважається дуже неввічливим відкусити безпосередньо зі шматка хліба. Не турбуйтеся про крихтах, хоча; якщо у Вас є круасан на сніданок в кафе, ви, ймовірно, буде поданий, що на тарілці.

Після кожного курсу, ви повинні знищити вашу тарілку з шматком хліба. Тим не менш, це повинно бути зроблено акуратно, як засіб очищення пластини на наступний курс, не виносну вгору залишки соусу. Це більш ввічливо, щоб використовувати шматок хліба на вилці, а не в руках. У більш формальній обстановці, кожен курс подається на новій плиті, тому очищення пластини не потрібно.

Картопля фрі ака картопля фрі

У той час як фаст-фуд зробив свій слід у Франції, вживаючи продукти з вашими пальцями і раніше строго обмежена, коли ви за обіднім столом. Якщо сумніваєтеся, наслідувати приклад свого господаря.