Чи є водопровідна вода безпечна для пиття в Лондоні і Великобританії?

Posted on

Чи є водопровідна вода безпечна для пиття в Лондоні і Великобританії?

Багато в перший раз мандрівники в Великобританії хочуть знати, чи буде водопровідну воду там безпечно пити; Зрештою, немає нічого, як помилка живота покласти Даунер відпочинку. Коротка відповідь да-всі мережі водопровідної води в Великобританії і Ірландії є безпечним. Це прийде як полегшення до тих, хто подорожує на бюджет, так як вода в пляшках стягується в пошані, особливо в Лондоні. Заповнення пляшку води з крана простий спосіб скоротити витрати.

Факти і цифри

Британська водопровідна вода не тільки безпечна, але це також оцінюється як деякі з найчистіших у світі (так, попереду США!). У 1897 році місто Мейдстон в графстві Кент був першим в світі , щоб мати всю систему води , обробленої хлором в як превентивний захід проти водних епідемій , таких як тиф, холера і дизентерія. Сьогодні,  94% британських громадяни  повідомляють , що вони задоволені своє основне водопостачанням, а також в сліпих тестах смаку, багато людей не в змозі відрізнити водопровідну воду і воду в пляшках.

Насправді, англійська газета The Telegraph опублікувала статтю в 2013 році про те , що вода в пляшках не може бути настільки ж безпечною , як водопровідна вода , оскільки вона не піддається таким же жорстким тестування. Щороку мільйони випробувань проводяться для того , щоб британська водопровідна вода відповідає стандартам поінформованих наукових досліджень Всесвітньої організації охорони здоров’я. У 2014 році , результати показали швидкість на 99,96% відповідності в Англії, коефіцієнт відповідності на 99,98% в Шотландії і коефіцієнт відповідності на 99,86% в Північній Ірландії.

Звідки приходить вода з?

68% водопровідної води в Великій Британії надходить з поверхневих водних джерел, включаючи водойм, озер і річок. Решта надходить з підземних джерел і водоносних горизонтів. Якщо ви будете пити поверхневих або підземних вод в значній мірі залежить від того, в якому районі Великобританії ви плануєте відвідати. Як правило, водопровідна вода в західній Ірландії і на південному сході Англії (включаючи Лондон) надходить з підземних джерел, в той час як водопровідна вода в Мідлендс, північній Англії, більшість з Уельсу, Шотландії і Корнуолла надходить з поверхневих джерел води.

Підземна вода, природно , навантажена більше мінералів , ніж поверхневі води, надаючи йому «жорсткий» смак , який може зайняти деякий час для деяких відвідувачів , щоб звикнути до. У порівнянні, тим м’якше вода , як правило , знайшла подальший північ часто хвалив за його чистий смак , який деякий атрибут свідомо нудний клімат Великобританії. Часті дощі постійно поповнюють озера і водосховища країни, так що вода ніколи не дозволяються стагнувати.

Впроваджений фільтрації процесу

Процес фільтрації трохи відрізняється для підземних і поверхневих вод, з кількома додатковими кроків , необхідних для останнього в зв’язку з тим , що вона , природно , піддається впливу більш забруднювачів навколишнього середовища. На станції очистки, поверхня води зазвичай зберігається в протягом багатьох днів у відкритому резервуарі для зберігання , так що тверді забруднюючі речовини можуть осідати на дно. Сонячне світло також допомагає зруйнувати органічні речовини і бактерії. В кінці кінців, його фільтрують через металеві грилі для видалення плаваючих об’єктів, таких як листя.

Після цього процес є однаковим для обох типів води. Хімічний коагулянт доданий, щоб дозволити частки мулу, щоб закупорити разом, що робить їх легше видалити за допомогою фільтрації. Далі, вода газована, щоб видалити небажані гази (наприклад, двоокис вуглецю і сірководень), перед тим, як пропускають через гранульоване активоване вугілля (GAC) судна. Це пристрій містить пористі вуглецеві частинки, які поглинають органічні сполуки з води, щоб поліпшити свою прозорість. Нарешті, вода впорскується з озоном, щоб зламати пестициди, потім обробляють хлором, щоб убити всіх, хто лишився бактерій.

Це може зайняти від декількох годин до декількох днів, щоб вода подорожувати від заводу до вашого крану. Якщо це довгий шлях попереду нього воду обробляють аміаком, який вступає в реакцію з хлором, щоб створити довговічний дезінфікуючий засіб.

Що потрібно пам’ятати

Хоча все водопровідна вода безпечна для пиття в Великобританії, є кілька моментів , щоб пам’ятати , перш ніж заповнити свій стакан. Питна вода інспекція (ДВІ)  радить , що краще уникати пити з гарячого крана, тому що гарячі крани, як правило , з’єднані з резервуаром для зберігання або нагрівач , а не безпосередньо до мережі , і вода не може бути свіжими. У рідкісних випадках, холодні водопровідні крани можуть бути підключені до приватного джерела води або дощ баку. Як правило, готелі та громадські місця будуть відзначати ці крани зі знаком «без питної води» , так що ви знаєте , щоб заповнити пляшку з водою в іншому місці.

Іноді вода здається каламутній, коли він перший виходить з-під крана. Це викликано надлишком повітря, і вода повинна незабаром стало ясно, якщо залишити його протягом хвилини або двох. Якщо ви подорожуєте в Лондоні або в іншому південному місті (наприклад, Оксфорд чи Бат), ви можете виявити, що смак жорсткої води не по своєму смаку. Замість того, щоб розгалуження за дорогий бутильованої води, додайте м’яту, огірок або лимон, щоб змінити смак. Точно так же, охолоджуючи водопровідну воду стирає невеликий присмак хлору, який іноді зліва від процесу лікування.