Таблиця Манери і етикет їжі в Таїланді

Posted on

Душ Етикет для їжі в Таїланді

Таблиця Манери і етикет їжі в Таїланді
Багато що з того, використовуючи таблиці манери в Таїланді і дотримання належного етикету їжі знайоме і здоровий глузд. Не говоріть з набитим ротом, не вказуйте з виделкою, і так далі. Але є кілька правил застільного етикету в Таїланді, які відрізняються від Заходу.

У Таїланді, приготування і прийому їжі всесвітньо відомої кухні прийнято досить серйозно. Але тайці весело і поступливі, коли справа доходить до спілкування. В якості гостя, ваші випадкові порушення в таблиці будуть прощені. Прийому їжі часто галасливі, неформальні відносини з розмови, пити, і сміх. Розслабтеся і насолоджуйтеся культурним обміном!

де Сидять

На відміну від Заходу, де «голова» таблиці є найбільш важливим, хостом або високим рейтинг людей зазвичай сидить в середині столу в Таїланді. Якщо ви почесний гість, ви будете сидіти навпроти господаря, так що ви можете легко говорити.

Зачекайте, поки ви сидите; хтось, безсумнівно, покаже вам свій стілець. Якщо сиділи на бамбукових циновках на землі, завжди позиціонувати себе таким чином, що ви можете уникнути показувати свої ноги кому-небудь в той час як вони їдять.

Примітка: Якщо ви обідаєте соло в галасливому ресторані, вам може бути запропоновано розділити таблицю з групою , яка має одне вільне місце. Якщо це станеться, немає ніяких зобов’язань , щоб змусити поговорити або намагатися взаємодіяти з іншою стороною за столом.

Замовлення продуктів харчування в Таїланді

Всі групові прийоми їжі в Таїланді є загальними; не планую замовити собі їжу. За звичаєм, старші пані за столом будуть вибирати страви , щоб відповідати групі. Кілька видів м’яса і риби можуть бути представлені разом з деякими різними овочами. Якщо є то , що ви хочете спробувати, попросіть людини наказувати про це , і вони можуть отримати «підказку» . Райс буде поданий в окремих кулях.

Якщо у вас є спеціальні дієтичні обмеження, немає необхідності, щоб зробити їх чути під час замовлення. Тільки не тягнутися до страв ви думаєте, може бути проблемою, і ввічливо відмовитися, якщо хтось просить вас спробувати щось, що не вписується в ваш раціон.

В якості гостя, люди, ймовірно, сподіваюся, що ви спробувати страви місцевої кухні. Але якщо ви абсолютно впевнені, що ви не можете їсти те, що пропонується, ввічливо знижується приємніше, ніж залишити його на вашій тарілці нез’їденого.

Установка

Вам буде надана тарілка або миска білого рису і, можливо, ще один шар для будь-яких супів бути обслужені.

Коли їжа надходить, покласти тільки невелика кількість – не більше двох ложок – з кількох страв з деяким соусом на ваш рис. Ви можете поповнити свою тарілку стільки раз, скільки ви хочете, поки ви не випробували все на столі. Переконайтеся в тому, що кожен мав можливість спробувати кожне блюдо. Беручи занадто багато якогось одного елемента – і, можливо, запобігаючи інших від спроб його – це грубо.

Ще одна хороша причина, щоб не зловживати з самого початку, що їжа, ймовірно, не прийде відразу. Страви будуть постійно виноситися на стіл, як вони будуть готові. Кращий матеріал все ще може приходити!

Коли занурення від обслуговуючих чаш на столі, приймаючи від краю більш ввічливо, ніж занурювати ложку в середину. Намагайтеся не брати останній біт з комунальної миски. Це повинно бути залишено для господаря, який, в свою чергу, може запропонувати його вам в будь-якому випадку.

Примітка: В відміну від обідаючи в деяких інших азіатських країнах, ви не зобов’язані закінчити всі рису на тарілці в Таїланді. Незважаючи на це , ви повинні намагатися не витрачати їжу.

поїдання Посуд

У Таїланді палички дійсно використовуються тільки для автономних страв з локшини. Навіть якщо ви віддаєте перевагу палички і хочете, щоб показати, що ви знаєте, як використовувати їх чемно, Тайці не використовують їх для рисових страв.

У Таїланді, люди їдять з ложкою в правій руці і виделкою в лівій. Ложкою є основною посудом; вилка використовується тільки для маніпулювання їжі. Тільки елементи , не їдять з рисом (наприклад, шматочки фруктів) ОК , щоб поїсти з вилкою.

Там не буде ножі на столі або де-небудь за межами кухні з цього питання; Їжа повинна бути вже в частині розміру укусу. Якщо вам потрібно скоротити їжу менше, використовувати край вашої ложки, щоб скоротити його, вдаючись тільки в разі потреби вилки.

Харчування з північних провінцій, таких як Isan може включати клейкий «липкий» рис подається в маленьких кошиках. Їжте клейкий рис шляхом стиснення з правих пальцями і використовувати його, щоб зачерпнути їжу і соуси.

 • Не питайте палички.
 • Тримайте ложку в правій руці, а вилку в лівій.
 • Їжте з ложкою. Чи не кладіть вилку в рот.
 • Використовуйте вилку, щоб штовхати їжу на ложку.
 • Їжте клейкий рис з вашими пальцями; Ви повинні використовувати праву руку.

Використання Приправи

Тайці люблять сезон і приправити речі. На відміну від висококласних західних ресторанів або хороших суша закладів, вам не доведеться турбуватися про образі кого, додаючи додаткові соуси і приправи в їжу. Але спробувати блюдо першим – деякі справжні страви тайської кухня може бути особливо пряної!

Зачекайте, щоб почати їсти

Як і в більшості азіатських культур, віку і соціального статусу дають найвищий пріоритет. Правила збереження осіб застосовуються в усі часи. Перед тим, як почати робити що-небудь, чекати найвищого рейтингу або найстаршого людини за столом, щоб сигналізувати, що прийшов час, щоб поїсти. Якщо вони нічого не говорять, просто чекати їх, щоб почати свою їжу.

Не використовуйте вашу ліву руку

Протягом більшої частини світу, ліва рука вважається «брудними» руками. Уникайте обробки харчових продуктів і комунальні столові прибори з лівою рукою.

Правило уникати використання лівої руки особливо відноситься до насолоджується таким елементам, як клейкий рис, який їдять руки.

Уповільнення і насолоджуватися

На відміну від інших квапливих культур, їжа в Таїланді, як правило, користується повільно. Чи не в поспіху, щоб закінчити обід і отримати на інші речі. Ви не хочете, щоб дивитися на порожню тарілку, а всі інші переговори і кирки ще протягом години.

Уповільнити, спілкуватися, і бути присутнім. З очевидних причин, не витрачати час на вашому смартфоні на столі.

Маючи напої з обідом

Пиво, часто одна з середнього здорового лагера в Таїланді, часто споживаються з обідом. Виробіть в собі звичку не лити свої власні напої; хтось, ймовірно, поповнити свій стакан для Вас.

Слідкуйте за очки ваших сусідів, а зверху їх як дружній жест. І не дивується, якщо хтось додає лід вашого склянки пива!

закінчуючи

В кінці трапези, в ідеалі, ваша плита не повинна виглядати як на місці злочину. Об’єднати всі неїстівні частини (наприклад, стебла лемонграсу, кістки і т.д.) на одній стороні пластини. Те ж саме відноситься і до випав рису і харчових бітам: там не повинно бути нічого не залишилося на столі навколо вашої чаші.

Намагайтеся не залишати їжу на тарілці, особливо м’ясо і овочі з основних страв.

Для того, щоб вказати, що ви закінчили їсти, покладіть ложку і вилку разом на вашій тарілці.

час платити

В кінці їжі, не відразу тягнутися за рахунок перевірки збитку. І, звичайно, не сперечаються, хто буде платити. Ваш господар, можливо, вже попросив чек, або група, можливо, планує розділити його.

За звичаєм, господар або старше – часто сприймається багатющим – людина за столом , як очікується , платити. У деяких випадках, особливо у відносинах між тайцями і західниками, то фаранг (іноземець) , як очікується , щоб отримати чек. До щастя, їжа в Таїланді , як правило , дуже доступна.

Якщо вам пропонують скинутися, зробити це тільки один раз, і не наполягаю, якщо ваша пропозиція відхиляється.

Чайові в Таїланді не прийнято в автентичних ресторанах, однак, ви можете дозволити співробітникам, щоб зберегти зміни, якщо вам подобається. Збір за обслуговування часто вже доданий до рахунку в більш хороших ресторанах.

Деякий інший Етикет для Доброю Таблиці Манери в Таїланді

 • Чи не розмовляти чи сміятися з повним ротом їжі – ніяких винятків!
 • Чи не сякатися за столом. Вибачаються в ванну.
 • Не використовуйте зубочистку без покриття рот іншої руки.
 • Чи не бути першим, щоб підняти питання бізнесу. Зачекайте, на іншій стороні для перемикання режимів.
 • Чи не шуміти в той час як ви їсте. На відміну від деяких інших азіатських країнах, сьорбаючи супи і локшина не є гарною ідеєю.
 • Не забудьте подякувати свого господаря з ввічливим kawp Кхун khrap | Кха (спасибі чоловік | жінка) в кінці трапези.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *