Фестивалі в Таїланді – Коли і де

Posted on

7 Божевільні фестивалі, які могли б вплинути на вашу поїздку в Таїланд

Фестивалі в Таїланді - Коли і де
Фестивалі в Таїланді святкується з задоволенням і може зробити перерву або вашої поїздки, в залежності від часу. Немає нічого гіршого, ніж просто відсутня велика подія, почувши про це, і справа з натовпами, а не отримувати, щоб насолоджуватися фестивалем.

Хоча технічно два окремих свят, Лойкратхонг і Yi Peng, як правило, об’єднані в один візуально вражаючий свято вогню і світла.

Тисячі полум’я харчування китайських ліхтарів викидаються в повітря і з’являються як нові зірки в нічному небі. У той же час, тисячі крихітних човнів з палаючими свічками виходять на річку в Чиангмае, як суцільний феєрверк стріли над головою. З обох річки і небо буквально на вогонь, візуальний ефект приголомшливий!

Ліхтарі висіли по всьому місту, спеціальні обряди відбуваються в храмах, і велика процесія паради вулицями Чиангмая; Лойкратхонг є одним з найбільш користуються фестивалів в Таїланді.

 • Коли: Лойкратхонг відбувається в листопаді. Терміни зміни , тому що фестиваль заснований на місячному календарі.
 • Де: Бути свято Ланна, Лойкратхонг і Yi Peng краще досвід в Північному Таїланді, або в Чіангмай, Чіанграй, або в невеликих селах за межами Чіангмай , такі як Мей Чо.

Сонгкран, тайський Новий рік і вода фестиваль, відзначається, кидаючи відра води на друзів і незнайомих людей в добродушного веселощів. Багато гуляки купити великі гармати води і боротися з ним на вулиці в мокрому, дикому, танцях свавілля.

Вулиці Чіангмай закриті протягом декількох днів танців і водою метання; вода забезпечується рів навколо Старого міста. Ви, ймовірно, залиті протягом декількох хвилин виходячи з готелю, так водонепроникні ваші речі і озбройтеся відром; ніхто не має права залишатися сухим!

 • Коли: 13 квітня по 15
 • Де: Сонгкран відзначається в деякій мірі по всьому Таїланду, однак, епіцентр Чіангмай.

Один з найдивніших фестивалів в Таїланді, не думаю, що на хвилину, що Пхукет Вегетаріанський фестиваль є про обговорення тонкощів тофу. Учасники охоче проколюють особа з кинджалами або шампурами, ходити по розпеченому вугіллю, і лежати на ліжку ножів.

Феєрверки, спів і танці натовп на вулицях додати до хаосу, як добровольці здійснювати акти членоушкодження. Дивно, але віддані стверджують, що вони відчувають себе трохи болю, і навіть їх рани швидко загоюються після фестивалю.

 • Коли: В період з вересня по жовтень; зміна дати на основі китайського місячного календаря.
 • Де: Острів Пхукет, Таїланд. Деякі торжества проходять в Бангкоку.

Ви, звичайно, не потрібні їхати в Китай, щоб насолодитися потужним китайським святом Нового року. З жителями і впливів з усіх куточків, Таїланд отримує принести в новий рік з трьома різними свята: 1 січня, тайський новий рік під час Сонгкран, і китайський Новий рік.

Китайський Новий рік вражає великим в Китайському кварталі, Бангкок, з феєрверками, парадами, левиними танцями, а також спеціальними продуктами харчуванням.

 • Коли: зміна дати в рік, але китайський Новий рік , як правило , падає в січні або лютому.
 • Де: Китайський Новий рік святкується в усьому Таїланді, але епіцентр знаходиться в китайському кварталі Бангкока.

Те, що почалося кілька десятиліть тому, мовляв, як невелика партія серед друзів трансформувалася в можливо найбільшою пляжній вечірці в світі. Цілих 30 000 чоловік і більше спуститься на одному пляжі в тайських островах кожен місяць, щоб танцювати, грати з вогнем, і жити гедоністичні фантазії під повним місяцем. Погром повинен бути побачити, щоб повірити.

Божевільні партії стали обрядом проходу для туристів, що рухаються по Banana Pancake Trail через Південно-Східну Азію. Full Moon Сторони стали настільки популярні, що Хад Рін навіть не може вмістити всіх бажаючих; багато завсідників спати в піску або залишитися на прилеглих островах. В даний час площа залишається зайнятою зі сторонами, які святкують майже кожну фазу місяця.

 • Коли: В ніч повного місяця, щомісяця року. Багато буддійські свята збігаються з повним місяцем, тому дата партії коригуються. Дивіться дати Full Moon Party .
 • Де: Хад Рін на острові Ко Пангало , в Сіамській затоці.

Король Пуміпон Адульядет був найдовшим правлячим монархом у світі до його смерті в 2016 році король був любимо в Таїланді; його смерть стартувала річний національний траур в Таїланді.

Його день народження залишався День батька, тим часом, святкування День народження короля переїхав 28 липня.

 • Коли: 5 грудня
 • Де: Бангкок

Король Maha Маха Вачіралонгкорн змінив свого батька в якості нового короля Таїланду. Його день народження є патріотичний захід, яке щорічно відзначається з феєрверками, акти добрих справ, і маніфестацій.

 • Коли: 28 липня
 • Де: На протязі всього Таїланду, але найбільше святкування у Бангкоку

8. День народження Королеви

Королева Таїланду Сірікіт Kitiyakara, це так само, як люблять тайців. Вона в світі довше консорт монарха. Спеціальні свята відзначають щороку свій день народження.

 • Коли:  12 серпня
 • Де:  Бангкок і Чіангмай

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *