Таїланд Корисна інформація – Vital Інформація для нового відвідувача

Posted on

Таїланд Корисна інформація - Vital Інформація для нового відвідувача

Якщо ви плануєте поїздку в Таїланд, ви, ймовірно, більш схвильовані пляжі, храми і вуличної їжі, ніж ви про візи і щеплення. Тим не менш, є кілька речей, які ви повинні піклуватися про перш ніж ви можете розслабитися і насолоджуватися відпочинком.

Візи та митниця

Вам буде дозволено тільки в Таїланд, якщо ваш паспорт дійсний протягом принаймні шість місяців після прибуття, з достатньою кількістю сторінок для посадки штампа по прибуттю і повинні пред’явити доказ наявності достатніх коштів і вперед або назад канал.

Американські, канадські і британські громадяни не повинні отримувати візу для перебування не більше 30 днів. Для отримання більш детальної інформації, ви можете відвідати Королівство Міністерства закордонних справ Таїланду сторінки вимог входу.

Для продовження візи необхідно звернутися в один з тайських імміграційних служб. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в офіс Імміграційне бюро Керівник: Soi Суан-Plu, South Sathorn Rd, Bangkok, Thailand Телефон: +66 (0) 2 287 3101 до 287 3110; Факс: 66 (0) 2 287 1310, 66 (0) 2 287 1516

Митниця. Ви можете принести ці предмети в Таїланд без сплати мита:

  • 200 сигарет, або не більше 500 грамів курильного тютюну
  • Один літр алкогольних напоїв / вина / солодовий напій.
  • До 10000 бат на суму косметики, парфумерії, мила, зубної пасти і інших особистих речей – якщо вони призначені для особистого користування
  • Фільм: розумна кількість для особистого користування

Офіційна сторінка Митного департаменту тайського може заповнити Вас на те, що ви можете і не можете принести.

Незаконний оборот наркотиків в Таїланді карається смертною карою – ні в якому разі не попастися проведення будь-якого на шляху в!

Збір аеропорту. Ви стягується аеропортовий збір 500 бат при вильоті на будь-який міжнародний рейс. Пасажири внутрішніх рейсів стягуються 40 бата.

Здоров’я і Імунізація

Вам буде запропоновано тільки показати медичні довідки про вакцинацію проти віспи, холери та жовтої лихоманки, якщо ви прийшли з відомих заражених областей.

Більш детальну інформацію про Таїланді конкретних питань охорони здоров’я обговорюються на сторінці CDC на Таїланді і на веб – сторінці MDTravelHealth.

безпеки

Таїланд є в значній мірі безпечний для іноземних туристів, хоча країна знаходиться в регіоні з підвищеним ризиком тероризму. Таїландські поліцейські були в значній мірі ефективні в забезпеченні безпеки своїх туристів.

Через тривалу кризу в південних провінціях Таїланду (Яла, Паттані, Наратхіват і Сонгкхла), мандрівники радять не відвідувати ці райони, або подорож по суші через малайзійської кордону з Таїландом.

Насильство щодо туристів, на щастя рідко, але відвідувачі можуть бути уразливі для кишенькових, шахрайства і довірчих вивертів. Одна загальна виверт передбачає валяти туристів в покупці підробленої «контрабандні бірманські коштовності» за вкрай низькими цінами. Після того, як турист дізнається, що вони підроблені, продавці, як правило, безслідно зникли.

Сексуальні напади на жінок, як відомо, відбувається, так жіночі мандрівники повинні зберігати пильність. Будьте обережні про прийняття напоїв від незнайомих людей, стежити за ваші паспорта і кредитних карт, а не носити занадто багато грошей або прикрас.

Тайський закон розділяє драконівське ставлення до наркотиків поширеним в Південно-Східній Азії. Для отримання більш докладної інформації читайте про закони наркотиків і покарання в Південно-Східній Азії – по країні.

грошові справи

Тайська одиниця валюти називається бат (THB), і вона ділиться на 100 сатангов. Примітки приходять в 10-бата, 20-бата, 50-бата, 100-бата і 1000 бат номіналів. Перевірте бата обмінний курс по відношенню до долара США, перш ніж йти. Валюту можна обміняти в аеропорту, банках, готелях і акредитованих міняйли.

American Express, Diners Club, MasterCard і Visa кредитні карти, як правило, приймаються, але не повсюдно. Дешевше готелі і ресторани не приймають пластмасу.

Банкомати в більшості (якщо не у всіх) містах і туристичних районах, в тому числі Пхукет, Ко Пангало, Ко Самуї, Ко Тао, Ко Чанг і Ко-Пхі-Пхі. Залежно від банку, ліміт на зняття може варіюватися від 20,000B до 100,000B.

Чайові:  Чайові не є стандартною практикою в Таїланді, так що ви не зобов’язані давати чайові , якщо немає.

Всі великі готелі та ресторани стягувати плату за обслуговування в розмірі 10%. Водії таксі не розраховувати на чайові, але не буде скаржитися, якщо ви округляти плату за проїзд метра, щоб в найближчі п’ять або 10 батів.

клімат

Таїланд є тропічної країною з теплим і вологим кліматом протягом усього року. Країна знаходиться на його теплом в період з березня по травень, з середньою температурою близько 93 ° F (34 ° C). З листопада по лютий, північно-східний мусон швидко знижує температуру до 65 ° F-90 ° F (18 ° C-32 ° C) за Цельсієм в Бангкоку, і навіть нижче в північних районах країни. Погода в Таїланді в кращому з лютого по березень; погода в його м’який і пляжі знаходяться в своїх кращих проявах.

Коли / Куди поїхати:  Таїланд краще досвід роботи в період з листопада по лютий, в силу прохолодних, сухих вітрів північно – східного мусону в. Chilly ночей – і мінусові температури на великих висотах – не чув.

З березня по червень, Таїланд проходить його жарке сухе літо, з температурами доливання на 104 ° F (40 ° C). Уникайте Таїланд протягом літа – навіть місцеві жителі скаржаться на спеку!

Що одягнути:  Wear світло, прохолодний, і повсякденний одяг в більшості випадків. У формальних випадках, куртка і краватки для чоловіків рекомендуються, в той час як жінки повинні носити сукні.

Не носіть шорти і пляжний поза пляжем, особливо якщо ви плануєте відвідати храм або місце поклоніння.

Жінки, які відвідують храми повинні одягатися шанобливо, тримаючи плечі і ноги покриті.

Потрапляючи в Таїланд

По повітрю
Більшість мандрівників в’їзду в Таїланд через  аеропорт Суварнабхумі ; інші прибувають через Чіангмай, Пхукет і Хат Яй. У більшості країн зі зв’язками в Азії також літають в Бангкок.

Наземні
Туристи можуть увійти в Таїланд з Малайзії через три дорожніх переїздів: Сонгкхла, Яла і Наратхіват. З – за заворушення в південних провінціях Таїланду, поїздки в ці райони країни можуть бути нерозумними.

Єдиний законний перехід кордону між Таїландом і Камбоджею розташований в Араньяпратете, недалеко від камбоджійського міста Співай Пет. Перехід відкривається з 8 ранку до 6 вечора щодня.

Річка Меконг розмежовує кордон між Таїландом і Лаосом, і перетинає міст тайсько-лаосской дружби близько Нонгхай.

На поїзді
Таїланду і Малайзії пов’язані між собою залізничне повідомлення , хоча тільки  Східної і Oriental Express  йде нон-стоп з Сінгапуру в Бангкок на 41-годинної поїздки з кінця в кінець. Це некваплива , але розкішна поїздка , яка включає в себе два години зупинки в Баттерворт, тур Пенанга, поїздка на річку Квай, і човен екскурсію по легендарної річки. Тарифи починаються в США $ 1200.

По морю
Таїланд служить головним портом заходу для декількох регіональних круїзних ліній, в тому числі:

Круїзи з Гонконгу, Сінгапуру, Австралії і Європи регулярно зупиняються на Гавкотом Чабанг і Пхукеті. Берегові екскурсії можна легко організувати для пасажирів круїзних суден після прибуття в Таїланд.

рухаючись Таїланд

По повітрю
Туристи можуть вилетіти з аеропорту Суварнабхумі в Бангкоку і старого  міжнародного аеропорту Дон Муанг  в основних туристичних напрямків через регулярні внутрішні рейси , що виконуються  Thai AirwaysPB AirNok AirOne-Two-Go Airlines і  Bangkok Airways . Бронювання рано, подорожуючи під час туристичного піку сезону і офіційних свят.

Залізницею державної залізниці Таїланду  проходить чотири залізничних лінії , що йдуть кожен тайську провінцію крім Пхукета. Розміщення управляє гамою комфорту, від теплих, кондиціонованого першого класу вагонів в переповнені вагони третього класу. Вартість проїзду буде залежати від тривалості поїздки і обраного класу вагона.

У Бангкоку, сучасний монорельс і метро система обслуговує ключові мегаполіси. Вартість проїзду варіюється від 10-45 бат, в залежності від тривалості поїздки.

На автобусі
Автобуси з Бангкока до майже всіх точок в Таїланді. Параметри комфорту варіюються від звичайних автобусів з кондиціонерами до розкішних автобусів з прохолодними напоями. Більшість великих готелів або турагенти з задоволенням замовити поїздку для Вас.

За орендованого автомобілю 
Туристи , які орендували свій власний автомобіль може підійти будь-якого з компаній по оренді автомобілів , що працюють в Таїланді основних туристичних напрямків. Hertz, Avis і інші солідні компанії по оренді автомобілів мають філії в Таїланді.

На таксі або тук-тук
таксі і всюдисуще триколісній міні-таксі під назвою «тук-туки» можна знайти в будь-якому місці в Бангкоку. Тук-туки дешевше і більш ефективні для коротких поїздок – кожна подорож на тук-туку буде коштувати мінімум 35 бата, з платою за проїзд йде вгору далі ви йдете. Закон зобов’язує водіїв , щоб забезпечити захисні шоломи для пасажирів – це незаконно , щоб їздити на тук-тук без одного!

По морю
Бангкок надвоє по річці Чао Прайя і пронизана через з водних шляхів , званих «klongs» – він повинен прийти , хоч як це дивно , що річкові пороми і водні таксі є одним з найпопулярніших способів отримати навколо міста.

Річка Чао Прайя паром працює між Крунг Теп моста і Нонтабурі заряджає від 6 до 10 батів. Деякі прибережні готелі можуть надати свій власний водний транспорт.

Старий район Тхонбурі можна бачити з його численних klongs. Tha Chang посадка, біля Великого палацу, служить головною відправною точкою для довгохвостого таксі, які обслуговують Тхонбурі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *