Чи можна використовувати євро в Англії і по всій Великобританії?

Posted on

 Чи можна використовувати євро в Англії і по всій Великобританії?
Як відвідувач подорож між Великобританією і континентальною Європою, ви можете задатися питанням, чи потрібно зберегти зміни вашої валюти кожен раз, коли ви перетинаєте із зони євро до Великобританії. Ви можете провести свій євро в Лондоні і в інших місцях у Великобританії?

Це може здатися простим, прямим питанням, але відповідь є трохи більш складним, ніж це. Це і немає, і – дивно – так … а також можливо. Що ще більш важливо, це гарна ідея, щоб навіть спробувати провести євро в Великобританії?

після Brexit

У березні 2019 року, Сполучене Королівство планує покинути Європейський Союз (ЄС). Багато що буде змінюватися, але питання валюти залишатиметься в значній мірі те ж саме для відвідувачів. Це тому, що Великобританія ніколи не прийняла євро в якості своєї валюти і завжди зверталася як в іноземній валюті, як долари. Ті магазини, які дійсно мають кошти для прийняття євро зробити це тільки в якості служби люб’язна для багатьох іноземних туристів, які відвідують їх. Таким чином, після відходу Великобританії з ЄС, ситуація щодо витрат євро у Великобританії не зміниться.

Що може змінитися, однак, принаймні, протягом деякого часу, є волатильність валютних курсів між фунтом стерлінгів і євро. Перед тим, як спробувати використовувати ваші євро в одному з магазинів Великобританії, які приймають їх, перевірити обмінний курс, щоб побачити, якщо який-небудь інший спосіб зміни їх може бути краще.

По-перше, «Ні, ви не можете» Відповідь

Офіційна валюта Великобританії є фунт стерлінгів. Магазини та постачальники послуг, як правило, тільки прийняти стерлінгів. Якщо ви використовуєте кредитну карту, незалежно від валюти, в якій ви платите свої рахунки, карти будуть зняті з стерлінгами і ваш рахунок остаточної кредитної картки буде відображати відмінність обміну валюти і все, що збори вашого банку, що випустила мито на іноземній валюті.

І зараз для «Та Може бути»

Деякі з великих універмагів в Великобританії, особливо в магазинах Лондона, які є туристичними пам’ятками самого по собі, прийматимуть євро і деякі інші іноземні валюти (долар США, японська ієна). Selfridges (всі філії) і Harrods обидва приймають стерлінги, євро і долари США на свої звичайних касові апарати. Selfridges також приймає канадські долари, швейцарські франки і японські ієни. Маркс і Спенсер не приймають іноземну валюту на касі, але це, як і в інших магазинах, популярних серед туристів, є обмінні пункти (буквально валютні парти, де ви можете легко змінити гроші) – в більшості своїх великих магазинів.

А щодо того, «Може бути»

Якщо ви думаєте про витрати євро в Англії або в інших місцях у Великобританії, майте на увазі, що:

  • Навіть якщо магазин приймає іноземну валюту в своїх касових апаратах, то оплата за раніше валютна операція, за умови валютних курсів – різниця у вартості між однією валютою і іншими.
  • Курси валюти, розраховані на касових магазинах, які приймають євро не може бути найкращими цін ви можете отримати, можуть бути застарілі, або можуть бути піддані за невелику додаткову плату.
  • Магазин асистенти не надто звикли приймати іноземну валюту і ваша угода може зайняти більше часу, ніж хотілося б.
  • Ті магазини, які приймають євро, як правило, тільки робити нотатки євро – вони не братимуть монети.
  • Вам доведеться платити за товари, використовуючи одну іншу валюту або. Ви не можете оплатити частину покупки з євро і частина його з фунтів стерлінгів.
  • Ви навряд чи знайдете магазини роздрібної торгівлі, які будуть обмінюватися ваш євро за фунти стерлінгів за межами Лондона.
  • Навіть у Великобританії, є валютні негаразди. Банк Шотландії і Банк Північної Ірландії і випускають свої власні версії фунтів стерлінгів. Ноти мають різні малюнки і монети мають різні гравюри. Візити повертаються в Лондон з Единбурга або Белфасті з Північної Ірландії або шотландських фунтів часто зазнають труднощів з касирами, які відмовляються прийняти їх – незважаючи на те, що вони є законним платіжним засобом. Так собі, намагаючись оплатити євро.

Найкраща стратегія для євро і інших іноземних валют

Зміна валюти, коли ви повертаєтеся додому. Кожен раз, коли ви міняєте гроші, ви втрачаєте деяку грошову цінність в обміні. Якщо ви відвідуєте Великобританію в якості останньої зупинки, перш ніж відправитися додому, або якщо ваш візит є частиною турне по декількох країнах, заманливо змінити свої кошти у валюту країни ви не знаходилися. Чи не. Замість цього:

  • Купити мінімальну кількість валюти ви думаєте, вам потрібно пройти. Це краще використовувати кредитну або дебетову карту, щоб купити трохи більше, ніж мати навантажень іноземної валюти залишилося.
  • Не забувайте використовувати ваші монети – вони майже неможливо змінити між валютами.
  • Повісьте на свою залишкову валюту , поки ви не повернетеся додому. Відкиньте ваші євро, швейцарські франки, датська крона, і угорських форинтів  в безпечному місці і змінити їх все відразу в власну національну валюту , коли ви вдома. Якщо ви цього не зробите, ви втратите значення з кожним обміном.

обережно Шахраї

У деяких частинах світу, дилери, які визначили вас як «чужого» можуть спробувати продати вам валюту в обмін на долари або євро. Якщо ви подорожували на Близький Схід, частини Східної Європи і Африки, можливо, ви вже стикалися з цим.

Ця практика практично невідомий в Великобританії, тому, якщо ви наблизилися, не піддавайтеся спокусі. Будьте насторожі, бо ви, ймовірно, бути штовхав. Людина пропонує вам обмін, можливо, намагається передати вам фальшиві гроші або може бути просто відволікаючи вас в той час як їх кишеньковий злодій / гаманець Snatcher друзів змусити працювати.