Тріумфальна арка – Керівництво по цій Популярному Парижу Пам’ятка Привабливості

Posted on

 Тріумфальна арка - Керівництво по цій Популярному Парижу Пам'ятка Привабливості

чому візит

Тріумфальна арка. Хто не бачив , що великий символ, оточений руху , але гордо в центрі 12 прекрасних алей і в кінці Єлисейських полів? Це частина L’Історична вісь , ряд грандіозних пам’ятників і благодатних бульварів по маршруту через Париж з Лувра палацу на околиці міста. Одна з найбільших ікон Парижа, це також один з найбільш відвідуваних визначних пам’яток з 1,7 мільйона відвідувачів в рік, і з поважної причини; вид зверху захоплює дух.

трохи історії

Як і багато хто з великих проектів у Франції, Тріумфальна арка почалася з Наполеоном I , який замовив його будівництво. Він був розроблений архітектором Жан-Франсуа Chalgrin, натхненний однієї арки арки Тита , побудованої в с. 81 н.е. в Римі. Тріумфальна арка , однак, більше, колосальні 49,5 метрів (162 футів) метрів в висоту, 45 метрів (150 футів) в довжину і 22 метрів (72 футів) в ширину, побудований без колон. Статуї навколо підстави героїчні, що зображують героїчні молодих французьких солдатів проти ворога, і в пам’ять про наполеонівських війн. Не пропустіть це Рюд в Марсельєза з зображенням Маріанни, символу Франції, закликаючи солдат на. Усередині стіни списані іменами понад 500 французьких солдатів в наполеонівських війнах, з мертвими підкреслені. Arch не була закінчена до 1836 року, коли помер Наполеон, і був відкритий з великою помпою короля Луї – Філіпом.

Під аркою знаходиться Могила Невідомого солдата з Першої світової війни, закладена тут в 1920 році Два роки по тому ідея Меморіального Полум’я висувалися. Полум’я було першим запалено 11 листопада 1923 року i ніколи не була погашена. Він став великим символом звільнення , коли генерал Шарль де Голль поклав білий квіточка Хрест Лотарингії на могилі 26 серпня 1944 року.

На сьогоднішній день є щоденна церемонія, коли полум’я відродило як данину.

У 1961 році американський президент Джон Ф. Кеннеді відвідав могилу на історичний візит до Франції. Його дружина, Жаклін Кеннеді Онассіс, попросив вічний вогонь запалять на JFK після його вбивства в 1963 році, коли він був похований на Арлінгтонському національному кладовищі у Вірджинії. Президент Шарль де Голль був присутній на похоронах.

Події в арці

Арка є центральною з усіх великих національних свят 8 травня, 11 листопада і День взяття Бастилії, 14 липня, а також напередодні Нового року, коли є неймовірний звук і світлове шоу гра над аркою. У період з кінця листопада до середини січня ви отримаєте прекрасний вид на різдвяні вогні нижче вас уздовж Єлисейських полів.

Відвідування Тріумфальної арки

Місце Шарль де Голль
Тел.: 33 00 (0) 1 55 37 73 77
Веб – сайт

Як дістатися до Тріумфальної арки

Метро:  Шарль де Голль Etoile (лінія 1, 2 або 6)
RER:  Шарль де Голль Etoile (лінія А)

Автобус:  лінії 22, 30, 31, 52, 73, 92 і Balabus
з – за меж Парижа: вихід Порт Майо і ін – де – ла – Гранде Armee або вихід Порт-Дофін тощо Фош
Від центру Парижа: їхати чи йти до Єлисейських Полів
If ви пішки, найбезпечніший спосіб увійти в це через підземний перехід уздовж Єлисейських полів.

години роботи

Відкрити  2 Січня 31 березня: Щодня 10 am-10.30pm
1 Квітня 30 вересня: 10 ранку – 11 вечора
1 жовтня по 31 грудня: 10 am-10.30pm
Останній запис 45 хвилин до закриття
Закрито 1 січня 1 травня, 8 травня (ранок) , 14 Липня 11 листопада (нормування) 25 грудня

Плата за вхід: для дорослих € 12; 18 до 25 років € 9; під 18s вільного

Ви можете зробити свій власний тур з інформаційної листівці французькою, англійською, німецькою, італійською, іспанською, голландською, японською та російською мовами.
Існує тур лекції французькою, англійською та іспанською довговічних 90 хвилин.
Є громадські туалети і невеликий книжковий магазин.