Франція в серпні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

Франція в серпні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися
Французи традиційно беруть свої літні канікули з 14 липня (День взяття Бастилії) до середини серпня, так що ви можете знайти деякі магазини закриті протягом першої половини місяця, як жителі північної Франції мігрують на півдні, де міста прибережні пляжні відчувають великі обсяги туристи і громадяни однаково гріючись на літньому сонці.

Серпня ще високий фестивальний сезон у Франції, який святкує їжу, музику (особливо джаз), вуличний театр, мистецтво та фільми протягом місяця. Там зокрема, акцент на місцевих фестивалях, як французи йдуть назад до свого коріння і прийняти будинки відпочинку в багатьох маленьких селах протягом першої частини місяця.

Багато з таких міст, як Шартр і Ам’єн покласти на ефектних світлових шоу в нічний час, коли замок в Блуа представляє драматичний живий урок історії після настання темряви, коли погода залишається досить теплою, щоб залишитися пізно. Крім того, всі музеї та визначні пам’ятки відкриті з розширеними годинами літніх протягом місяця, і це один з кращих часів, щоб випробувати на свіже повітря на тротуарах і терасах по всій країні.

Серпня погода у Франції

Погода у Франції, як правило, славна протягом серпня місяця, але він може бути бурхлива в деяких регіонах. Як правило, ви можете очікувати, блакитне небо і теплі температури, навіть в нічний час, але згідно з тим, де ви знаходитесь у Франції, існує різниця в кліматі. Середні максимуми по всій країні сягають понад 80 градусів за Фаренгейтом в самих спекотні дні і середні мінімуми досягають до 55 градусів за Фаренгейтом на прохолодні ночі.

У Парижі і на півночі Франції, серпень може бути непередбачуваним. Це може бути бурхливим тому очікувати сильні зливи в будь-який час, але це також може бути дуже жарко. Тим часом, на півдні Франції, може бути жарко і волого, показуючи кілька теплових хвиль в цьому місяці з температурою до високих 90-х років. Залежно від того, в якому місті ви відвідуєте, ви, ймовірно, зазнають різко різну погоду.

 • Париж: Середні максимуми 75 F, середні мінімуми 59 F і 13 днів дощу
 • Бордо: Середні максимуми 79 F, середні мінімуми 57 F і 11 днів дощу
 • Ліон: Середні максимуми 79 F, середні мінімуми 56 F і 11 днів дощу
 • Ніцца: Середні максимуми 81 F, середні мінімуми 64 F, і 7 днів дощу
 • Страсбург: Середні максимуми 75 F, середні мінімуми 55 F і 14 днів дощу

що Запакувати

Франція велика країна так, що ви пакет залежить від того, де ви збираєтеся. У спекотній, сухий півдні Франції, ви хочете легкої бавовняний одяг, легку вітровку, шапку або козирок, добре сонцезахисну, купальник, хороше взуття для ходьби, і з відкритим носком сандаля. У більш вологою, північній частині Франції, ви можете принести плащ, парасольку і не промокає взуття і, можливо, навіть легку куртку в разі, якщо ви отримаєте холодно вночі.

Серпня Події у Франції

Від багатьох культурних свят в живих музичних фестивалів, не бракує в великих поточних і щорічних подій, що надходять до Франції в серпні цього року. У той час як багато місцевих жителів стікаються в південних пляжах Франції, щоб охолодитися, інші залишаються в місті, щоб випробувати різноманітність країни через різні спеціальні заходи.

 • Джаз Marciac: Цей джазовий фестиваль проходить в протягом трьох тижнів з 27 липня по 15 серпня в південно – західній частині села Марсіак і особливості місцевих і зарубіжних художників.
 • Arelate фестиваль : Арль Римська Арена оживає гладіатор, колісниці і римські гри для святкування середньовічної культури з 18 серпня по 26.
 • Шомон-сюр-Луар Міжнародне свято для саду: відповідь Франції на Chelsea Flower Show в Лондоні проходить в долині Луари з квітня по листопад щороку.
 • Піротехнічні Art Festival : Феєрверк шоу представлений іншій країні щороку в бухті Канн. Франція представить «АльфаПіро» у вівторок, 7 серпня,той час як Фінляндія представить «Joho Піро» в середу, 15 серпня, і Філіппіни представить «Дракон Firework» в п’ятницю, 24 серпня.
 • Світовий Культури Фестиваль : міжнародний фестиваль народного танцю і музики в Монтуар-сюр-ле-Луар 9 по 15 серпня.

Серпня Рада туристам

 • Якщо ви не любитель великих натовпів, уникати півдня Франції в першій половині місяця і триматися подалі від міст під час великих свят, таких як фестиваль мистецтв піротехнічних.
 • Бронювання номера, замовлення столика в ресторані, концерт і квитки, і вартість авіаквитків завчасно, щоб уникнути перепроданості місця і за завищеною ціною поїздки.
 • Номери продати швидко на півдні Франції, особливо в містах, але ви можете мати деякі удачі на півночі Франції або кілька невеликих прибережних міст. Або ви завжди могли ночувати під відкритим небом в одному з громадських кемпінгів за невелику плату.
 • У той час як ви не можете замовити квитки на поїзд заздалегідь (якщо ви плануєте подорожувати між північною і південною Франції), покупка вперед ви можете заощадити гроші на дорожні витрати.