Тріумфальна арка в Парижі: Повне керівництво для відвідувачів

Posted on

Тріумфальна арка в Парижі: Повне керівництво для відвідувачів
Тріумфальна арка визнана у всьому світі як головний символ паризької пишності і елегантності. Зведений імператор Наполеона I в 1806 році в пам’ять про військової доблесті Франції (і сам гордий правителя), в 50 м / 164 футів в висоту , прикрашена арка корона західного кінця Єлисейських полів, найбільш знакового проспекту міста, на стику відомий як Etoile (зірка), де 12 престижних проспектів випромінюватися в полукруглом візерунку.

Завдяки його значне місце у французькій столиці history– нагадує як переможний і темні історичні events–, а також його культовий статус, Тріумфальна арка має очевидне місце на будь-який повний список головних визначних пам’яток Парижа.

Місце і Контактна інформація:

Знаменита арка розташована в західній частині Єлисейських полів, на площі Шарля де Голля (часто також називають Етуаль).

Адреса: Місце Шарль де Голль, восьмий округ
Метро: Шарль де Голль Etoile (лінія 1, 2 або 6)
RER: Шарль де Голль Etoile (лінія А)
Телефон: +33 (0) 155 377 377
Відвідайте веб – сайт

Місця райони і визначні пам’ятки для вивчення:

  • Petit Palais
  • Grand Palais Національні галереї
  • Laduree Хлібопекарська і Tearoom
  • (Історичний ресторан) Фука
  • Guerlain (відомий парфумерний і інститут краси)

Доступ, Години роботи і квитки:

Ви можете відвідати рівень землі арки безкоштовно. Візьміть підземний, щоб отримати доступ до арки.

Ніколи не намагайтеся перетнути хаотичне і небезпечне обхідними від Єлисейських полів!

Щоб отримати доступ до верхньої , ви можете піднятися на 284 кроків, або на ліфті до середнього рівня і піднятися 64 сходах на вершину.

Години роботи
Апрель-вересень: пн-пт, 10 ранку-11 вечора.
Октябрь-березень: . Пн-нд, 10 ранку-10 вечора

Квитки
Квитки піднятися або взяти ліфт до арки закуповуються на рівні землі.

Безкоштовний вхід для дітей до 18 років
Паризького музею Pass включає в себе прийом до Тріумфальної арки. (Купити в Rail Europe)

Доступ для гостей з обмеженими можливостями:

Відвідувачі в інвалідних колясках: На жаль, Тріумфальна арка лише частково доступні для відвідувачів в інвалідних кріслах. Підземному не може бути доступна в інвалідних колясках , і єдиним способом дістатися до арки на машині або таксі Dropoff біля входу. Зателефонуйте за цим номером , щоб повідомити співробітникам Вашого візиту: +33 (0) 1 55 37 73 78.

Існує доступ для інвалідних колясок на ліфті на середньому рівні, але не до самого верху.

Кількість відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями можуть отримати доступ до арки , але , можливо , буде потрібна допомога при отриманні через шляхопровід. Хоча є один ліфт, ви повинні піднятися на 46 сходах , щоб отримати доступ до точки зору.

Коли це найкращий час для відвідування?

Кращий час для відвідування Arc, на мій погляд, після 6:30 вечора, коли полум’я невідомого солдата горить і Єлисейські поля купається в мерехтливих вогнів. Від оглядового майданчика на вершині арки, відкривається захоплюючий вид на Ейфелеву вежу, Сакре-Кер і Лувр також в магазині.

Основні дати та цікаві факти про Тріумфальної арки:

1 806: Імператор Наполеон I замовляє будівництво Тріумфальної арки в пам’яті солдат Франції.

Арка завершена в 1836 році, за правління короля Луї-Філіпа. Наполеон ніколи не побачить його завершення. Проте, це стало назавжди пов’язано з негабаритної ego– гордого імператора і його потрібно будувати пам’ятники, щоб відповідати його.

Підстава арки прикрашений чотирма групами складних алегоричних скульптур. Найвідоміший є Рюд в «Марсельєза», який показує знакову французьку жінку, «Маріанна», що закликають людей в бій.
Внутрішні стіни відображаються імена понад 500 французьких солдатів з наполеонівських воєн; імена тиххто загинув, підкреслені.

1840: Прах Наполеона I перенесені до Тріумфальної арки.

1885: Похорон знаменитого французького письменника Віктора Гюго відзначається під аркою.

1920: Могила Невідомого солдата Урочисте відкриття під аркою, всього через два роки після закінчення першої світової війни і в тандемі з аналогічним пам’ятником відкритий в Лондоні з нагоди Дня перемир’я.

Вічний вогонь горить в перший раз на 11 листопада 1923 року, зберігаючи неспання над могилою щовечора.

1940: Адольф Гітлер і нацистські війська марширують на Єлисейських полях навколо арки і вниз Єлисейські поля, різко ознаменувало початок чотири роки окупації в.

1944: Союзні війська і цивільні особи святкують звільнення Парижа, в радісну подію , захопленому в фотографіях знакового паризького фотографа Роберт Дуано.

1961: Додати американський президент Джон Ф. Кеннеді відвідує до могили Невідомого солдата. Після вбивства її чоловіка в 1963 році Жаклін Кеннеді Онассіс просив вічний вогонь висвітлюватися для JFK на Арлінгтонському національному кладовищі у Вірджинії.

Щорічні заходи і розваги 

Так як Єлисейські поля настільки природно царствений і фотогенічний, широкий проспект проводить щорічні заходи, в тому числі напередодні новорічних вечірок в Парижі (в тому числі сліпуче світла і відео-шоу проектується на арці, починаючи з 2014 року) і Дня взяття Бастилії свят (кожен 14 липня) , Проспект запалювали з красивими свято вогнів з кінця листопада до середини січня.