Топ 5 місць для відвідування в Південній Італії

Posted on

Amalfi Coast, Південна Італія Популярні канікули

 Топ 5 місць для відвідування в Південній Італії

мальовничі узбережжі Амальфі Південної Італії є головним місцем відпочинку, особливо в літню пору. Скелі різко піднімаються над рівнем моря, і мальовничі села чіплятися до скель, що робить для захоплюючих пейзажів.

Один з найпопулярніших міст узбережжі Амальфі є Позітано, бачили у фільмі Талановитий містер Ріплі . Ще один хороший курортне місто , щоб відвідати Амальфі. Після того, як один з чотирьох потужних морських республік тепер це чарівне місто з цікавою середньовічною архітектурою.

У той час як вузька, вітряна узбережжі дорога пропонує хороші види також можуть бути дуже багатолюдно, особливо в розпал сезону. Пороми підключити кілька сіл і може бути більш зручним способом пересування. Ті, хто подорожує на громадському транспорті може виявитися більш зручним, щоб залишитися в місті Сорренто, на протилежному боці півострова.

Використання Амаль півострова в якості бази, є кілька хороших місць для відвідування в день поїздки, в тому числі археологічних розкопок Помпеї і острова Капрі. Ви можете побачити все це на нашому узбережжі Амальфі Карта.

Матера, Sassi Cave Houses і Середньовічне місто

Матера є одним з моїх улюблених місць в Італії і для захоплюючого району Сассо, яр з стародавніх печерних жител і церков , а також для сучасного міста над Сассо, починаючи з 13 – го століття. Сассо район є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Кілька фільмів були зняті в Матера, в тому числі Мела Гібсона Пристрасті Христові .

Хороший перший погляд на Сассо від оглядового недалеко від площі Вітторіо Венето і площі Sedile. Звідти ви можете йти вниз по сходах, щоб досліджувати звивисті провулки Сассо і відвідати один або два з Rupestrian церков, деякі середньовічні фрески. Печерні готелі пропонують унікальне житло в Сассо.

Матера в регіоні Базіліката, супінатор чобота і один з найменш відвідуваних регіонів Італії. Якщо у вас є автомобіль, це цікава область для вивчення. Матера можна дістатися на автобусі з найбільших міст в Базіліката або сусідній Апулії або на поїзді від Барі. Для отримання додаткової інформації та більше про те, що подивитися і зробити, див нашого Матера Путівник

Неаполь, Південна Італія Топ міста для відвідування

Неаполь є найбільшим містом на півдні Італії і має безліч цікавих пам’яток. Неаполь відомий як батьківщина піци і велике місто для їжі зі свіжих морепродуктів. Місто також робить хорошу базу для Неаполітанської затоки одноденних поїздок.

Почніть з прогулянкою навколо Неаполь історичного центру міста, в районі вузьких вулиць упаковані з цікавими речами, щоб побачити і зробити. Неаполь відомий своїми щедрих вертепи і ремісничі майстерні, які створюють теракотові фігурки для nativities. Ви знайдете багато з них на вулиці Сан Грегоріо Армено.

Національний археологічний музей має одну з кращих в світі колекцій грецьких і римських артефактів, причому багато з довколишніх розкопок в Помпеях і Геркуланумі. Є кілька інших музеїв в Неаполі добре варто відвідати. Обов’язково відвідайте Королівський палац, або Палаццо Реалі і побачити два замки Кастель-дель-Ово і Кастель Нуово, теж.

Альберобелло і Саленто півострів Апулії, п’ята черевика

Унікальні Труллі Апулії є одним з найбільш незвичайних визначних пам’яток південній Італії. Труллі зосереджені в районі Альберобелло і Труллі зона міста був призначений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

На південь від Альберобелло Саленто півострова пропонує чисті пляжі, чарівні прибережні міста, як Галліполі і Отранто, і бароковий місто Лечче. Перевірте Апулії карту і путівник для огляду.

Апулія пропонує кілька цікавих варіантів для проживання. Навколо Альберобелло, деякі Труллі були відремонтовані і перетворені в готелі або апартаменти для відпочинку в той час як в регіоні ви можете залишитися в Гаргано, відновлений садибний будинок, який був зроблений в зручні, а іноді навіть розкішні, житлові приміщення. Див Труллі готелі і Masseria житлом для пропозицій.

Грецькі храми і бароко міст Південно-Східної Сицилії

Сицилія, найбільший острів Середземномор’я, має безліч сайтів, пляжі і міста, щоб досліджувати, так що рекомендується вибрати одну частину острова. Південно-східна Сицилія має велику різноманітність цікавих місць для відвідування. Ця область легко дістатися на автомобільний пором або летите в аеропорт Катанії.

Долина Агрідженто Храмов археологічного парку є групою грецьких храмів, починаючи з 5-го – 4-го століття до нашої ери це об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО. Невеликий музей будинку знахідки з парку. невеликий історичний центр Агрідженто також варто відвідати.

Міста бароко в районі Валь-ді-Ното, також в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, були перебудовані в сицилійському стилі бароко після землетрусу в 1693 році мій улюблений Рагуза Ibla, чарівний старе місто біля підніжжя Рагуза, більш нове місто. Модіка і Scicli дві невеликі міста, які також є частиною Валь-ді-Ното.

Заснований в 733 році до н.е., Сіракузи має кілька цікавих археологічних пам’яток , включаючи грецький театр, римський амфітеатр, древній замок, катакомби, і вулиця гробниць з візантійських могил. Яскравий сучасне місто цікавий як добре і є хорошим місцем для їжі з свіжих морепродуктів. Поруч Ortygia Острів також має руїни і невеликий історичний центр.