Харчування в Lau Pa Sat фестиваль ринку, Сінгапур

Posted on

 Харчування в Lau Pa Sat фестиваль ринку, Сінгапур

Вчорашній публічний ринок, сьогодні Масивна Hawker центр в центрі міста Сінгапур

Вікторіанської епоха структура филиграни чавунної Lau Pa Sat фестиваль ринок виглядає абсолютно недоречна в гіпермодерном діловому районі Сінгапуру, але це вдалося уникнути шкідництва м’яча, йдучи за течією. Стоячи між Крос-стріт, Boon Tat-стріт і Robinson Road, на сто плюс-річних ринок будівельних порід на день і ніч, Dishing з преміум Hawker їжі для відвідувачів.

Центральне розташування на ринку робить його головним приманкою для туристів і службовців в сусідньому діловому районі: його 5500 квадратних метрів внутрішнього простору місць близько 2000, хоча часто заповнений до під час обідньої перерви або у вихідні дні вечорами.

Будівля є одним з найстаріших в Сінгапурі: структура ринку чавунної сходить до 1894 року і знаходиться в постійному використанні, так як, за винятком декількох років в кінці 1980-х років (він був розібраний, а місцева лінія MRT була будується, і покласти знову разом після того, як MRT відкритий).

Як дістатися: Ринок Lau Pa Sat фестиваль розташований на стику Boon Tat – стріт і Robinson Road. Для того, щоб дістатися до Lau Pa Sat на MRT, висадку на станції метро Raffles Place і прийняти виходу Я, дійсно, дуже довгий тунель , який виходить через пару кварталів від Лау Па Сат Дотримуйтесь вказівниками, ходити по Крос – стріт і там ви.

Вишуканий Вікторіанський інтер’єр

Корпус будівлі Lau Pa СБ (раніше відомий як Telok Айер Market) сходить до 1894. Дизайн британський колоніальний інженер Джеймс MacRitchie, восьмикутна структура була побудована для розміщення на ринку, який був переміщений в район після того, як його старий сайт і тезка в телиць Ейер, Chinatown був зруйнований. (Нинішню назву будівлі приходить до нас від витоків ринку; «Lau Pa села» є Hokkien для «старого ринку».)

Старий ринок був зроблений з деревини та пальмової солом’яної покрівлі. MacRitchie вирішив резюмувати старий дизайн в збірному чавуні імпортованого з Шотландії – зберегти старий восьмикутний план поверху, новий ринок придбав багато балку і стовпи, із залізною філігранню, що прикрашає внутрішні кутами і арку.

З часом площа навколо Lau Pa Sat перетворилася в центральному діловому районі Сінгапуру, а сам ринок зіткнувся сумнівне майбутнє. Переобладнано в рознощик центр в 1973 році, будівля ринку було жваві бізнес годування офісних працівників до будівництва прилеглої станції метро не змушувало його закриття в 1986 році.

Влада не мали ніяких планів опалубних історичну структуру добре, хоча: будівля була ретельно розібрано, його 3000 частин марковані і збережені для подальшого відновлення. Після трьох років і 6,8 млн SGD (близько 5,3 мільйонів доларів), відновлений ринок був відкритий, щоб служити голодні обідають.

Зіпсовані для вибору: Замовлення їжі

Масивний інтер’єр забезпечується чавунної структура притулків Lau Pa Sat в більш ніж 200 продовольчих кіосках розподілений по вісім коридорах, все сходиться на центральний атріум, де напої стійло роздає пиво, воду і безалкогольні напої мити пряний вибір вниз.

Вибір продуктів харчування є експансивним, дешево (але трохи дорожче, ніж корм в громадському лоточників центрах, як Old Airport Road і Букіт Timah) і інтернаціональних. Крім місцевої кухні, які ви знайдете в кожному рознощик центрі (китайська, малайська, індійські, і «Західна» їжа), Lau Pa СБ також будинки кіосків, які обслуговують корейська, японська, в’єтнамський, і вибір філіппінського.

Street Dining After Dark

Після 7 годин (або 3 вечора у вихідні та святкові дні), Lau Pa Sat стає сполучною ланкою для ринку продуктів харчування вулиці, яка займає всю сукупність прилеглих Boon Tat-стріт. Близько десятка відкритих кіосків встановлені вздовж Boon Tat-стріт, і вечірнє повітря густіє з ароматом грільной сатай, куряче крильце, і барбекю з морепродуктів.

Керівництво охоплює вулицю з розкладних столів і пластикові стільці, які все заповнюють протягом декількох хвилин. Там щось дратівливо ретро про відкритому повітрі їдальнею досвід Lau Pa САТ: як ніби ліс висоток оточуючих Lau Pa Sat не вдалося вискочити цей старий-Тимей міхур традиційних з’їдає. Це так близько до початкового Сінгапурського досвід вуличної їжі, як можна отримати ці дні, нагадує старі добрі часи, до того, як уряд обмежується вуличних лоточників їх власних лоточника центрів в 1970-і роки.

У старі часи, Сінгапур рознощики використовуються для гриля курячих крилець над перекинутим маслом барабаном, наповнений вугіллям. Сьогодні прилавки виглядають більш сучасними (і набагато більш портативними), але аромат залишається вірним своїй історією, багатий традиційними маринадом і подається з пряним перцем чилі. Сатай поставляється з товстим, багатим горіховим соусом, всі види м’яса зберегти свинини (Satay продавці, як правило, Муслім).

Гриль сцена на Boon Tat залишається відкритою для бізнесу до 3 години ночі.