Франція і Париж в липні: Фестивалі, Літні продажу, Відкриті їдалень та відмінна погода

Posted on

Франція і Париж в липні: Фестивалі, Літні продажу, Відкриті їдалень та відмінна погода

Липня у Франції час фестивалю. Під відкритим небом столове і вулична активність галасливі. Парки та сади славні з красивими квітами і запахами. Залежно від того, де ви знаходитесь у Франції, ваша погода в великих містах може коливатися від однієї області до іншої.

погода

Погода у Франції, як правило, прекрасні в липні, хоча це може бути дуже жарко, піднятися на 90 F, і сильної спеки може статися. Тому переконайтеся, що ви бронюєте номер в готелі з кондиціонером.

Париж не слід не передбачуваний характер; це може бути прекрасним на вулиці погода, або це може дощ досить важко.

На півдні Франції і в середині країни може бути дуже жарко в липні. Париж і північна частина країни можуть отримати багато дощу, тим часом Ніцци по Французькій Рив’єрі в середньому близько двох днів дощів в липні.

До кінця липня, немає шансів мистраль, сухий вітер, який тримає погоду в Провансі незвично сонячно, але може також поширюватися лісові пожежі.

місто Середні температури
Париж 66 F, з високою при 75 F і низьким при 59 F
Бордо 59 F, з високою при 66 F і низьким при 50 F
Ліон 70 F, з високою на 81 F і низьким при 59 F
хороший 73 F, з високою при 81 F і низьким при 68 F
Страсбург 66 F, з високою при 77 F і низьким при 55 F

що Запакувати

Так як погода може бути непередбачуваною, то має сенс бути готовим. Або це, або планують зробити багато одягу магазинів, які не можуть бути поганою ідеєю або з липня одні з кращих магазинів навколо з постачальниками проливаючи на вулицю.

Так як це літо, ви можете очікувати, щоб носити легкий, бавовняний одяг, футболки, шорти і сандалі. Хоча, якщо ви збираєтеся відвідати міста і населені пункти, ви можете взяти з собою зручне взуття для ходьби. Упакувати сонцезахисні окуляри, сонцезахисний козирок або капелюх і сонцезахисний крем для сонячних днів. Якщо ви плануєте причалювання, взяти з собою купальний костюм.

Ви можете принести легку куртку, довгі штани і закрите взуття для холодних ночей. Упакуйте парасольку, особливо якщо ви будете в Парижі, який має високу ймовірність дощу, ніж в інших частинах країни в липні.

Подорож в липні: за і проти

Франція святкує все, від їжі до музики і пишається тим, що вона має деякі з кращих джазових фестивалів, світового класу в липні. Ви також відкриєте для себе дивовижний вуличний театр, декоративно-прикладного мистецтва, а також верхню класичну та популярну музику. А також, ви можете стежити за найзнаменитішою велогонки в світі, Тур де Франс (це як про і шахраєм, так як якщо ви плануєте їздити по Франції, може бути вулиця закриттів).

Всі музеї та визначні пам’ятки відкриті. І, в літній час, більшість пам’яток продовжити години літнього періоду з деякими пізно вночі отвори.

Шопінг стає краще в липні. Ринки, в зокрема , на півдні Франції, заповнюють вулиці з привабливими кіосками. Масові продажі відбуваються протягом усього місяця липня. Це сезон офіційних, державних регулюється продажів у Франції. Перевірте магазини з « SOLDES знаків» у вікнах. І якщо ви перебуваєте в сільській місцевості, пам’ятаєте цю відома одноденний продаж званого  VIDES Greniers (спорожнення горища).

Якщо є один поруч з вами намагаються йти; Ви отримуєте великі угоди і веселий день.

Відкритий їдальня знаходиться на своєму піку. Липень кращий місяць для покриття і тераса їдальні. Відкриті кафе роблять жваву торгівлю.

Як це популярне час, ви можете випробувати більш високі тарифи для повітря і вилягання. А також, ви можете загрузнути в натовпах відвідувачів, які перебувають у відпустці від решти Європи, особливо в популярних місцях, як на Лазурному березі і в долині Луари

Хоча погода зазвичай співпрацює, теплова хвиля може відбутися в липні, так що це ще один шахрай, хоча, якщо ви плануєте поїздку на південь Франції, в водах Середземного моря будуть тримати вас прохолодно.

Фестивалі та моменти подій

  • Авіньйонський фестиваль є щорічним фестиваль мистецтв проводяться в Авіньйоні, Франція, кожен липні у дворі Палацу Папа з 1947 року є найстарішим збереженим фестивалем у Франції.
  • День взяття Бастилії, як правило, відзначається з феєрверками по всій Франції. День взяття Бастилії в Парижі, як правило, включає в себе військовий парад на Єлисейських полях, танцювальну вечірку, і багато іншого.
  • Шомон-сюр-Луар Міжнародний фестиваль сад в долині Луари є відповіддю Франції на Chelsea Flower Show в Лондоні.