Топ 10 міст Ви повинні відвідати в Італії

Posted on

міст Італії знаходяться на багатьох відро список мандрівника, і не дарма – вони пропонують привабливі поєднання краєвидів, історичних і стародавніх пам’ятників, музеїв і, звичайно ж, відмінна кухня. Більш того, великі міста Італії легко можна відвідати на поїзді.

Це наші вибори для десяти кращих італійських міст, кожен з яких має свій особливий характер і привабливість.

Рим

Рим (Roma) є столицею Італії і, швидше за все, ваша перша зупинка в країні. Рим пропонує сліпуче різноманітність поглядів і досвіду. На кожному кроці, ви відкриєте для себе стародавні пам’ятники, багато середньовічні і барокові церкви, красиві фонтани, художні заповнені музеї і палаци епохи Відродження. Древній Колізей є одним з найбільш знакових місць в світі, і сучасний Рим галасливий і жвавий місто, і має кілька прекрасних ресторанів і нічних клубів. Площа Святого Петра і Ватикан також легко відвідали, коли в Римі. Ми рекомендуємо, по крайней мере 3 дня в Римі.

Венеція

На відміну від де-небудь ще в світі, Венеція (Венеція) являє собою унікальне місто, побудований на воді в середині лагуни. Венеція є одним з найкрасивіших і романтичних міст Італії, а також один з найпопулярніших для відвідувачів Італії. Серце Венеції Piazza San Marco з його чудовою церквою, Базиліка Сан-Марко. Є безліч музеїв, палаців і церков, щоб відвідати, і блукаючий вздовж каналів Венеції і заблукати в лабіринті вузьких вулиць завжди надихає. Венеція знаходиться на північному сході Італії і історично була мостом між Сходом і Заходом – її архітектура зберігає візантійський почуття насправді не знайдений в іншому місці в Італії.

Флоренція

Флоренція (Firenze) є одним з Італії найбільш важливих ренесансних архітектурних і художніх центрів. Його Дуомо і Баптистерій прекрасні, але переповнені туристами, як їх велика площа. Флоренція має кілька прекрасних музеїв з багатьма відомими картинами і скульптурами, в тому числі Мікеланджело «Давид» і Боттічеллі «Народження Венери». Є також Medici палаци і сади. Флоренція знаходиться в регіоні Тоскана і є воротами для вивчення невеликих міст Тоскани і сільській місцевості.

Мілан

Мілан (Milano), один з найбагатших міст Європи, відомий стильних магазинів, галерей, ресторанів і має більш швидкий темп життя , ніж більшість італійських міст. Вона також має багату художню та культурну спадщину. Його готичні Duomo, з красивим мармуровим фасадом, чудовий. Картина да Вінчі Таємна вечеря є однією з головних визначних пам’яток Мілана і Ла Скала є одним з найвідоміших в світі оперних театрів.

Неаполь

Неаполь (Napoli) є одним з найяскравіших міст Італії. Він розташований на узбережжі на південь від Риму і є найважливішим містом на півдні Італії. Неаполь зберігає більшу частину свого характеру в стилі бароко і є відправною точкою для поїздок в Помпеях, Геркуланумі і узбережжі Амальфі. Вона має багато історичних і художніх цінностей, і славиться своєю піци і десертів!

Verona

Верона відома історія Ромео і Джульєтт і для його римської арени, третє по величині в Італії і місця зустрічі для топа оперного фестивалю. Верона має хороший середньовічний центр, римські руїни, цікавий замковий комплекс, а також безліч високого класу покупок. Це четвертий найбільш відвідуваний місто в Італії , а також варто зупинитися на півночі Італії поїзд маршрут подорожі.

Турин

Турин (Torino), в регіоні П’ємонт на північно-заході Італії, є великим культурним центром з прекрасними музеями, елегантними магазинами і хорошими ресторанами. Є також деякі дуже хороші приклади архітектури бароко і історичних палаців, відомих кав’ярень, ремісничих майстерень, а також вулиці з критими галереями.

Болонья

Болонья відома своїми краса, багатство, кухні, і лівих політиків. Його плоскі вулиці вирівняні з аркадами, що робить його хорошим ходьба місто в будь-яку погоду. Він має один з найстаріших університетів Європи. красивий середньовічний центр, і кілька привабливих площ, облицювання будівлі з портиками. Болонья є найбільшим містом в північній Італії Емілія-Романья і його Пьяцца Маджоре є однією з найбільших площ в Європі. Навіть серед італійців, це вважається кулінарною столицею країни.

Генуя

Генуя (Genova), в Лігурії на північно-західному узбережжі Італії, є головним морським портом Італії. Genoa має захоплюючий сучасний акваріум, цікавий портовий район і історичний центр вважається найбільшим середньовічним кварталом в Європі, з багатством церков, палаців і музеїв.

Перуджа

Перуджа, в центральній Італії регіону Умбрія, є дуже космополітичне місто і будинком для двох університетів. Він проходить всесвітньо відомий джазовий фестиваль в літню пору і його Університет для іноземців є відмінним місцем, щоб вивчити італійську мову. Це місто-фортеця на вершині пагорба з прекрасним видом на долину і має кілька важливих пам’ятників і хорошою центральної площі. Його історія бере початок BCE дев’ятого століття.

Менші міста для відвідування в Італії

Якщо ви вже бачили головні визначні пам’ятки в великих містах Італії або хотіли б подорожувати в невеликі міста з меншою кількістю туристів, розглянути ці рекомендації для менш відвідуваних, але цікавих міст Італії.

Подорож на поїзді в Італії

Подорож між великими містами найкраще зробити на поїзді, як водіння в італійських містах може бути дуже важким і велика італійська система залізниць є досить недорогий. Більшість міських центрів добре підходять для прогулянок і частин міських центрів закриті для автомобілів без дозволу. Великі італійські міста, як правило, мають хороший громадський транспорт теж.