Skip to main content

Червня в Лондоні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Червня в Лондоні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Червні в Лондоні це не зовсім те, що ви очікували б, якщо дивитися в Лондоні як холодно і сиро. Температури у верхніх 60-х і кількість опадів приблизно такий же, як і в травні-вісім днів з місяця. Це приємне час для відвідування, хоча інші мають ту ж ідею, так що ви можете зіткнутися з деякими вже натовпами курортників.

Там багато, щоб побачити День народження параду королеви, Вімблдонського тенісного турніру, а також всіх великих історичних і мальовничих місць, що Лондон відомі.

Лондон Погода в червні

Червень дуже зручно для того, і приблизно в Лондоні. Середня високі коливається близько 68 градусів за Фаренгейтом (20 градусів за Цельсієм) і середнього мінімум становить 52 градусів за Фаренгейтом (11 градусів за Цельсієм). Сонце світить в середньому 7 годин на день.

що Запакувати

Через кілька днів може бути сонячно і тепло; деякі хмарно і дощитиме. Найкраще упакувати шари і легку куртку і завжди приносить з собою парасольку, досліджуючи Лондон. Зручні Черевики необхідність, особливо на набережних доріжок і мощених вулиць.

Червень Події в Лондоні

Основні події включають в День народження Королеви, відвідування секретні сади і площі Лондона і на турнірі Wimbledon Tennis. Там немає банківських свят в червні місяці.

 • Queen Elizabeth має два дня народження щороку. По-перше, її справжній один, на 21 квітня (вона народилася в 1926 році), а другий один, державне свято, на другу суботу червня. Винос Колір: День народження королеви Parade є царственим подією святкування церемоніального дня народження королеви з ходою понад 1400 солдатів, 200 коней, а також більше 400 музикантів. Ви можете увійти в лотерею для простих квитків перегляду вперед для перегляду цього захоплюючого видовища.
 • Королівська академія Літньої виставка  ( з середини червня до середини серпня): Помилуйтеся роботи художників всіх достоїнств на цьому щорічному заході в Королівській Академії. Близько 1000 творів мистецтв відбираються журі , з цілих 10 000 записів кожного року. Традиція бере свій початок 1759 році.
 • Free Range – Art & Design Градуси Шоу (червень і липень): Див твори творчих випускників в Old Truman Brewery в Shoreditch. Категорії включають в моду, мистецтво, графіка, фотографії та дизайну інтер’єру.
 • London Open Garden Квадрати на вихідні ( з початку до середини червня): Дослідіть секретні сади і площі Лондона, деякі з яких зазвичай не відкриті для громадськості.
 • Всесвітній день велосипед Голий (Hyde Park) (суботу на початку червня): Дивіться тисячі голих велосипедистів вийшли на вулиці Лондона на знак протесту проти залежності нафти і автомобільної культури.
 • Spitalfields фестиваль ( в протягом червня): Це дві-тижневий фестиваль пропонується еклектична лінійка музичних виступів, переговорів і семінарів в різних місцях по всьому Shoreditch.
 • Лондон Ратха – ядра (Харе Крішна фестиваль колісниць) (неділя червня): Це яскраве свято Харе Крішна показує парад барвистих колісниць, музика, барабани і танці.
 • Opera Holland Park ( з червня по початок серпня): захопити квитки , щоб побачити деякі з кращих виконавців оперного світу потрапили високі ноти в парку театру Голландії.
 • Bike Week (середина червня): Візьміть участь в ряді загальноміських велосипедних заходів в рамках цього міжнародного свята всіх речей двоколісних.
 • Побиття Retreat (два вечори в червні): Ця урочиста подія на параді кінної гвардії об’єднує військову музику, феєрверки і барабани , щоб відзначити традицію розриваючи бойових дій між військами.
 • Смак Лондона (чотири дні в кінці червня): Приклади деяких з кулінарних визначних пам’яток Лондона на цьому гурман заході в Риджентс-парку , який об’єднує продуктові крамниці і невеликі шматочки з кращих ресторанів міста.
 • ВР Портрет нагороди в Національній портретній галереї ( з середини червня до середини вересня): Це щорічний захід портретної є одним з найпрестижніших конкурсів сучасного мистецтва в світі.
 • West End Живий (вихідні в кінці червня): Спіймати безкоштовні виступи топ West End показують на Трафальгарській площі в рамках цієї щорічної вітрини.
 • Грінвіч і Docklands Міжнародний фестиваль (4 дня в кінці червня): найбільший лондонський фестиваль вуличного мистецтва особливості вуличний театр, танці, кабаре, і художні інсталяції.
 • Wimbledon Tennis Championships (останній тиждень червня і перший тиждень липня): Це історична подія Великого шолома відбувається в зеленому куточку південно-заході Лондона.
 • Бездротовий музичний фестиваль (червень або липень): Цей кумедний уїкенд музичний фестиваль проходить щороку в Фінсбері – парку в північній частині Лондона.

поради мандрівникам

В кінці весни і влітку в Лондоні прем’єр туристичного сезону так що є кілька готелів і льотні угоди. Осінь і зима є сезони для угод, але це обов’язково буде вологіше і холодніше. Сезон відпусток, в грудні, також час, коли відвідувачі стікаються в Лондон. Так в червні, щоб ваші плани заздалегідь і шукати «жайворонок» угод.