Уникайте таких новачків Франція Подорожі Неточність

Posted on

 Уникайте таких новачків Франція Подорожі Неточність
Ви плануєте свою першу поїздку до Франції, і це те, що ви мріяли протягом багатьох років. Якщо ви хочете, щоб зробити більшу частину вашого досвіду у Франції, є кілька туристичних помилок, які ви повинні уникати.

Вирушаючи в Париж, і тільки Париж

Переважна більшість людей, які відвідують Франція відвідати Париж і тільки Париж. Це прикордонне трагічно, тому що є так багато більше, ніж Франція одна столиця може запропонувати, проте ефектний Місто Світла може бути. Таким чином, ви любите місто. Спробуйте хороший, Царицю Рів’єри, чудовий історичне місто з музеями, кафе, ресторанами і барами, а також один із найяскравіших відкритих фруктових та овочевих ринків на півдні Франції.

Якщо ви хочете, прославляють атлантичного узбережжя, вважають Бордо, яка зазнала величезних реконструкції в останні роки. Або, можливо, Nantes, щоб виявити масивний механічний слон, який робить свій шлях повільно навколо історичної частини порту, з вами сиділи на вершині. Тоді є старе місто Екс-ан-Прованс; витончений Лілль на півночі Франції, яка відмінно підходить для короткої перерви з Парижа або Великобританії; Ліон в центральній частині Франції, гастрономічної столиці з ресторанами на будь-який смак і кишеню (і деякі досить хороший огляд визначних пам’яток, а також.)

Перевірте верхні французькі міста для іноземних туристів.

Або фантазії йти трохи в глушині? Тоді подивіться на деякі з менш популярних міст, всі вони гарні і менш багатолюдно.

І думати про те, що ви любите робити, і відвідування. Франція, найбільша країна в Європі, є все: дивовижні пляжі, курортні міста, укріплена на вершині пагорба село, виноградник пунктирних пейзажі, ви називаєте його. Так, люди повинні випробувати пишність Парижа. Але замість планування всієї поїздки навколо нього, починаються і закінчуються в Парижі (де ви, ймовірно, летячи в і з так чи інакше). Проведіть середину відпустки, досліджуючи чудеса Франції країни.

Чи не Пізнання французів Перед відвідуванням Франції

Французи дуже зокрема , про їхні звичаї і соціальну поведінку. Якщо ви йдете до Франції без нічого взагалі про французьких людях , навчання, пара речей буде відбуватися. Ви не зрозумієте , чому деякі речі трапляються, і припустимо , що французи грубити вам. (Тільки почему не буде , що офіціант принесе нам наш чек, для волають голосно?). І вони будуть розглядати вашу поведінку грубий, і вести себе відповідним чином . Ви бачите , де це відбувається, чи не так?

Але є багато дрібних речей, які ви можете зробити. Наприклад, кожна розмова і будь-яка зустріч є це для бізнесу або просто купити багет в пекарні починається з «Bonjour». Не турбуйтеся, якщо розмова не йде далі; ви зробили зусилля і французи оцінять.

Чи не Пізнання французької мови

Ви не говорите іноземцям у вашій країні на їх мові ви? Ні? Не очікуйте, що французи зробити це для вас. Вони, ймовірно, не буде, і не повинні. Ви побачите, що навіть якщо французи роблять говорити по-англійськи, вони не можуть, або тому, що вони відчувають себе мовчазний, або він просто може бути, як і ви, вони соромляться намагатися їх англійську мову з. Якщо ви йдете в глушину, ви виявите, що багато французів мають дуже обмежене знання англійської мови (якщо взагалі).

Вам не потрібно багато чого довідатися, але ви, звичайно, повинні вивчити основи. Ви повинні також взяти з собою російсько-англійським словником або електронним перекладачем, так що ви готові говорити з французами.

Чи не Пізнання французького Розклад

Отже, ви хочете, щоб робити покупки, і спробувати оглянути приголомшливу їжу, поки ви у відпустці у Франції? Ось річ. Час це неправильно, і ви могли б у кінцевому підсумку заблоковані з усіх цих речей. Дуже дратує. Там є ритм французького графіка, і ви обов’язково повинні знати, перш ніж відвідати. Таким чином, ви можете планувати свої дні у Франції належним чином і не пропустіть.

Наприклад, в невеликих містах і селах (хоча і не міст), всі магазини і підприємства, в тому числі банки, близькі по крайней мере, 2 години обід. У віддалених районах, це може бути від 1 до 4-ї години вечора. На півдні, люди і магазини і ринки відкриваються рано (ринки з близько 7 години ранку), тому вони потребують сієсту. Звикайте до ритму; це набагато простіше і більш розслаблюючим.

Витративши ще євро, ніж потрібно

Є десятки маленьких рішень, які можуть означати ваші витрати на відпочинок вдвічі більше, ніж треба, може бути, навіть більше. Що ще краще, вам не доведеться жертвувати якістю вашого відпустки, щоб заощадити кілька євро. Наприклад, ви знаєте, що це, ймовірно, краще, щоб отримати ваші євро у Франції в банкоматі, ніж це обміняти валюту, перш ніж виїхати?

Але взяти до відома інших дрібних речей. Це набагато дорожче, замовити каву, сидячи за столом, або на терасі тротуару. Або замовлення в барі і окуня на барном стільці, або платити, що приховані «люди-спостереження» податок. Але офіціанти не будуть намагатися перемістити вас, якщо є трохи кави залишився в цій чашці.

Чи не Подорожі на громадському транспорті

Чи не прилипає до приймаючи таксі (які є дорогими у Франції), або екскурсії (які можуть бути дорогими і ненадійними). Замість цього спробуйте подорожувати на поїзді у Франції; поїзди зручні, надійні і вас всюди. Це часто дешевше купити квиток на поїзд у Франції, так що ви можете раптом вирішили піти кудись з натхнення без неї обходиться вам руку і ногу.

Автобуси також велике значення. У Прованс-Альпи-Лазурний берег, наприклад, коштує всього € 2 , щоб піти куди – небудь в регіоні, і це величезне місце.

І більшість міст тепер є трамваї, які йдуть основні дороги. Вони також дуже дешево.

Чи не Бронювання в невеликих готелів і ліжко і сніданок

Не просто піти на простий варіант міжнародної мережі готелів, які будуть дуже дорогими, і, ймовірно, безособовим. Замість того, щоб спробувати деякі з невеликих готелів, зокрема Logis готелів, які всюди у Франції. Або чому б не піти на ліжко і сніданок? Багато з власників, зокрема, в найбільш популярних туристичних районах, говорять по-англійськи. Деякі з них також пропонують обід, який завжди набагато краще значення, ніж в ресторані або готелі, і включає в себе вино. Ви все сидите за загальним столом (часто з іншими англійської мови гостей), так що можна отримати великі підказки про місцевість, на що подивитися, і т.д.

Насолоджуйся відпусткою!

Лікувати Франції, як ви б будь-який іншій країні ви вирішите піти; бути ввічливим, цікаві і цікаво, і ви будете мати казковий час.