Skip to main content

Таїланд Храм Етикет: Душ Етикет для відвідування храмів в Таїланді

Таїланд Храм Етикет: Душ Етикет для відвідування храмів в Таїланді
Наскільки складний Таїланд храм етикет? Все в перший раз мандрівники відчувають себе трохи нервували при вході один з багатьох буддійських храмів Таїланду вперше.

Чи можна фотографувати зображення Будди? Якщо ви несете швидко, коли ченці входять в кімнату для поклоніння?

Якщо ви не буддист – і покласти на кілька браслетів, як ви подорожуєте по Південно-Східній Азії не береться до уваги – вся сцена може бути трохи заплутаним. Просто, коли ви почали відчувати себе невимушено, старий чернець починає стукати гонг голосно і посилає вам скремблювання в паніці боротьби або польоту для вашого взуття зовні.

Ніхто не хоче бути грубим турист, який випадково привести до хаосу в такий безтурботної інакше місце. На щастя, і заборони храмового етикету досить прості, щоб слідувати.

Храми Таїланду, відомий як Wats, буквально всюди. Більше 90 відсотків населення Таїланду слід Тхеравади школи буддизму. Деякі храми древніх і спантеличує. Інші, такі як Білий храм в Чіанг Рай, є Бетмен і Кунг – фу Панда намальовані на стінах. Незважаючи на це , більшість храмів в Таїланді красиві і володіють незвичайним історичним і культурним значенням.

Це не місця, щоб діяти як неприємний турист і зіпсувати хорошу річ.

Відвідування Таїланду Храми

Поїздка в Таїланд не буде повним без відвідування виберіть кілька відомих храмів. Просто остерігайтеся умови, що вразила багатьох мандрівників в Таїланді: « ВАТ вигоряння.»

Спроба побачити дуже багато храмів в протягом одного тижня це вірний спосіб стати перегоріла! Витратьте час , щоб поглинути то , що ви бачили в храмі перед поспішати , щоб відвідати наступний. В ідеалі, подивитися деталі (вік, мета, значущість і т.д.) перед відвідуванням храму – ви будете цінувати досвід навіть більше.

Кожен храм має те, що робить його унікальним. Наприклад, напівлежачи статую Будди не призначена, щоб зобразити Будду лінуватися – його земне тіло вмирає від хвороби, потенційно харчового отруєння. Wat Naphrameru в Аюттхая містить стародавню статую, що зображає Будду як принц в мирському одязі до просвітління – такі образи стають все більш рідкісними.

Є кілька винятків, але відвідування храмів, як правило, вільна річ, щоб зробити в Таїланді. Тільки не обпектися занадто рано!

Установка

Якщо ви не відвідати химерну Білий храм в Чіанг Рай, не чекайте версію голлівудського буддизму в храмах Таїланду. Ви безумовно не будете бачити ченців, практикуючий кунг-фу.

Храми не завжди віддалені, містичні місця, розташовані на вершині гори. Відомий Erawan Shrine в Бангкоку буквально в середині жвавій тротуарі. Wat Lan Кхуат в Isaan побудований повністю з перероблених пляшок пива!

Вирушаючи в с упередженим зображенням може змусити вас піти розчарованими.

Ченці в Таїланді

Ченці в Таїланді часто позував на стільникові телефони, куріння, або виходячи з інтернет-кафе після того, як перевірка електронної пошти і грати в ігри!

За оцінками 200000 – 30 000 ченців ходити по вулицях Таїланду в будь-який момент часу. Служачи монах розглядається як частина розвитку молодої людини, однак, лише деякі залишаються ченцями. Відбувши термін, встановлений (часто три місяці), більшість з них буде повернутися в суспільство, почати кар’єру і вийти заміж.

Ченці, як правило, дуже доброзичливі. Вони не їдять туристів. Ті, хто не дуже сором’язливі, можуть попросити, щоб практикувати англійську мову з вами. Присутній на засіданні Monk чат в Чиангмае може означати обмін адреси електронної пошти з монахом. Не панікуйте! Скористатися взаємодії в той же час проявляючи повагу. Це ваш шанс, щоб запитати про повсякденне життя, буддизм, або що-небудь ще, що вас цікавить.

Повага Порада: Коли вітання або подякувавши ченця за час, дати їм вищу WAI – відомий молитовний подібний жест Таїланду з легким поклоном – чим зазвичай. Ченці не очікується повернення жесту.

Поклоніння Площа храму

Таїланд храми , як правило , мають мирні підстави у внутрішньому дворі , який розміститься свячення залу ( бот ), молитовний зал ( Віхарн ), ступи ( чедіте ), що живуть мешканець ( кутіте ), кухню, і , можливо , навіть класи або адміністративні будівлі.

Основна область для ченців , який містить статую Будди відомий як боти . Бот часто тільки для ченців, а відвідувачі – туристи включений – перейти до Віхарн (молитовний зал) , щоб помолитися або побачити зображення Будди. Проблема полягає в тому, що монах-єдина область і мирянин область часто дуже схожі в декорі та архітектури.

У тихому храмі, щоб переконатися , що ви вводите місце відкрито для громадськості (в Віхарн ), просто подивіться на ці речі:

 • Знаки на англійській мові (наприклад, з проханням видалити вашу взуття) є хорошим показником.
 • пожертвування коробки
 • Інші віруючі, які не є монахами

Традиційно, монах-тільки боти оточені вісім SEMA каменів зовні в прямокутній формі. Якщо ви бачите великі, декоративне каміння на площі навколо молитовного залу, що , ймовірно, не для вас.

Як діяти Near зображення Будди

Ці райони є більш священні, ніж в інших місцях в храмі. Кілька правил етикету храму повинні слідувати, як ви входите в головну область поклоніння:

 • Знімайте взуття перед входом в Віхарн , якщо вже не спрямовані , щоб залишити їх зовні.
 • Чи не вставайте і не стояти на порозі відбувається всередині.
 • Прогулянка навколо священних об’єктів тільки за годинниковою стрілкою.
 • Не варто на шляху місцевих жителів, які насправді там для поклоніння.
 • Спробуйте відійти від статуї Будди на коротку відстань до повороту спини.
 • Не повертайтеся спиною в той час як у статуй Будди, щоб прив’язати Селфі!
 • Не торкайтеся до святинь в області поклоніння.
 • Чи не голосно, ледарювати або жартувати.
 • Не спрямовуйте на зображення Будди.
 • Чи не піднімати себе вище, ніж зображення Будди (наприклад, сидячи на узвишші для фото).
 • Візьміть хуліганські або нещасних дітей із зони поклоніння.

Якщо ви хочете , щоб бовтатися – монахи дійсно не заперечує , якщо ви робите – правильний спосіб , щоб сидіти перед зображенням Будди, щоб мати ноги , заправлені під вас , як це роблять ті, що моляться. У той час як сидячи, не спрямовуйте ваші ноги на зображення Будди або інших людей. Якщо ченці прийшли в зал, встати , поки вони не закінчать свої поклони.

Коли готовий піти, не підняти себе вище, ніж статуя Будди і намагатися не повертатися спиною до нього; відступите замість цього.

Фото- Усередині Храмов

Для мандрівників, найбільш поширене правопорушення є позує для фото або сеого з повернувшись спиною до зображення Будди.

В відміну від Японії , де фотографувати статуї Будди або області поклоніння , як правило , з несхваленням, робить так добре в Таїланді – якщо знак не означає , що ви не повинні. Намагайтеся не приймати фотографії інших віруючих в той час як вони моляться.

Так, ченці в Таїланді блискуче фотогенічні, але клацати фотографії, не питаючи, не приємно. Ви в своєму будинку і місце роботи.

Dos під час відвідин храму в Таїланді

 • Як видалити капелюхи, сонцезахисні окуляри, і взуття при вході в зону поклоніння.
 • Як заглушити свій мобільний телефон, зняти навушники, і тихіше.
 • Як показує повагу; зараз не час , щоб поділитися останніми жарти ви тільки чули.
 • Є крок за дерев’яний поріг в храм, а не на ньому.
 • Чи є встати, коли ченці або черниці увійти в кімнату.

Футболка Скромно

# -Правила етикету для відвідування тайських храмів, щоб одягатися скромно! Врятуйте плавати шорти і майку для пляжу.

Хоча багато Уотс в туристичних районах , розслабилися свої стандарти в зв’язку з великим обсягом відвідувачів, буде відрізнятися! Проявляйте повагу. Зараз не час , щоб носити цю безрукавку Full Moon Party сорочку ще фарбувала тліючу фарбу і біологічні рідини. Шорти або штани повинні закривати коліна. Вузькі штани стрейча і чіпка вершина також можна вважати занадто «сексуальні.»

Дійсно Важливо: Велика частина популярного «Sure» і «Немає часу» брендів одягу , що продаються туристів в Таїланді зображують теми з буддизму та індуїзму. Одна сорочка навіть показує Будда куріння тупий. Ви можете собі уявити , як ченці відчувають про це моді.

Етикет під час відвідин храму в Таїланді

 • Не спрямовуйте на ченця або статую Будди, або з пальцями або ногами.
 • Не чіпайте і не повертайтеся спиною до зображення Будди.
 • Не палити, крутив, жувати жувальну гумку, або перекусити під час прогулянки. Багато ченців тхеравади не їсти після полудня.
 • Не турбувати ченців або кого-небудь ще, що прийшли на поклоніння – це включає в себе фотографувати їх.

Жінки в тайських храмах

Жінки ніколи не можуть стосуватися ченця або його одягу. Навіть обійми від його власної матері від меж, поки він знаходиться в чернецтві. Дотик до ченця на аварії (тобто, зачіпаючи халати в людному місці) вимагаєш ченця, щоб виконати тривалий процес очищення (якщо він визнає контакт).

Якщо ви повинні передати монах щось (наприклад, гроші при оплаті за дрібничку), помістити об’єкт вниз і дозволити ченцеві, щоб підняти його. Використовуйте праву руку.

Давати Пожертвування в тайських храмах

Практично кожен храм в Таїланді має один або кілька ящиків для пожертвувань металу. Пожертвування не не потрібно і не очікується. Ніхто не буде соромно за вас не жертвуючи. Але якщо ви взяли фотографії та насолоджувалися своїм візитом, чому б не кинути 10 – 20 бат в поле на виході?

Деякі храми продають дрібнички і такі , щоб зібрати гроші. Хоча покупка невеликих статуй Будди є законним в Таїланді, виводячи їх з країни технічно незаконний. Припускаючи , що ви не набули особливої реліквію або антикварний, ви , ймовірно , не отримає жодних – яких турбот. На всяк випадок, не показати їх імміграційних чиновників , як ви віддруковані з Таїланду.

чернець чат

Деякі тайські храми, особливо в Чиангмае, заплановані «Чернець Чат» раз, коли туристи можуть зустрітися з англійською мовою ченців безкоштовно. Ви можете задавати питання про буддизм чи що це походить, щоб жити в храмі.

Не хвилюйтеся, ченці не будуть намагатися звернути вас в буддизм на місці. Досвід може бути культурним і незабутнім, особливо якщо поставити кілька запитань.

Якщо ви сидите в групі, щоб поговорити з монахом, ніколи не сидіти вище нього. Постарайтеся, щоб сидіти з ногами під вас, щоб показати належну повагу. Дозволити монах закінчити розмову, перш ніж перервати з питанням або коментарем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *