Топ 5 порад для Насолоджуючись Париж Musee d’Orsay

Posted on

 Топ 5 порад для Насолоджуючись Париж Musee d'Orsay

Musee d’Orsay є, руки вниз, один з найбагатших і найцікавіших музеїв світу. Його постійна колекція знаходиться незліченна безліч великих творів майстрів раннього сучасного і мистецтва імпресіонізму, в тому числі Матісса, Моне, Дега, Ван Гога і Родена. У музеї також курирує кілька великих тимчасових виставок протягом року, а також проведення не-до-бути-пропущених спеціальних заходів. Всі ці причини пояснити, чому цей музей регулярно очолює список найцікавіших визначних пам’яток Парижа.

Але , як і будь-який першокласної колекції,  Орсе може бути переважною , щоб відвідати. Використовуйте ці стратегії , щоб зробити ваш візит як збагачуючи і розважальний , як це можливо. Натисніть , щоб побачити через всі наші поради.

Orsay відвідувачів Рада № 1: Фокус на одному або двох крилах

У той час як Musee d’Orsay є крихітним в порівнянні з Лувром, постійна колекція охоплює чотири поверхи і кілька важливих періодів. Фокус вашого візиту! Отримати розуміння того, як колекція викладаються, ознайомитися з деякими з ключових художників, представлених на Orsay, а потім планує витратити більше часу на обраний період або набір художників. Ви гарантовано прийти від вашого візиту почуття, як якщо б ви дійсно «зіткнулися з” деякими з works– і ви також уникнути сенсорної перевантаження.

Orsay Рада № 2: Уникайте Натовпи

З деякими 2 мільйони відвідувачів на рік , давайте подивимося правді в очі: Орсе це  завжди  буде відносно багатолюдно. Але якщо ви будете обережні , щоб вибрати час добре, ви будете набагато більш імовірно, ретельно насолоджуватися вашим візитом і мати можливість проводити більше часу споглядаючи свої улюблені твори. Музей , як правило , найменш багатолюдно:

  • В низький сезон Парижа (з листопада по березень)
  • З 9:30 ранку до полудня (з невеликим падінням в обідню перерву)
  • Увечері (четверги тільки)
  • В будні дні

Orsay Рада № 3: Отримати в правій лінії

Є окремі записи для окремих осіб, груп і членів або фахівців за межами музею. Уникайте витрачати час на отримання в правій лінії.

  • Індивідуальні відвідувачі без квитків:  Seine сторона річки, вхід 
  • Користувачі, відвідувачі з квитками або проходами або з входом пріоритету:  Рит де Лілль стороні, вхід  C
  • Для дорослих у групах:  Seine боку річки, вхід  B
  • Для шкільних груп:  Рю де Лілль стороні, вхід  D

Більш детальну інформацію про доступ до Musee d’Orsay і прийому

Рада № 4: Час першого в Orsay? Здійсніть екскурсію

Якщо ви відвідуєте Orsay вперше, один з кращих способів отримати захоплюючий огляд періодів і художників, показаних в музеї, щоб взяти екскурсію. Музей пропонує тури для окремих осіб і груп. Зверніть увагу, що екскурсії проводяться на селективних дні можуть бути змінені.

  • Orsay Шедевр Тур  надає відвідувачам огляд постійних колекцій на 1,5 години.
  • Дев’ятнадцяте століття Арт Тур  є більш сфокусованим і дозволяє відвідувачам отримати більш повне уявлення про художніх течії 19 – го століття. Якщо ви хочете , щоб длубатися ознаками художників і періоди, цей тур для вас.

Більш детальна інформація про турах  (на офіційному сайті)

Orsay Рада № 5: Скористайтеся перевагами тимчасової виставки і спеціальних заходів

Постійна колекція в Orsay може бути те , що приваблює відвідувачів в масовому порядку, але є  набагато більше , щоб побачити  , якщо ви хочете , щоб розтягнути свій візит в цілий день.

У музеї регулярно займається великі тимчасові виставки на важливих художників і рухів в період 1848-1914, даючи відвідувачам свіжий погляд в захоплюючих подій 19-го століття.

Крім тимчасових виставок, Orsay регулярно програми спеціальних заходів , таких як  концертикінопоказів та фестивалів , а  також арт – стилі шоу .