Травня Події та фестивалі в Римі, Італія

Posted on

 Травня Події та фестивалі в Римі, Італія

Травень є одним з кращих місяців для відвідування Рима до літньої спеки і натовпу опускаються на місто. Це не один з найжвавіших місяців міста з точкою зору фестивалів і спеціальних подій, але є кілька цікавих і важливих подій відбуваються.

Ось свята і події, які відбуваються кожен травня в Римі. Зверніть увагу, що 1 травня, День праці, це національне свято, тому багато компаній, в тому числі більшість музеїв і деякі ресторани, будуть закриті.

1 травня – Primo Maggio

Primo Maggio це день праці в Італії та є національним святом, тому багато римляни або голову з міста або залишитися на величезний концерт на площі Сан-Джованні, як правило, починаючи на початку дня і триває до опівночі. Є часто акції протесту, а також які можуть викликати місцеві транспортні порушення. Більшість сайтів і музеї закриті, але ви можете ходити на Via Appia Antica, де кілька катакомб, як правило, відкриті або відвідати давньоримський сайт Остія, недалеко від Риму. Звичайно, під відкритим небом сайтів, як Пьяцца Навона і фонтан Треві завжди відкриті.

Перший або другий уїк-енд травня – Open House Roma

Open House Roma буває тільки один уїк – енд в рік, в протягом якого державні та приватні будівлі в Римі, багато зазвичай поза межами для туристів, відкриваються безкоштовно, екскурсії. Сайти включають суміш стародавнього неокласичний, а також фашистську епоху будівлі і деякі дивно сміливу, сучасну архітектуру. Резервування потрібно через  Open House Roma .

Ранньо до середини травня – італійський Open тенісний турнір

Рим приймає  Internazionali BNL d’Italia , також відомий як італійський Open, кожен травня в тенісних кортах Олімпіко. Ця подія дев’яти днів, глини суду є найбільшим тенісним турніром передує Відкритий чемпіонат Франції, так що багато великих зірки тенісу використовувати італійський Open в якості розминки. Кращі імена в теніс з’являються тут, в тому числі (в 2018 році) Вінус Вільямс, Марія Шарапова, Франческа Скьявоне (завжди італійський фан-коханого), а також Рафаель Надаль (переможець 2018 роки Стать: чоловіча) і Новак Джокович.

Rose Petal Церемонія в пантеоні (коли Великдень припадає на березень)

Християнське свято П’ятидесятниці проходить через сім тижнів після Великодня – так що, коли Пасха припадає на березень, П’ятидесятниця спостерігається в травні. У Пантеоні, П’ятидесятниця маса проходить о 10:30, і укладає з пожежними на дах Пантеону скинувши тисячі пелюсток червоної троянди від Окулус на поверх нижче. Це захоплююче видовище, і зрозуміло, що це важко, щоб потрапити всередину двері Пантеону в той же день. Якщо ви хочете, щоб бути присутнім на пелюстка краплі, планують прибути кілька годин раніше і готуватися чекати.

В кінці травня – Roma Summer Fest

Ця програма в основному рок – музики, з якою – то джаз, світову музику і дитячі свята додачу , а також, має місце в  Auditorium Parco делла Musica , до півночі від площі Пьяцца дель Пополо і можна дістатися на автобусі або трамваї. До Літнього Fest, Аудіторіум має повний календар в травні, з різноманітними актами з усього світу і практично всіх жанрів.