Франція: поганий, потворний і смердючий

Posted on

 Франція: поганий, потворний і смердючий

Це прекрасний день, і ви ходите по вулицях Парижа. Ви заглянути в вітрини бутіків і меандр повз вуличних кафе. Потім, раптово, ви це відчуваєте. Ви крок, і ваша нога відчуває смішне повидло. Він ковзає небагато. Ваше дихання перехоплює. Merde! (. Буквально) Ви тільки що вийшли в один з менш, ніж магічна аспекти відвідування Франції: собачий д. Звичайно, є чудові речі про Францію: спостереження людей в кафе, чудові собори, смачна їжа, і історичні пам’ятки в достатку.

Франція є абсолютно неймовірним, дійсно. Але з хорошим завжди приходить погано.

В даний час існують закони у Франції, як і в інших про очищення після вашої собаки, але, мабуть, французи вниз список. Може бути, це мода річ; Зрештою, ваш Джиммі Choos є для балансує в, не нахиляючись вниз (завжди хитромудрий з такими високими підборами) на тротуар рівня.

Не давайте цей список поганих речей покласти вас від відвідування. Зрештою, це все насправді просто французька річ. Але ви також повинні бути готові до поганої, потворний і смердючий до вашого візиту, особливо якщо ви ніколи не були у Франції. Тут все закривавлені і огидні подробиці про поганий стороні Франції.

собака Droppings

Вони можуть вдарити в будь-якому місці. На тротуарі; на вулиці. Французи люблять свої собака, і це весело, щоб побачити їх ходити, сидячи в кафе, або відпочити в магазинах. Але, вони повинні «йти» куди-небудь. Ви просто не знаєте, коли ви потрапили на міну.

Найкраще у Франції, щоб тримати своє периферійний зір на землі нижче вас, якщо ви хочете, щоб уникнути цуценя корми.

туалети

Використання вбиральні у Франції може бути пригодою, виклик або навіть емоційно рубцюванням. Незважаючи на те, що вони не такі погані, як страшилки ви, можливо, чули, що вони все ще є проблеми.

З одного боку, якщо ви сидите в кафе, вони не будуть коштувати вам деякі зміни. З іншого боку, вони не завжди чисті, а іноді може бути абсолютно страшно.

Є також горезвісні громадський туалет стручки. Концепція є хорошим: зазвичай можна знайти один з них всюди. Ви повинні мати точні зміни; вони зазвичай коштують € 1 до € 1,50 у використанні. Вони насправді чистіше, ніж вони, здається, через масивної запивати після кожного використання. Це трохи різкий, щоб двері поруч з вами, коли ви крок всередину. І, звичайно ж, не всі з них працюють.

графіті

Якщо судити французьке село вид з поїзда, ви, ймовірно, мають досить низький думка. Це тому, що ці райони, як представляється, основною мішенню Taggers, і часто будівлі покриті графіті. Це ганьба, насправді, коли ви бачите написи на стінах історичної будівлі або псуючи ландшафт. Це одна погана сторона багато відвідувачів в перший раз дивує. Графіті досить плідний у Франції.

That Smell

Остерігайтеся запах запах тіла. Це може бути майже достатньо, щоб зробити ваші очі водою. На щастя, ця ситуація, здається, покращилися за останні роки. Зрештою, французи одні з кращих мило в світі; кожен любить хороший бар цього знаменитого Марсель мила з оливковою олією.

Інший запах, який є звичайною справою, що сечі. Може бути, це труднощі і за рахунок використання туалету, але ви можете зловити запах сечі в багатьох громадських місцях. Це, здається, найгірше в певних місцях (залізничні станції коридори, алей, сходів, і так далі).

Схема проїзду, парковка, і Скутери

Французи трохи бунтівний менталітет, коли справа доходить до водіння. Вони часто порушують правила дорожнього руху, і, як правило кричущим. Ви навіть не повинні бути за кермом у Франції, щоб це було проблемою. Уважно стежте за ізгой автомобілів при перетині вулиць, а також.

Найдратівливішим аспектом є самокат у Франції, водії яких, як правило, скористатися їхньою здатністю йти в будь-якому місці. Ви, можливо, доведеться ухилятися від них на тротуарах, вони часто очолюють неправильний шлях вниз вулиці і, до того ж все, що вони шумлять. І вони всюди.

І паркуватися там, де вони хочуть.

До речі, французи паркуватися в будь-якому місці вони знаходять отвір, яке буде (або, можливо,) підходять, навіть якщо це означає тротуар, подвійну парковку, блокуючий трафік, блокуючи пандуси інвалідів на тротуарах, натиснувши бампери декількох автомобілів парк, і так далі.

копчення

Всім відомо, що французи люблять свої сигарети. Це означає, що це буде важко уникнути диму під час відвідин Франції. Це ще одна ситуація, яка поліпшилася досить різко протягом дуже короткого періоду часу.

Раніше вважалося, що не було такого поняття, як зона для некурящих Франції. Зараз майже всі громадські місця вільні від тютюнового диму: аеропорти, залізничні вокзали, поїзди, торгові центри, ресторани і кафе.

непередбачувані годин

Це може бути трохи виклик потрапляючи в ритм французького графіка, в якому магазини часто закриваються на довгі обіди, а також ресторани, як правило, близькі між прийомами їжі.

Це може бути не самим приємним описів Франції, але ці мінуси набагато переважають плюси. Ця стаття призначена , щоб підготувати вас до того , що очікувати. Але, як французи, просто котитися з ним. Ви не можете насолоджуватися життєрадісністю , якщо ви зациклені на негативі.