Skip to main content

У перший раз Керівництво для відвідувачів в Сінгапур

Що потрібно знати про Найменший Південно-Східної Азії – і – багатого призначення поїздки

У перший раз Керівництво для відвідувачів в Сінгапур

Можна подумати, що країна маленька, розмір середнього американського міста було б легко впізнати з першого погляду, але Сінгапур спеціалізується всупереч очікуванням.

Додому на краще аеропорту в світі, деякі з найкрасивіших архітектури Азії і смачною їжа сцени, яка запозичує з кращих кулінарних традицій своїх сусідів, Сінгапур пропонує повний досвід подорожей непропорційною її розмір.

Дорого? Так, якщо ви експатріанти , але транспорт, проживання і їдальня можуть бути дешевими для досвідчених мандрівників. Занадто забудований? Парки та природні заповідники становлять понад 40 відсотків площі земельної Сінгапуру. Гнітюча? Чи; Сінгапур є творчим центром , де закони фактично дають місцевим художникам більше свободи для самовираження.

відвідувачів Перший час в Сінгапурі є багато очікувань розпаковувати: почати процес з інформацією, ми наводимо нижче.

Що я повинен упакувати речі для моєї поїздки в Сінгапурі?

відсутність в Сінгапурі вітер і високу температуру і вологість може стати шоком для відвідувачів, які використовуються для прохолодного клімату.

Не дивно, що кондиціонери є звичайним явищем по всьому острову; покійного засновника Сінгапуру сам Лі Куан хвацько заявив, кондиціонер, як «один із сигналів винаходів історії». Робіть, як це роблять місцеві жителі, і не ходити занадто довго на відкритому повітрі, якщо ви можете – кондиціонери там через!

Розглянемо вологість і випадкові мусонні дощі, коли ви упакувати одяг для поїздки в Сінгапурі. Носіть вільний і легкий літній одяг, коли в місті. Якщо ви подорожуєте по бізнесу, напівофіційний часто приймається, якщо ви не будете присутні офіційний ділову вечерю. Піджаки і краватки і раніше обов’язкова умова для проведення ділових зустрічей, з непарними винятком тут і там.

Чи є Сінгапур дорогою відвідати?

Офіційною валютою Сінгапуру є сінгапурський долар (SGD), і вона ділиться на 100 центів. Іноземна валюта, дорожні чеки та персональні чеки можуть бути змінені в більшості банків і ліцензованих міняйл. Банкомати можна знайти в усьому Сінгапурі, а також основні кредитні картки широко приймаються.

Статус першого світу в Сінгапурі також означає високі ціни в цілому, по порівнянні з витратами на відрядження в іншій частині регіону. Подорож на жорсткий бюджет в Сінгапурі трохи складніше, але не зовсім неможливо. Читайте про гроші Сінгапуру, банках, міняйла, і інших грошових радах в цій статті на Сінгапурські грошах .

Чи потрібна мені віза летіти в Сінгапур?

Тримачі американських паспортів мають право в’їжджати в Сінгапур на відвідування прохід. Певні обмеження: ви будете мати можливість тільки в Сінгапур , якщо ваш паспорт дійсний в протягом принаймні шість місяців після прибуття, і повинні показати доказ вперед або повернутися проходом. Для більш повного списку візових вимог, см сайту в Сінгапурі імміграції та Checkpoints Authority .

Сінгапур є одним з найпростіших країн подорожують, з огляду на його центральне розташування в Південно – Східній Азії , а також велика кількість зв’язків бюджету авіакомпанії в іншій частині регіону. Аеропорт Чангі не тільки міжнародні ворота в Сінгапурі, це також є великим центром подорожі між Азією та рештою світу.

Чи є Сінгапур безпечно?

Як і належить першою країною в світі, Сінгапур є дуже безпечним місцем подорожі, один з найбільш сімейних місць в регіоні. суворі заходи безпеки уряду, перший підбурювані триваючої загрози тероризму навколо Південно-Східної Азії, продовжує підтримувати репутацію Сінгапуру як безпечне місце.

Репутація Сінгапуру частково тримається на тому , що вона має найсуворіші закони про книжки – покриває не тільки наркотики, але і акти вандалізму і політичної діяльності. Туристи поводяться погано в Сінгапурі слід очікувати , що закон спуститься важко на їхні витівки.

Вживання алкоголю в Сінгапурі не заборонено, але в останній час правила обмежують область , де ви можете пити до змісту вашого серця. Сінгапур Hawker центри не перестали продавати пиво, але кіоски в Гейланге і Маленькій Індії мають більш суворі правила , ніж зазвичай.

Сінгапурська закон розділяє драконівський ставлення до наркотиків поширених в Південно – Східній Азії. Країни суворі Неправомірне закон Drugs карає володіння навіть невеликої кількості заборонених наркотиків, і наказує виконання , якщо ви спіймані з великою кількістю контрольованих речовин. Для отримання більш докладної інформації читайте: Drug Закони в Сінгапурі .

Як я можу отримати навколо Сінгапуру?

Подорож в Сінгапурі досить легко , якщо у вас є навик верхової їзди на автобусі і поїзді, особливо якщо у вас є EZ-Link карти , щоб оплатити свій шлях до кінця. Карта EZ-Link є безконтактної платіжною карткою, ви можете придбати (і долити) в будь-якому 7-Eleven магазині, діють в будь-якому автобусі і поїзді на острові.

Для того, щоб дізнатися, як дістатися з точки А в точку Б, переглянути до GoThere.sg ( офіційний сайт ), сайт , який дозволяє вводити початкову і кінцеву точки на простому англійською мовою, а потім генерує маршрут поїздки , використовуючи як залізничні та автобусні сітки ,

Для користувачів смартфонів, використовуйте офіційне Сінгапурський наземний транспорт в Моєму транспорті Сінгапурського додаток (Android | ITunes) , щоб з’ясувати, кращий шлях між зупинками.

Де я повинен забронювати готель / хостел в Сінгапурі?

Там в місті Сінгапур для кожного бюджету, хоча ви повинні очікувати, що розміщення тут лежить на високому кінці за ціною.

Для чотиризіркових і планом номерів, перевірте ваші варіанти в Marina Bay і сад, серед них історичні готелі, як готель Raffles і новомодних чудес, як в Marina Bay Sands. Balestier Road, Katong, Joo Chiat і Little India краще відомі своїм рюкзаком і бюджетних риє.

Прочитайте цей список готелів Сінгапуру, відсортованих по сусідству ; дешевші варіанти, перевірити цей список бюджетних готелів Сінгапуру .

Що я можу зробити в Сінгапурі?

Територія навколо Сінгапуру пропонує широкий спектр діяльності, яке суперечить невеликому розміру країни.

Різні, окремі райони Сінгапуру представляють різні аспекти національного досвіду: батьківщини для різних етнічних ідентичностей, древніх магазини труться ліктів з бітник водовипусками ( Joo Chiat і Tiong Бахрі ), готель і торгового комплексом гарячих точок житла найбільше у світі преміальних брендів ( Orchard Road ) і горизонт прямо з Jetsons , що піднімається від колишнього британського колоніального порту ( Marina Bay і його визначні пам’ятки , як Marina Bay Sands і Singapore Flyer ).

Туристи будь-якого бюджету можна знайти багато спільного вивчення численних торгових центрів міста, поповнюючи в одному з численних лоточника центрів Сінгапуру, або загоряє на пляжі в меншому курортному острові на південь, Sentosa .

Для резюме сінгапурських пам’яток і пригод , щоб виправдати свою наступну поїздку, прочитайте цей список головних причин відвідати Сінгапур .

Чи є які-небудь Сінгапур парків або диких тварин?

Ретельне управління нерухомістю острова покинув Сінгапур з розрахованим на 47% паркової зони, в основному навколишнє штучні водойми.

Singapore MRT зупиняється прямо перед 74-га ботанічного саду Сінгапуру , тільки країни Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цей парк був створений в 1859 році, побудований британськими колонізаторами уздовж ліній англійської ландшафтного руху часу. На сьогоднішній день понад 6500 видів рослин покривають красиво доглянутий парк площею, розташований всього в декількох хвилинах ходьби від торгового району Orchard.

Великі парки, як 163 гектарів заповідник Букіт Timah і 202 га Сунг-Булох , можна знайти далі від центру міста. Відвідування колишньої своєї 25-метрової Treetop Прогулянка перетинає полог лісу; відвідати останній своїми мангровими деревами ховалися захоплюючий різноманітність перелітних птахів.

Сінгапур піонер в зоопарку світі, такі місця , як Сінгапурський зоопарк , Джуронг Парк птахів і Сінгапур Нічного сафарі пропонує вам великий план поглянути на деяких з найбільш вимираючих тварин в світі, розташований в гуманних відкритих шафах.

Які фестивалі робить Сінгапур має на своєму календарі?

Соціальний календар Сінгапуру тримає острів цікавий круглий рік, з подіями , як китайський Новий рік і Formula One вікенду .

Частки країн багатьох зі своїх головних свят з тим, в іншій частині регіону: сінгапурці відзначають мусульманське свято сезон Рамадану ж, як і інші мусульманські країни в Південно-Східній Азії; Крім того, країна кидає один з найбільш пам’ятних у світі різдвяних і новорічних свят в кінці року.

Для більш повного погляду, прочитайте наш список сінгапурських свят спланувати поїздку навколо.

Що – і де – я їм в Сінгапурі?

Звичайно, ви можете витратити м’яту на багатьох дорогих ресторанах Сінгапуру, але є причина цієї країни один з кращих міст Південно-Східної Азії для вуличної їжі. Харчові суди, відомі як «лоточник центри» пропонують широкий вибір страв азіатської кухні, незважаючи на загальному дефіцит атмосфери і кондиціонування.

широкомасштабна їжа Сінгапуру відображає мультикультурне поєднання сінгапурського населення. Індійські стенди біріані штовхаються західні будки їжі і локшина кіоски в більшості місць. У будь-якому верхньому рознощик центрі Сінгапуру, туристи змішатися з робочим Stiffs на сніданок на роти Кая, або набивають особи з кантонской, Hokkien, індійської, малайської, і «західної» їжу.

Ціни низькі ($ 5 купує вам велику їжу), і ви навіть можете замовити Tiger Beer, щоб піти з їжею лише трохи більше.

Чи є покупки в Сінгапурі коштує?

Так , це – перейти на будь-який з головних торгових районів Сінгапуру , і ви будете приєднатися в неофіційному національному спорті країни!

Там в продаж на майже кожен місяць (найбільший є Great Singapore Sale в серпні ), і покупці можуть отримати багато зробили вони дивляться через торгових домів в Чайнатауне або відвідування магазинів преміум – класу по Орчард – роуд.

Туристи можуть отримати повернення на свої покупки в аеропорту, що дозволяє практично НЕ неоподатковуваний по магазинах для будь-якого мандрівника з пропуском відвідувача.

Ви дізнаєтеся більше , коли ви читаєте наш путівник по магазинам в Сінгапурі .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *