Топ 10 Must-See Храмов на Балі

Posted on

Топ 10 Must-See Храмов на Балі

Ні один візит на Балі не буде повним без поїздки , щоб побачити хоча б один з храмів Балі. Є більш 20000 Pura (балийский для храму) в Балі в остаточному підсумку, широко поширеного маркера рясної культури Балі; Ви не повинні докласти зусиль , щоб побачити їх все, але ви повинні бачити , по крайней мере , деякі з храмів , перерахованих нижче.

Деякі храми можна побачити в одній поїздці (Тирта Empul і Pura Гунунг Каві обидва поблизу Tampaksiring, наприклад); інші, можливо, буде потрібно трохи більше завчасного планування. У будь-якому випадку, спроба побачити будь-який з цих храмів Балі зусилля витрачені не даремно.

Pura Besakih

Святіший з усіх храмів на Балі, в «Матері храм» з Pura Besakih знаходиться близько 3000 футів Гунунг Агунг в Східному Балі. Це розповзання комплекс об’єднує 23 окремих храмів, деякі з яких відносяться до 10-м століття. головна вісь храму співпаде з піком Гунунг Агунг, найвища гора і святинею в усіх Балі.

Pura Besakih дивом уникнув руйнування в 1963 році, коли потік лави від вбивці виверження Гунунг Агунг пропустив храм простим ярдів. Сьогодні Pura Besakih є головною приманкою для туристів, так і для благочестивого балийский. (Для інших туристичних визначних пам’яток в цій частині острова, був такий: Місця Дивіться в Східному Балі.)

Розташування: Східний Балі, доступний через Убуд Денпасар або Кандідасе ( Google Maps )

Pura Гунунг Каві

View this post on Instagram

#puragunungkawi 🧡 #bali #indonesia

A post shared by 🌟rita🌟 (@valentinagaravani) on

Розташований приблизно за милю на південь від Tampaksiring, Балі «Долина царів» знаходиться в яру між рисовими полями. Річка Pakerisan протікає через цей яр, і скелі, що обрамляє річку мають святині висічені в камінь на честь королів і королев від 11-го століття. Балійці, які великі віруючі в святості води, вважають, що річка освячує Pura Гунунг Каві.

Сайт не є храмом самого по собі, ні це фактична могилі – королівська честь тут, ймовірно, були піддано кремації згідно балійським звичаєм.

Розташування: Поруч Tampaksiring, доступний через Убуд ( Google Maps ). Храм можна відвідати разом з Тирта Empul поруч.

Тирта Empul

Святе джерело, яке живить Tirta Empul забезпечує святу воду для священиків і купання для звичайних балийцев, які вважають, що падіння тутешнім може принести удачу і здоров’я. Пропозиція повинна спочатку бути зроблено в храмі, перш ніж піднятися в довгий головний басейн купатися і медитувати.

Легенда свідчить, що бог Індра створив навесні Tampaksiring (тезка довколишнього міста) як антидот до отруйної весни, створеної злому демон король.

Насправді, Тирта Empul був побудований, ймовірно, в 926 р н.е. під час династії балийского Warmadewa. Вілла комплекс прилеглих будинків урядових VIP-персон; він був спочатку побудований для колишнього президента Сукарно в 1950-і роки.

Розташування: Поруч Tampaksiring, доступний через Убуд ( Google Maps ). Храм можна відвідати разом з Pura Гунунг Каві поблизу.

Pura Luhur Lempuyang

View this post on Instagram

FollowMe to #puraluhurlempuyang

A post shared by A.P (@aiiuufizie__pujii) on

Невідомість в сторону, храм Пура Luhur Lempuyang є одним з найважливіших релігійних місць Балі: це один з шести сумної kahyangan ( «храми світу») , присвяченій Sang Хян WiDi Васа (верховний бог), і це також один з дев’ять спрямованих храми острова , що «захищають» рідну балійця від злих духів.

Храм являє собою цікавий виклик для відвідувачів: досягнення кращих засобів Підкорюючи 1,700 кроки нарізають на схилі гори джунглі, вимагаючи близько години і половину серйозних сходжень. Звичайний балийский зробити свій шлях вгору по сходах, щоб просити про божественну допомоги з проблемами або запросити благословення згори.

Храм на вершині пропонує дивовижний вид Гунунг Агунг, обрамлені воріт храму. Спробуйте відвідати в четвер після Galungan, щоб побачити Lempuyang під час його odalan .

Розташування: Східний Балі, доступний через Кандідас ( Google Maps , приблизний).

Гоа Гаджі

Відома як «Печера Слона» Гоа Гаджі здається дивно вільним від слонів, поки ви не зрозумієте, вона бере свою назву від його близькості до річки Слон. (Який також дивно не вистачає слонів.)

Ключова пам’ятка Гоа Гаджі є загрозливим входом до печери – навколишні породи були вирізані в обличчя, рот роззявивши.

Середина печери є статуя індуїстського бога Ганеші і області поклоніння, присвячений індуїстському богу Шиві. Гоа Гаджі, ймовірно, походить від 11-м столітті, і згадується у вірші, яке сходить до 1300s.

Розташування: Центральний Балі, приблизно в 10 хвилинах їзди на південно – схід від Убуда ( Google Maps ).

Пура Танах Лот

Танах Лот стоїть на скелі на деяку відстань від берега, що височіє над морем. Доступ до храму обмежений відливу; навіть так, цей мальовничий храм закидали відвідувачів.

будівництво храму нібито натхненний священика Nirartha в 15-м столітті; після ночівлі на скелі оголення, де храм зараз стоїть, він доручив місцевим рибалкам, щоб побудувати храм на цьому сайті. Сьогодні Танах Лот вважається одним з найбільш важливих напрямки храмів Балі. Реставрація зусилля багатомільйонних в 1990-х роках врятували Тан Лот від падіння в море.

Як один з найпопулярніших храмів Балі, Танах Лот знаходиться в оточенні натовпу і постачальниками. Чи не відвідуйте, якщо це мир і спокій ви після цього, але не прийде, якщо ви після великого заходу сонця.

Місцезнаходження: Зручний доступ через Убуд або Денпасар ( Google Maps ). Храм можна відвідати разом з Пура Таман Аюн поруч.

Пура Таман Аюн

Побудований в 1600 – х роках королем Mengwi, Пура Таман Аюн виживає сьогодні як прекрасний приклад королівського громадського храму. Нащадки королівської сім’ї Mengwi ще спонсорують храм, який також служить в якості клану kawitan храму (храм , присвячений поклонінню обожнених предків, в цьому випадку, попередні правителі королівської сім’ї Mengwi).

«Тамань Ayun» означає «красивий сад»; рів оточує храм, який надає комплексу вид плаваючою на воді. Ландшафтний переддвір’я увійшов через орнаментальний канди bentar (розділити вхідні ворота) додає до краси храму. Внутрішній двір має ряд багаторівневої Заходи (пагоди).

Розташування: близько 11 миль до північно – захід від Денпасара; 5 миль до південно – захід від Убуда ( Google Maps ). Храм можна відвідати разом з Танах Лота поруч.

Пура Улун Дану Братан

Цей храм на березі озера Братан поступається тільки Pura Besakih за своїм значенням, але для рису фермерів в Балі, цей храм є головним на острові. Пура Улун Дану Братан є головним храмом у багатьох храмах і святинях , які акцентують на Subak іригаційну систему популярної в Балі. Храм присвячений поклонінню богині озер і річок, Деві Batari Улун Дану.

Частина храму знаходиться на материку, в той час як значна секція, здається, «плаває» на озері. Він розташований на острові недалеко від храмового комплексу материка. Міра 11-даху (пагода) сидить на ділянці острова, що підносяться краси в оточенні безтурботного озера.

Розташування: Озеро Братан, годину і половина з Денпасар ( Google Maps ).

Pura Luhur Uluwatu

Pura Luhur Uluwatu є і одним з основного балийского храму (один з шести сумного kahyangan шанованого всіх балийские) і сайт нічний Kecak продуктивності, повторно розігрує Рамаян через оспівування напівголий чоловіків, замасковані актор, і драматичний вогонь анцевальная.

Pura Luhur Uluwatu був вперше побудований яванський індуїстської гуру в 10-м столітті. Весь храм стоїть на скелі, паряться 200 футів над прем’єром Балі серфінг місцем в західній частині Південного Балі – назва храму відноситься до свого становища «на чолі скелі», і відвідувачі отримують помилуватися на море як це ламає проти підстави нижче скелі. Вид особливо гарний під час заходу.

Розташування: одинадцять миль до півдня від Кути ( Google Maps ).

Pura Goa Lawah

Храм Пура Гоа Lawah в Східному Балі навколо печери живуть тисячі кажанів. Чорно-піщаний пляж поблизу робить Гоа Lawah популярним сайтом для очищення після кремації, для балийских сімей, які можуть собі це дозволити.

Яванський священик Nirartha славиться відвідали печеру ще в 15-му столітті. Легенда свідчить, що внутрішня печера тягнеться більш 19 миль під землею, щоб з’явитися на Pura Besakih.

Розташування: в 6 миль до заходу від Кандідаса ( Google Maps ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *