У Топ липня Фестивалі та Події в Римі

Posted on

Липень є одним з найбільш напружених місяців року в Римі, коли число туристів досягне свого піку. Крім того, дуже жарко – це можливо влітку температура перевищує 100 градусів за Фаренгейтом (38 за Цельсієм).

Але якщо ви можете мати справу з щільним натовпом і високими температурами, є ряд гідних фестивалів і подій, які відбуваються кожного липня в Римі. Ви знайдете ці події привертають багато місцевих жителів, а також туристів, тому вони роблять хороші можливості святкувати літо, як це роблять римляни.

Ось деякі з наших улюблених подій в Римі в липні:

Lungo иль Тибр

Уздовж берегів річки Тібр, яка проходить через Рим, цього літа протягом фестивалю є установка села, як продовольчих кіосків, спливаючих ресторанів, мистецтва і ремесел виробників, жива музика і навіть деяких дитячих атракціонів і розваг. Вечорами, коли температура трохи нижче, це прекрасний спосіб провести кілька годин. Ви можете почати на одному відкритому барі чи ресторані в протягом  аперитиву , а потім вибрати інший вечерю під зірками і живою музикою.

Lungo иль Тибр проходить на захід (Ватикан) сторону річки і піднятися по сходах, що ведуть вниз до берега річки. Село знаходиться між площею Трілусса (в Понте Систо) і Порта Portese (в Понте Sublicio). Там є точка доступу для інвалідних колясок в Лунготевере Ріпа.

Festa деї Noantri

Обіймав останні дві тижні липня Festa деї Noantri (діалекті «Фестиваль для решти з нас») зосереджена навколо свята Санта-Марія дель Карміне. Це дуже місцевий фестиваль бачить статую Санта-Марія, прикрашену в ручний вбранні, що переміщуються навколо з церкви до церкви в районі Трастевере, в супроводі груп і релігійних паломників. На закритті фестивалю, як правило, ввечері в минулу неділю в липні, святий марширували на човні вниз Тибр.

Опера в термах Каракалли

Римський оперний театр проводить свою літню серію в древніх, освітлювані руїни терм Каракалли, цілком можливо, один з найромантичніших місць на землі, щоб подивитися оперний продуктивність. Якщо ви хочете квитки на один з цих вистав, не планувати заздалегідь, так як попит значно перевищує кількість місць і термінів виконання. Перевірте тут для інших перших місць, щоб відвідати оперу в Італії.

Рок в Римі

Рок в Римі  є серією концертів влітку , який приносить імениті художник місця в Римі, в тому числі Цирку і Парк делла Музика. Минулі дії включали Брюс Спрінгстін і Rolling Stones. 2019 лінійка включає в себе Бен Харпер і 30 секунд до Марса.

відкрита Музика

Відкриті концерти та інші виступи відбуваються в протягом літа в Римі. Estate Romana  перераховує деякі літні спектаклі і події. У Кастель Сант – Анджело, ви знайдете музику і виступи вечорами в липні і серпні. Концерти проходять на площах і в парках Риму.

Ізола-дель-Cinema

З липня по вересень, широкоформатні фільми демонструються на відкритому повітрі майже щоночі в протягом літа на острові Тіберіна. Це також частина  нерухомості Романа  (Роман літо) серії подій.

Концерт дель Tempietto

Це літо серія, організована Associazione Il Tempietto, являє оркестрові музичні концерти на майданчиках по всьому місту, найчастіше поблизу археологічних розкопок Театро ді Марчелло. Міжнародні диригенти і музиканти часто спеціальні гості.

Roma Incontro иль Mondo

Тільки на північ від центру Риму, тінисті майданчика Вілли Ада є місцем для живого сезону року, блюзу, джазу, електронних і світових музичних концертів, за участю міжнародних та італійські художниками.

I Giardini делла Філармонійний

Римська Філармонія пропонує цього літа серію концертів на території вілли Боргезе. Концерти програма тематичні навколо музики з різних країн, тому лінійки могли б фігурувати, наприклад, працює від всіх німецьких, польських чи аргентинських композиторів.