Таїланд Full Moon Party

Posted on

Ваш путівник у Таїланді Infamous Beach Party в Хад Рін, Ко Панган

Ваш путівник у Таїланді Infamous Beach Party в Хад Рін, Ко Панган
Перший вібраційний, хаотичний шум і плутанина, тіла розкидані на піску, вогонь всюди …

Геологічна катастрофа? Апокаліпсис? Не зовсім. Тисячі мандрівників добровільно приходять споглядати знамениту Full Moon Party в Таїланді, можливо, один з найбільш диких пляжних вечірок у світі!

Танці з 10 – 30 000 мандрівників на пляжі під повним місяцем досить досвід. Але не кожен користується гедонізм і розпуста. Наркотики, злодійство, і травми є звичайним явищем. Багато мандрівники уникнути каліцтв навмисно. Любіть його або ненавидіти, щомісяця пляжну вечірку на острові Ко Пангало є настільки великим, що він буквально впливає на потік туристів альпінізмом в Таїланді!

Не попадайтеся не знає; транспорт і житло стали дуже зайняті на островах. Візьміть фази місяця до уваги при плануванні Таїланду відпустки. Якщо ви не зацікавлені в Moon Party Full, вважаю уникаючи Haad Рина або острова навколо Кох Самуї-протягом тижня, що веде до повному місяці.

Що таке Пханган Full Moon Party?

Так, це звучить якось збір язичницького на тропічному острові. Епопея захід розпочався як невелике зібрання друзів в 80-х роках і перетворилася в один з найбільших і найбільш відомих партій на планеті. В даний час більше 30000 завсідників-деякі носити трохи більше, ніж тіло фарбою, висадитися в Хад Рін поділитися потових і ковшеподібні напої з людьми з усього світу. Піки партії на світанку і в кінці кінців звужуються пізно на наступний день, залишивши сцену бійні і сміття позаду на пляжі.

Багато гуляки буквально сплять, де вони падають, все ще стискаючи свої відра!

Деякі мандрівники називають цю сцену Full Moon Party зробили операцію, заявивши, що партія перетворилася занадто комерційної, так як його убоге походження в 1985 році Незалежно від того, переживає один з Таїланду Full Moon учасників у всіх їх хаотичної, первісної слави під гарячою місяцем вважаються обряд проходу для туристів на Banana Pancake Trail.

Поради для відвідування Ко Панган Full Moon Party

 • Повні дати Moon Party відрегульовані навколо буддійських свят; не тільки припустити, що партія знаходиться у фактичній ніч повного місяця.
 • Якщо ви бронюєте то чи приїхати дні, знайти житло під час напруженого сезону важко. Не дивно, що ціни на житло втричі час для Moon Party Full. Багато людей вважають за краще, щоб залишитися на острові Самуї, а потім сісти на пором до партії. Під час напруженого сезону, мандрівники часто поділяють кімнати, спати на поверхах, спати на пляжі, чи не спати взагалі!
 • Якщо ваш план не є стороною всю ніч, знайти житло від Sunrise Beach і головної дороги для будь-якої надії на сон.
 • Деякі підприємливі місцеві жителі заблокували основні шляхи доступу до пляжу стягувати плату за вхід. Ви в основному просите купити завищене браслет, який служить в якості «квитка». За додаткову плату неофіційну плату не є обов’язковим; ви знайдете багато шляхів до пляжу. Деякі мандрівники хочуть браслет носити як сувенір протягом декількох місяців після цього.
 • Данська запустити Same-Same Guesthouse поруч з пляжем є популярною для епічних розминок сторін і вільного тіло фарби перед Moon Party Full.

Поради з безпеки для Moon Party Full

Moon Party Повний це і повинно бути весело досвід. Не зрозумійте неправильно враження: Це, як правило, добродушне подія. Але покласти десятки тисяч нетверезих людей в одному місці неминуче породжують деякі погані ситуації.

До жаль, Full Moon Party Koh Phangan стверджує , кілька життів щороку, в основному з – за утоплення та передозувань. Місяць впливає на припливи і створює сильні струми; бездомних тварин в стані алкогольного сп’яніння.

Препарати всіх видів всюдисущі. Якість і етикетки можна довіряти. Ви, очевидно, не слід приймати детективний таблетку від кого-небудь, незалежно від джерела або претензій. Навіть острів аптека продає підроблене і ненадійний рецепт ліки для мандрівників, які готові платити.

Клініки заповнити під час партії з гуляк, які порушили кістки зістрибнути речей. Інші пили занадто багато або змішані алкоголь і відпускаються за рецептом таблетки. Опіки є загальними. Мотузка вогонь стрибок є найпопулярнішою пам’яткою під час партії, і неминуче кілька людей, в кінцевому підсумку з серйозними опіками, коли він обертається навколо ніг.

На щастя, перебування з неприємностей легко з трохи пильності.

 • Не беріть нічого в партії , що ви дбаєте про. Це правило відноситься і до грошей, телефони, фотоапарати, сонцезахисні окуляри, і взуття.
 • Перед тим як покинути ваше бунгало або гостьовий будинок, захистити ваші цінні речі на стійці реєстрації. Гостьовий будинок і крадіжка Гуртожитки є проблемою під час Moon Party Full.
 • Хоча легко доступні, наркотики, є незаконними в Таїланді. Поліція розправляється з повного місяця Сторін; штатському під прикриттям патрульної партії.
 • Тримайтеся подалі від води! Більшість смертельних випадків, які сталися під час повного місяця сторін обумовлено потонути.
 • Напій вибору в повному місяці Сторін є знаменитим тайським відром. Тримайте очей на ваш напій, як відро druggings не рідкість. Купівля їх від відомих місць безпечніше, ніж від багатьох хатин з кумедними назвами на пляжі.
 • Якщо ви думаєте, що аварії на пляжі, зробити так, внутрішню частину з «призначених» спальних районів зі стрічкою навколо них.

Як дістатися до Moon Party Full

Moon Party Повна відбувається на острові Ко Пангало в Сіамській затоці. Транспорт можна замовити в автобус човнів і поїзд човнів комбо-пакетів, або ви можете зробити свій власний шлях до острова.

Почніть з нічним автобусом або поїздом з Бангкока до міста Сурат Тані. Авіаквитки з Бангкока займе менше ніж за дві години, і дістатися до Ко Панган з Чиангмая досить легко. Сурат Тані (аеропорт код: УРТ) є точкою перестрибуванням для острова.

Після того, як в Сурат Тані, ви можете замовити чотири години паром або швидше катері до острова. На острові Ко Пангало, численні Songthaew (червоний пікап таксі) водії будуть чекати прибуття порома. Спіймати їздити на Хад Рін , де більшість людей буде йти-півострів на південному краю острова.

Партія усипана уздовж Хад Рін Nok- «Схід-Біч.» Хад Рін досить вузький, щоб пройти між Sunrise Beach і Сансет Біч (Haad Rin Nai). Не чекайте, щоб отримати багато спати, якщо ви залишаєтеся поруч з Sunrise Beach або східній стороні півострова! Шум триває всю ніч і на наступний ранок.

Доступне житло на острові набиває потужність. Деякі люди вважають за краще залишатися на сусідньому Ко Тао або Кох Самуї, а потім прийти в ніч партії.

Інші місця в місті Ко Панган

Хоча багато мандрівників не відходив від партії сцени в Хад Рін, Ко Панган насправді великий, красивий острів з великою кількістю бухт і пляжів. На північ від острова покритий приватними бухтами, доступних тільки на човні або грубими джунглі стежки.

Moon Party Повний хітів півострів Хад Рін на південному краю острова. Чи не уникнути Ко Панган повністю за страх когось буде малювати обличчя і руки вам відро рому і Redbull!

Розташований в Хад Тянь-Бей Святилище, прекрасне здоров’я відступ всього 15 хвилин на таксі човні від Хад Рін. Ви можете піти від сцени вечірки протягом декількох днів, детоксикації, а також зустрітися з цікавими людьми в багатьох майстерень там. Haad Yuan добросусідства Біч інший хорошою альтернативою для отримання від Хад Рін протягом декількох днів.

коли Піти

Пханган Full Moon Party під час вичерпаний напружений сезон в Таїланді в період з листопада по квітень. Грудень, січень, лютий і часто є найбільш місяцями. Партія зазвичай відчуває пік відвідуваності в переддень Нового року.

Оскільки багато важливих буддійських свята засновані на місячні події і відбуваються під час повного місяця, іноді повний місяць партії в день до або після фактичної повного місяця.

Наростання до Moon Party Full настільки ж дике і приємне, як партія. Люди збираються в більших і більших кількостях протягом тижня, приводячи до повного місяця.

Майбутній Moon Party Повного в Таїланді

правлячого військового уряду Таїланду ясно дав зрозуміти, що вони не є шанувальником галасливого події на острові Ко Пангало. Численні зусилля, щоб придушити багато інших фази Місяця партії на острові (Half Moon, New Moon, Шива Місяць, і т.д.) були частково успішними. Партія Повний місяць живе тільки тому, що гроші на прожиття багатьох жителів острова залежить від випадку.

У міру того як уряд намагається отримати ручку на хаосі, і комерціалізація продовжує повзти в, майбутній Moon Party Повного в Таїланді є невизначеною в кращому випадку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *