Чи повинен я купити в Oyster Card для моїх дітей?

Posted on

Чи повинен я купити в Oyster Card для моїх дітей?
Якщо ви відвідуєте Лондон з дітьми від 11 до 15 років, які подорожують по місту можна зробити набагато простіше, купивши для відвідувачів Oyster Card. Дорослі карти можна придбати в декількох країн, перш ніж ви навіть виходити з дому, і як тільки ви приїдете в Лондоні, ви можете попросити транспорт для члена London (TfL) персоналу застосовувати знижку Young відвідувачів на карту вашої дитини. Ви можете купити звичайний (без відвідувачів) Oyster Card в Хітроу, і використовувати будь-який тип Oyster Card, щоб дістатися до центру Лондона з Хітроу та Гатвік (хоча і не Лутон або Станстед).

Що таке Oyster Card?

Oyster Card являє собою пластиковий квиток з формою, розміром і функцією смарт-карти. Як смарт-карти, ви поклали гроші на карту, і, як ви подорожуєте, збори, які ви зазвичай платите готівкою вираховуються. Після покупки, Устриця карта охоплює всі масові види транспорту в Лондоні, метро (Tube), Транспорт для Лондона (TfL) Залізничний і більшість Національної залізної лінії в Лондоні, Лондон Overground, Лондон Автобуси і Dockland Light Rail (DLR). Він може бути придбаний на щоденній або щотижневій основі; він може бути використаний в будь-який час дня і охоплює пам’ятки по всій Лондоні, зони 1-9.

Витрати відвідувачів Oyster Card £ -актівіровать, а потім ви вибираєте, скільки кредиту ви хочете додати до нього в збільшеннях £ 5 до £ 50. Якщо ви закінчаться гроші, ви можете поповнити його і використовувати його знову: в кінці поїздки, ви можете повернути невикористаний кредит. У багатьох випадках використання карти для покупки квитка значно дешевше, ніж готівка. Крім того, добова норма має «козирок» кількість, і після того, як ви зустріли цю шапку або зробили свій третій шлях в один день, ви подорожуєте безкоштовно протягом решти цього дня. Відвідувач Oyster карта також поставляється з декількома спеціальними пропозиціями і знижками в ресторанах, магазинах і розважальних закладів.

Діти і устриці

Вам не потрібні Устриці карти для дітей молодшого віку. У Лондоні, діти у віці до 11 років подорожують безкоштовно на автобусах і трамвайних ліній, і на метро, ​​DLR, London Overground, TFL Rail і деякі National Rail до чотирьох дітей у віці до 11 років подорожують безкоштовно, якщо вони з тарифу високооплачуваною дорослого. Купівля окремої Oyster Card для вашої дитини у віці 11-15 може бути зручно, тому що знижка Young відвідувачів становить половину швидкості дорослої платити як-ви-гоу знижку.

Коли ви будете готові покинути Лондон, ви можете отримати невитрачені повернути кредит, зберегти його для вашої наступної поїздки, або дати картку одному, щоб використовувати.

паперові проїзні

Якщо ви не хочете йти на смарт-карти маршруту, ви можете вибрати для Travelcard, паперовий квиток можна купити у машини квитка на будь-якій станції лондонського метро. Travelcard є квиток паушальний, який охоплює всі ваші поїздки на один день або один тиждень або більше. Це означає, що ви платите фіксовану ціну за цей день / тиждень і т.д.

Папір Travelcard охоплює подорожі по трубі, автобус і Лондоні Наземні поїзда (місцеві поїзди); поїздки зі знижкою, але немає спеціальних пропозицій, і гроші не повертаються. Вони найкраще використовувати для великих групових поїздок. Ці квитки харчуються в бар’єри на станціях метро і вискочити знову.