Тапочки у Франції – Якщо ви плаття, щоб вписатися в під час відвідин Парижа?

Posted on

Тапочки у Франції - Якщо ви плаття, щоб вписатися в під час відвідин Парижа?

Я не можу порахувати, скільки разів мандрівники запитують мене, «Чи повинен я носити кросівки в Парижі?» і багато інших варіації одного і того ж питання. Американські туристи особливо стурбовані «не вписується в” недоречною взуття.

Таке ставлення дійсно чудово. Перевдягання, щоб не шокувати чутливість місцевих жителів. Наскільки уважні ви можете отримати? Я можу тільки дати престижність вас все, хто коли-небудь ставив питання або думали про це!

Парижани і кросівки

Багато відвідувачів вперше у Франції і в Парижі переконані в тому, що всі французькі жінки Казковий модниць. Це сильно перебільшена, хоча доступ до стильному одязі легко в Парижі , де Vogue  журнал по- , як і раніше диктує то , що в і.

Проте, я не знаходжу таку велику різницю в багаторічних смаки на вулицях Парижа і в Нью-Йорку авеню. Незважаючи на те, варіанти існують, провідні бренди міжнародний характер, і вони наслідують в усьому світі. Глобалізація і імітації, як правило, гомогенизируют моди, роблячи кожен день носити виглядати так, у великих містах, як Париж, Лондон, Мілан, Нью-Йорк.

Кросівки, як мода заяву

Але питання про кросівках залишається в силі. Кросівки стали таким товаром, в США, але, як це в Парижі?

На перший погляд, я б ризикнув там навряд чи, як багато жінок, що носять кросівки в Парижі, як і в Нью-Йорку протягом робочого тижня.

Загальноприйнята ділової дрес-коду у Франції дивиться на кросівках. Тому, якщо її роботодавець не вирощує більш молодий, спортивний імідж, паризька жінка носить стриманий вид на місто взуття, щоб йти на роботу.

Проте, кросівки є «це» взуття, коли вони стають дизайн іконки. Adidas, Puma і Nike мають свої власні магазини в Парижі, де десятки різних моделей на дисплеї.

Судячи по натовпу ці магазини залучають, жоден з цих брендів не страждають від синдрому дефіциту популярності в Парижі.

Так що головна відмінність в взуттєвих відносинах між американським жіночим споживачем і французьким жіночим споживачем? Це досить просто: головна відмінність полягає в тому, що останній буде носити кросівки, як дизайн предмети, а не як буденна взуття. Вона не буде купувати кросівки для комфорту. Вона буде купувати кросівки, якщо вони доповнюють сукні-вниз штани і змусити їх виглядати розумнішим. Вона буде купувати кросівки, які роблять її ноги виглядають тонкими, маленькі і класними.

Простий погляд на типах кросівок найбільш часто зустрічаються на жіночих ногах в Парижі каже: ви не будете бачити широкі, тепленькі, зручні красивий, прості ванільні кросівки. Ви побачите маленькі, тонкі красиві, плоскі підошвою, дизайнерські кросівки.

З тих же причин, пара «escarpins» Стефан Келіан або Prada завжди вважатимуть за краще парою Пум. Взуття моди заяву, і тим більше занижена це, тим краще.

І це ще одна важлива різниця між французькою і американською жінкою. Заниження є кардинальним правилом французької моди. Все , що теж видно вважаються помітним. Ось чому французьке маленьке чорне плаття є такою іконою моди, і чому Одрі Хепберн і Грейс Келлі завжди будуть пам’ятати , як в американських модниця.

Туристи і кросівки

Чи означає все це, ви не можете носити кросівки, коли ви відправляєтеся в Париж? Звичайно, ні!

Перш за все, кросівки можуть бути зручне взуття для ходьби. І ходити ви будете. Найкращий спосіб відкрити для себе Париж, щоб ходити по його вулицях. Носіння взуття, в якій Ви відчуваєте себе комфортно ходити 10 миль в день в неквапливому темпі є важливо важливим рішенням для загального настрою вашого перебування у французькій столиці, і ви не будете шкодувати про прийняття цього рішення.

Не відступати від тапочки, якщо це ваша кращі ходьби взуття. І якщо у вас є навіть більш зручне взуття, упакувати їх, навіть якщо вони роблять вас подивитися, як ви перебуваєте на трекінг поїздки!

Чесно кажучи, ви не повинні задати собі це питання. Хто дбає про те, як ви дивитеся на вулиці? Чи не сором’язливий, просто бути комфортно у вашій взуття.

Ви відвідувач, це ваші канікули, це ваш власний раз! Джинси і кросівки є міжнародними. Люди не будуть ображені вашої зовнішності. Якщо ви не плаття в рожевих топах і електричних синіх брюках, з золотими кросівок і відтінками Jackie-O, ніхто навколо не матиме ніякої другу думку про вашому одязі.

І якщо вони коли-небудь помітити ваші джинси, LL Bean трекінгові черевики й куртку Патагонія, добре, якщо справа доходить до бійки, вони можуть подумати, що ви американець. І що? Цілком ймовірно, вони гідно оцінять ваше відвідування Парижа.

Ресторани та кросівки

Тепер, це означає, що ви можете носити кросівки всюди, на будь-який і кожен випадок? Швидше за все, немає. Ресторани є прикладом. Ви можете пообідати в кросівках?

Скажімо, ви прогулюючись в ваших випадкових джинси і зручні черевики Lands End. Тепер прийшов час обіду, і ви шукаєте привабливий ресторан. Там! Меню відображається поза апетитно, ціни досить дорого, місце не дуже тісно …

але гості одягнені ошатно. Вони дозволять вам в? Чи будете ви підходите?

Я до сих пір побачити в Парижі ресторан або навіть знак бару двері, який вказує «Ні тапку дозволу В.» Правда, деякі високопоставлені надбрівні місця будуть кваліфіковано залишити вас в страху: «Чи є у вас замовлення На жаль, ми сповнені сьогодні.» Але, взагалі кажучи, немає ресторану не відмовить посадити вас, тому що ви носите кросівки.

Правильне питання, тому немає, «Чи будуть вони дозволяють мені?» але, «Чи зможу я відчувати себе комфортно введення ошатні місця в кросівках?» Насмілюся, ймовірно, немає. І будучи сором’язливим це не найкращий спосіб насолоджуватися їжею. Ваше увага повинна бути у вашій тарілці і на їжу, а не на вашого взуття і одягу.

Так що моє практичне правило одягатися за місцем ви йдете. Якщо ви плануєте пообідати в дорогих ресторанах шикарних, коли ви знаходитесь в Парижі, просто упакувати Pradas. Ще краще: відвідати бутики Stephane Kelian-х і Роберт Clergerie в Парижі, і купити собі великий виглядає взуття цих типових паризьких дизайнерів.

Інші місця і кросівки

Є й інші місця, де кросівки просто не буде різати.

Оперний театр, безумовно, один з них. Але хто буде настільки дурний, щоб не вбиратися для опери ночі? Справа кросівок є спірним.

Як щодо кабаре? Я б сказав, що набагато краще одягатися, коли у вас є вечеря в кабаре, як «Мулен Руж», «Лідо» і «Paradis Latin». Хоча тільки сцена добре освітлена в цих місцях, тобто люди навколо вас, як правило, одягнені. Ви будете почувати себе набагато комфортніше в деякій більш формальною одязі.

Як щодо човна на Сені? Якщо сісти на човен на вечерю круїз, не носити кросівки. Це романтичний досвід, ви хочете , щоб зробити більшість з них , і ви , звичайно , не будете дертися вгору і вниз по сходах і йти на палубі. Вечірня сукня етикету . З іншого боку, якщо ви просто хочете круїз вгору і вниз за течією, кросівки відмінно.

Музеї? Забудьте стиль, носити дуже зручне взуття. Ніхто не буде дивитися на ваші черевики, це мистецтво на стінах, які будуть тримати увагу. Але ходити вгору і вниз, це втомлює досвід: так само побачити, так багато галерей, так що сповільнити темп. рада хорошого лікаря: рушайте з подушкою і комфортом.

Арт галерея вернісажі ? Стиль ваша репліка. Художні галереї маленькі, вернісаж вечір короткий. Вечірня сукня, чорні переважно, нічого кричущого, і гарний дизайн взуття. Немає кросівки.

Коротке зведення новин

Футболка в залежності від місця ви збираєтеся.

Якщо сумніваєтеся, зателефонуйте заздалегідь, щоб зрозуміти, дрес-код. Збирайте хорошу пару взуття, або навіть краще, купити деякі, коли ви знаходитесь в Парижі. Принесіть хороший, занижена вечірню сукню.

Але не ухилятися від кросівок для будь-якого не надто формальний привід. Носіть їх на вулиці, без сорому. Ви зливатися без будь-яких проблем, якщо ви носите джинси і кросівки. Nike є американський бренд, і він дуже популярний у Франції. Леві, Diesel, Wrangler і Calvin Klein є американські бренди, і вони керують джинси світу у Франції теж.

Так буде комфортно в кросівки, і насолоджуватися видом.