У Топ Рим Фестивалі та події в червні

Posted on

 У Топ Рим Фестивалі та події в червні

Червень є початком високого літнього сезону в Римі, і Вічне Місто кілець в порядку, з деякими з найбільш важливих свят і подій. І в той час як червень є напружений місяць в Римі, ви все одно знайдете менш щільні натовпу, ніж в липні і серпні, і м’якій погоді в цілому.

Ось список кращих подій в Римі в червні. Зверніть увагу, що 2 червня, День Республіки, національне свято, тому багато компаній, в тому числі музеїв і ресторанів, буде закрито.

День Республіки (2 червня)

День Республіки, або Фесту делла Repubblica, це велике національне свято на кшталт дні незалежності в інших країнах. Він нагадує Італія стає республікою в 1946 році, після закінчення Другої світової війни. Величезний парад проходить на Віа дей Форі Імперіалі і включає в себе приголомшливий естакаду на ВВС Італії, а потім музика в Квіринал Gardens.

розарій

Міста Rose Garden відкритий для публіки в травні і червні, як правило, через про другий або третій тиждень червня. Сад знаходиться на пагорбі Авентін, як Віа ді Валле Мурсії 6, недалеко від Цирку.

Корпус Доміні (ранньо до середини червня)

Рівно через 60 днів після Великодня, католики святкують Corpus Domini, який шанує Святу Євхаристію. У Римі це свято зазвичай святкується з масою в соборі Сан-Джованні ін Латерано з подальшим ходом на Санта-Марія-Маджоре. Багато невеликих міст провести Infiorata для Corpus Domini, створюючи килими з конструкціями з квіткових пелюсток в передній частині церкви і уздовж вулиць. На південь від Риму, Гензан хороший місто для квітки пелюстки килимів, або голова на північ від міста Больсене на озеро Больс.

Свято Святого Іоанна (Сан-Джованні, 23-24 червня)

Це свято відзначається в величезній площі перед церквою Сан-Джованні ін Латерано, місто найважливіший собор Риму. Традиційно святкування включає в себе харчування равликів (lumache) і порося, плюс концерти і феєрверк. Равлики є частиною традиції, як їх роги, як вважають, є смуту і занепокоєння – поїдаючи їх, ви усунути всі ваші турботи за рік.

Святі Петро і Павло день (29 червня)

Два з найбільш важливих святих католицизму святкуються на цьому релігійному святі зі спеціальними масами в базиліці Святого Петра у Ватикані і Сан-Паоло Fuori Le Mura. На площі Святого Петра, масивний дисплей Infiorata містить більше 1 мільйона квітів майстерно відображаються в конструкціях на асфальті. Ефектний феєрверк над рядом Кастель Сант-Анджело закриває гуляння.

Lungo иль Тибр

«Уздовж Тібру» це літо-давно фестиваль на березі річки Тібр (Тибр) річки, яка проходить через Рим. Він має сільську атмосферу продовольчих кіосків, спливаючих ресторанів, мистецтва і ремесел виробників, жива музика і навіть деяких дитячих атракціонів і розваг.

Lungo иль Тибр проходить на захід (Ватикан) сторону річки і піднятися по сходах, що ведуть вниз до берега річки. Село знаходиться між площею Трілусса (в Понте Систо) і Порта Portese (в Понте Sublicio). Там є точка доступу для інвалідних колясок в Лунготевере Ріпа.

Рок в Римі

Щорічний рок-фестиваль в циганському стартує в кінці червня, в результаті чого хедлайнера музичних актів в місця в околицях Риму, в тому числі Цирку.