Skip to main content

Чианг Травня Wat Phra Це Дойсутхеп: Повне керівництво

Чианг Травня Wat Phra Це Дойсутхеп: Повне керівництво

Chiang Mai це місто, наповнений храмами. Як ви досліджувати старе місто, ви не можете ходити більше, ніж кілька футів, не бачачи один, і всі вони добре стоїть вашого часу, як мандрівник. Але один з найбільш священних храмів на півночі Таїланду, той, який вінчає гору Дойсутхеп на західній околиці Чіангмай, безумовно, те, що не повинно бути пропущено. Планування поїздки в гори, щоб побачити храм досить легко зусилля від Чиангмая і існують різні способи зробити це. Незалежно від того, який варіант ви не вибрали, вид з храму і красу околиць не роблять для гідної одноденної поїздки з міста.

Читайте далі, щоб дізнатися більше Wat Phra Це Дойсутхеп, потрапити туди, і що очікувати, коли ви приїдете.

історія

Сам Сузеп є районом західній частині міста Чіангмай, і той, який отримав свою назву від сусідньої гори (DOI то гора в північній тайської), і храм на вершині-Ват Пхра Це Дойсутхеп, знаходиться на схилі гори. Гори, а також сусідня Дой Пуй, утворюють Дойсутхеп-Пуй Національний парк. З точкою зору вражаючого храму, будівництво на Wat Doi Suthep почалося в 1386 році і відповідно до популярній легенді, храм був побудований, щоб тримати шматок кістки від плеча Будди.

Один з цих кісток були встановлено на священному білому слоні (важливий символ в Таїланді), який потім піднявся гора Дойсутхеп і зупинився біля піку. Після того, як сурмлять в три рази, слон ліг і м’яко пішов в джунглі. Місце, де він лежав тепер місце, де був заснований храм Дойсутхеп в.

Як дістатися до Wat Phra Це Дойсутхеп

Є кілька способів отримати себе Дої Suthep, щоб побачити Wat Phra Це Дойсутхеп, включаючи оренду автомобіля, мотоцикл або скутер, якщо ви досвідчений наїзник, піший туризм, отримати поїздку в червоній Songthaew (червоні вантажівки, які діють як колективні таксі у всьому Chiang Mai), наймаючи Songthaew на час вашої поїздки, або робити екскурсію.

Водіння: Якщо ви вирішили їхати самостійно (або на машині або мотоциклі), ви будете приймати 1004 (також званий Huay Kaew Road) до Чіангмай зоопарк і проходження Maya Mall на маршруті. Маршрут являє собою пряму один, але сама дорога має деякі криві, так що будь-яка людина з мінімальним досвідом роботи на мотоциклі або скутері слід розглянути альтернативний транспорт. Але якщо у вас є ваші міжнародні водійські права і відчувати себе комфортно на конях, це хороший DIY варіант в гору. Драйв , поки дорога , нарешті , не має права продовжувати , і ви побачите натовпу і прапори на деревах.

Беручи Songthaew: Один з найпопулярніших способів дістатися до Ват Пхра Це Дойсутхеп це через багато червоних сонгтхеу , які курсують по вулицях Чіангмай. Якщо ви хочете прийняти один в храм, вони йдуть з Хуай Кео – роуд біля зоопарку, вартістю 40 бат на людину в одну сторону. Зазвичай водії чекають від восьми до 10 пасажирів , перш ніж покинути.

Ви можете також чартерні сонгтхеу з будь-якого місця в місті, який є хорошим варіантом, якщо ви подорожуєте з групою. Це повинно коштувати 300 бат в одну сторону (як і багато людей, як ви можете відповідати), або 500 бат, якщо ви хочете, щоб водій чекати у верхній частині і повернути вас вниз після відвідин храму.

Туризм : Будь-який в настрої для деяких вправ можна вибрати для походу в храм, через Сутхеп – роуд, повз Чіангмай університету , щоб знайти початок походу. Коли ви бачите зелену зону, ви помітите деякі рекламні щити і таблички з написом «Nature Hike». Поверніть направо на цій вузькій дорозі, йти прямо близько 100 метрів , то зробіть перший (і єдиний) зліва. Дотримуйтесь по дорозі на стежку головою.

Після того, як ви дійдете до заснування храму, у вас є два варіанти для отримання до нього. Ви можете дійти до 306 кроків, якщо ви відчуваєте себе енергійними, або ви можете взяти фунікулер стиль фунікулер, який працює з 6.00 – 6.00 вечора. Плата становить 20 бат для тайців і 50 бат для іноземців.

розкладка

Після того, як ви в горі (через будь-який метод ви вибрали), ви побачите великий кластер сувенірних стендів і кіосків, що продають їжу і напої, перш ніж відправитися в храм. Перекусити, якщо ви голодні, а потім прийшов час, щоб піднятися на 306-ступінчастою сходах (або взяти на фунікулері). Сходи в оточенні красивих коштовностей нагі (багато зміями) і, як ви йдете, велична сходами є відмінним місцем для зйомки.

З тераси на вершині сходів, де ви знайдете статую білого слона, який (як свідчить легенда) ніс реліквія Будди в його упокоєння на території храму. Це також, де ви знайдете різні інші святині і пам’ятники, щоб досліджувати. Храм розділено на зовнішні і внутрішні тераси і сходи ведуть до внутрішньої терасі, де є доріжки навколо золотого Чеди (храм) закріплює реліквію. Підстави пишні і мирні, і є багато місця для гарної фотозйомки або просто просто спокійного споглядання.

Чого очікувати

Планую провести хоча б пару годин вивчення храму і його околиці, а якщо у вас є більше часу, є можливість подорожувати пішки різні стежки і скупатися у водоспадах в національному парку, який є домівкою для храму. Вхід в храм коштує 30 бат на людину, і як ви плануєте свою поїздку, пам’ятайте, що сукня має бути респектабельним, маючи на увазі скромні і плечі і коліна повинні бути закриті. Якщо ви забули, обручі доступні в разі потреби. Вам також необхідно зняти взуття при вході в храм.

Щось ще потрібно пам’ятати, що Wat Phra Це Дойсутхеп може отримати дуже зайнятий, так що якщо ви можете, спробувати час Вашого візиту на якомога раніше протягом дня. В іншому випадку, на наступний день поїздка в храм робить для освіжаючого і культурно цікавого дня (або опівдні) екскурсії з Чиангмая.

мелірування

Ні для кого не секрет, що Чіангмай є домом для багатьох храмів, які ви, можливо, бачили кілька на відвідини Північного тайського міста. Але навіть якщо ви мали досхочу храмів (або думаєте, що ви бачили їх все), плануючи поїздку, щоб побачити Wat Дойсутхеп варто вашого часу, навіть якщо тільки для фото-гідним видом.

У доповненні до цих вищезазначеного виду, золотий, блискучий храм сам по собі є подією, але не поспішайте ваш візит. Там щось гарне, щоб побачити на кожному кроці.

Wat Phra Це Дойсутхеп храм також знаходиться центр медитації, де як місцеві жителі і гості можуть дізнатися і практику медитації.