Туристський Лувр з Дітьми

Posted on

Лувр: Введення
Розслабтеся. Багато батьків вважають , трепету про відвідини цього гігантського художнього музею з дітьми на буксирі: але ви можете приємно провести час під час відвідування Лувра з дітьми.

Це гігантське місце, з великою кількістю людей, що тиняються через, так що вам не потрібно турбуватися про декілька спалахах дитини або малюка говорити.

Крім того, як і в інших художніх музеях в Парижі, Лувр безкоштовно для дітей до 18 років *: так, хто піклується, якщо ваш візит в цей пантеон західного мистецтва триває всього годину або два?

Ви, однак, необхідно принести в жертву будь-які фантазії бачити більше, ніж частина цього великого музею: але це йде з територією подорожі з дітьми … Вернись і затримуватися після того, як діти виросли. Ваше завдання зараз зробити великі спогади з ними.

Лувр: фонтан


Дозвольте багато часу на ваш Le Louvre день для розвалившись навколо фонтану до або після вашого візиту. Діти можуть переслідувати голубів, а дорослі люди-годинник.

Відвідайте веб-сайт Лувр (англійською мовою) для відкриття та інші info– і купити квитки онлайн, так що вам не доведеться стояти в довгих лінійках. Крім того, на момент написання, ви можете перевірити пакети безкоштовно, біля входів.

Лувр – Скульптура Галерея


Діти, як правило, люблять скульптури зони музею, які просторі і запросити розвідку. 3D мистецтво додає додаткову привабливість.

Сім’ї можуть переглядати цей і багато інших розділів цього гігантського музею, приймаючи віртуальний тур через сайт музею Лувр.

Лувр -Venus Мілоська


Відвідування Лувра з трьома хлопчиками дванадцяти і під мається на увазі розглядаючи мистецтво в бадьорить темпі. Вони хотіли бачити дві дуже відомі твори мистецтва (і хто дбав про всі інші речей?)

Одна з їхніх цілей була Венера Мілоська, вище, що статуя грецької богині Афродіти, виявили на острові Мелос ( «Мило», в сучасній грецькій мові) – звідси і назва. Венера є римським ім’ям для богині Афродіти, і статуя датується 2-м століття до нашої ери.

На щастя, є ознаки, розміщені в Луврі, що ведуть до найбільш відомих творів, таких як Венера Мілоська і Мона Ліза. Це все дуже легко заблукати у величезному музеї, чий акр галерей розкладають в двох довгих боках, розділений велике відкритим збігу з фонтаном і пірамідою.

Лувр: Мона Ліза


Звичайно, найвідоміший житель Лувру шедевр Леонардо да Вінчі, «Джоконда», більш відомий як “Мона Ліза”: навіть самі анти-музей діти будуть прагнути побачити цю картину.

Обов’язково відвідайте музей, поруч з Лувром: Le Musée d’Orsay


Прямо навпроти Лувра ще один чудовий музей: Musee d’Orsa у, повний шедеврів французького імпресіонізму. Мане, Моне, Гоген, Анрі Руссо, багато Дега балерин і Тулуз Лотрек бар сцени.

У цьому перетвореної залізничної станції, ви можете дати вашій дитині недоброякісної курс в дивовижному переході від класичного мистецтва (який ви тільки що бачили, через вулицю в Луврі) в сучасну епоху.

І не забувайте: як і всі музеї мистецтва в Парса, Музей д’Орсе безкоштовно для дітей у віці до 18. Відвідувачі можуть перевірити мішки безкоштовно, а також.