Упаковка Світу для вашої поїздки до Франції

Posted on

Упаковка Світу для вашої поїздки до Франції

Упаковка світло, особливо якщо ви плануєте відвідати кілька міст або на поїзді, це мистецтво. Легка сумка може зробити різницю між приємним або неприємним досвідом.

Використовуйте ці поради і прийоми, щоб упакувати світло.

У той час як всі основні залізничні станції Париж залишили багаж об’єктів, багато французьких залізничні станції не мають шафки доступні, і швидкий день поїздка в попутної селі може бути нестерпним перетягуванням важких валіз навколо міста.

Тим не менш, ви не хочете, щоб дістатися до Франції і зрозуміти, що ви не маєте рецепт ліки, додаткові контактні лінзи, незамінну одяг, нижню білизну, і т.д.

Існує мистецтво для упаковки світла і упаковки добре в той же час. Використовуйте ці поради і прийоми, щоб подорожувати якомога легше, не пропускаючи важливі елементи з дому.

Загальні поради перед поїздкою

 • Як тільки ви знаєте , що ви збираєтеся відвідати Францію, поставити коробку або кошик в зручному місці , щоб впустити необхідні для поїздки в. Також зверніться пакувальний перелік і тримати його на вершині. Ви можете додавати елементи, перевіряючи їх.
 • Купуйте невелику складну сумку скласти і напхати в свій основний пакет. Ви можете бути впевнені , що ви будете що – то у Франції купити, і це означає , що у вас є один керований мішок , не витрачаючи гроші над у Франції.
 • Подумайте , довго і наполегливо про те, що ви збираєтеся купити там . Якщо є що – то ви упаковка, але, ймовірно , купити в той час як у Франції, залишити його купити на час вашої відпустки.
 • Отримати коченню валізу або рюкзак . Навіть легкий рюкзак може отримати важкі через деякий час перенесення. Не думайте , що колеса заощадить вам весь час, хоча. Якщо мішок занадто важкий , щоб носити з собою, ви не зможете отримати його вгору і вниз залізничні платформи (часто сходи). Там буде час , коли ви повинні нести цей мішок.
 • Зробити що валізу невеликий достатньо , щоб нести на площині. Таким чином , вам не доведеться возитися з очікуванням багажу, або потенціалом для втрачених пакетів.

Те, що ви повинні прийняти

Є певні речі, які були б катастрофічними, або, звичайно, вкрай незручно, щоб залишити позаду. При спробі упакувати світло, переконайтеся, що ви не залишити обов’язковий пункт позаду. Переконайтеся, що ви приносите:

 • Будь-які необхідні проїзні документи , такі як паспорт або віза. Також залишити копії цих документів з довіреним другом або членом сім’ї в разі , якщо вони заблукали.
 • Шматок паперу лістингу номери телефонів для всіх кредитних карт і лістинг заглушок чисел від дорожніх чеків в разі , якщо вони заблукали.
 • Копії всіх підтверджень готелю . Якщо ви не отримали підтвердження по електронній пошті або по факсу з готелю, на цьому наполягає , поки ви ще вдома.
 • Докладні карти і напрямок від залізничного вокзалу або аеропорту до готелю. Не думайте , що водій таксі буде знати.
 • Євро! Ніколи не в’їжджають в країну без , по крайней мере , трохи місцевої валюти. Звичайно, не сходять з розуму і отримати сотні євро в місцевому банку, де обмінний курс так собі. Додаткові поради, консультації  Отримання готівки в Франції – децентралізованим і DON’Ts.
 • Рецептурні препарати . Мало того, що це буде важко отримати рецепт заповнений під час подорожі, це може виявитися неможливим , якщо той же препарат не доступний у Франції. Також не забувайте резервного копіювання контактних лінз.
 • Гаманець, гаманець та інші елементи , які зазвичай несуть в усі часи. У божевіллі останню хвилину упаковки, ці предмети першої необхідності можна отримати забули.
 • Квитки і квитки на літак або інформації на телефоні.
 • Електричні перетворювачі валют і штепсельні адаптери (так, це дві різні речі, і обидва необхідні). Якщо ви плануєте взяти з собою ноутбук, який я б не рекомендував , якщо ви упаковку світла, вам також знадобиться телефонний адаптер. Майте на увазі, однак, що більшість готелів мають безкоштовний доступ в Інтернет і в багатьох містах є кібер-кафе у Франції.

Одяг становитиме левову частку вашої упаковки, тому вона потребує найбільшої уваги. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб полегшити навантаження:

 • Пошук тонких синтетичних тканин . Вони не тільки займають менше місця, але вони швидко висихають , якщо вам потрібно вручну промити їх в готельному номері. Там немає необхідності витрачати купу готівки на «подорож» одяг. Подивіться на поліефірні або районні суміші , які без зморшок. У будинку, зверніть увагу на одяг , яка вийти з віджиманні майже сухий. Принесіть подорож розміру Woolite з вами або, в крайньому випадку, використовуйте шампунь готелю.
 • Інвестуйте в одязі мішки стиснення , які працюють близько $ 20-25 в туристичних магазинах і вуличних магазинах. Вони не зроблять вашу одяг легше , але вони роблять їх набагато, набагато менше. Просто переконайтеся , що ви не упаковують так щільно ви збільшите свою сумку за межі ваги авіакомпаній.
 • Визначте , що вам дійсно потрібно прийняти . Я хотів би запропонувати відкладаючи весь одяг , ви думаєте , що вам потрібно упакувати. Тоді жити тільки на ту одяг , на кількість днів ви будете у Франції. Чи не робити яких – або білизни, але якщо ви хочете , щоб знову надіти що – небудь досить; руки мити. Ви, ймовірно , будете здивовані, як багато деталей ви ніколи не носили в протягом цього періоду. Ax цих шматків у вашого списку.
 • Я знаю , це може здатися жахливим для деяких з вас, але інвестувати в одну пару взуття , щоб носити і NO MORE. Якщо ви йдете в магазин , комфорт взуття, ймовірно , можна знайти пару , яка буде зручна для навантажень ходьби , але виглядають досить добре , щоб носити для виряджені їдальнею. Ви будете витрачати більше, але це буде варто. І ви не будете мати громіздкі черевики для упаковки.
 • Пакет одягу все вздовж аналогічній колірній гамі , так що ви можете змішувати і поєднувати. Чому три повних сорочка спідниця-піджак комбо , коли ви можете мати кілька сорочок, одну спідницю, одну пару штанів і один кардиган, наприклад.
 • Виключіть майже всі громіздкі, важкі предмети. Не укладайте більше однієї пари джинсів або важкий светр. З одного боку, ви , ймовірно , можете повторно носити деякі з більш важких елементів. З іншого боку , ви будете займати простір і вага кілька легких елементів.
 • Знайшли старий одяг або дешеве нижню білизну , яке ви не будете заперечувати , залишаючи позаду , як ви носите його. Це дозволить звільнити місце , як ви йдете вперед.

Нам всім потрібні деякі основні туалетні приналежності, коли ми подорожуємо. Хто може жити без зубної щітки або мило, врешті-решт? Але є деякі хитрощі, щоб усунення непотрібних предметів або тримати їх легкими і невеликі.

 • Багато з основних елементів , таких як шампуні, мило і кондиціонер, ймовірно , буде надана готелем. Я завжди думаю , що мені потрібно упакувати цей матеріал, і в кінцевому підсумку з валізою , навантажений крихітними пляшечками готелів. Навіть якщо ви не будете жити де – то з великими туалетними приладдям, що може бути більше задоволення , ніж мати привід , щоб купити французький фрезеровані мило в Марселі, наприклад?
 • Заощадити Надмірна витрати з купівлі розмірів вибірки. Отримати кілька маленьких пляшок і заповнити їх з обраним і додати мітку. Або ходити до халяви сайтів , щоб знайти компанії , які дають проти зразки. Деякі приходять в пакетах замість маленьких пляшечок, які упаковують ще краще.
 • Отримайте невеликої поїздки туалетні мішок , щоб тримати все це організував. Якщо ви отримуєте маленький, це також допоможе вам тримати під контролем туалетні приналежності.
 • Не укладайте феном , якщо ви можете уникнути цього. Майже в кожному готелі у Франції є фен.